• Azagthoth

    Zisti si to na tejto stranke:http://lovecalc.vypal.net/zjisteni48583

    0 0
    • Azagthoth  

      Tak, a viem koho miluje Radek Nemec :)

      0 0
    • Azagthoth  

      Uz viem aj koho miluje Michal Vavro, Viktor Ribacek, Lukas Rampas (ten trpi asi rozdvojenou osobnostou :-), Ales Kubasek, Martin Korinek…kua, som to ale svina :)

      0 0
      • fx  

        zamysli se nad sebou!

        0 0
      • Vojtas  

        ale smula ze nejses prvni kdo to sem dal, CZiko te predbehl, bohuzel, nebo mozna bohudik, nezalozil na to thread ale jenom to nekam nacpal, coz ho stalo mnozstvi tajemnych informaci ;)

        0 0
      • fousek  

        A k cemu ti to je?

        0 0
    • dieegoo  

      Také prosím svůj odkaz nezveřejňuj na veřejných fórech – jména cizích lásek by Ti stejně k ničemu nebyly. DÍKY!

      priste cti a budu rad kdyz prestanes uverejnovat na netu jmena a prijmeni ;) dik

      0 0
    • sportovni_biker  

      Sakra, to je, ale blbost. Zase jsem na něco naletěl :-D

      0 0
    • -b-n-x-  

      zrovna vcera jsem na to temer naletel od jedne kamosky :-))) to je ale pekna svinarna :-)))

      0 0
    • Azagthoth  

      sorry hosi, nechcel som vas urazit :-/

      0 0
      • -b-n-x-  

        ne neomlouvej se! aspon je sranda :-) Mozna jsi jeste mohl zverejnit ty jmena holek :-)))

        0 0
    • Azagthoth  

      Asi som tym niekoho riadne nsstval a ten dotycni sa mi snazi zaplnit mailovu schranku, ale nepotesim ta: toto je stara schranka, ktoru nepouzivam uz pol roka :)

      0 0
    • Dumbo  

      Ja debil… ze ja som to skusal :)

      0 0
    • wbiker  

      Ajajaj.

      0 0
    • CZiko  

      no trošku jsi se oproti mě opozdil http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      ale já už vím informace ohledně těchto lidí: Vít Benýr, Matěj Gottlieb, Rastislav Kováč, Petr Flégl, Jan Novák, Tomáš Peške, Lucie Uresová, Jan Nový, Tomáš Krupa, Pavel Kobzík, Michal Sokup, Michal Krutohlav, David Vrkoč, Antonín Čepela, Petr Adámek, Vojtěch Janza, dežo z depa a Vlado, který mě prý miluje…

      Od jmenovaných, kteří nechtějí seznam zveřejnit očekávám brzký peněžní příspěvek v minimální hodnotě Kč 4000,– na můj účet jehož číslo jsem rozeslal v mailu. Šanci máte do 10.1.2006 kdy zveřejním výsledky všech kteří nezaplatili:-)))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­))))

      0 0
      • Krutohlav  

        Hehe, mňa si možeš zo zoznamu vyškrtnúť, už ani neviem akú blbosť som si tam vymyslel.

        0 0
      • gobike  

        Hele ty vyderaci, pokud nezaplatis ty, tak zverejnim zase ja TVOJE lasky, tak mi pls slozenkou posli 2000kc, jo? Termin mas do 5.1.2006 :-D Blizsi informace se ptej na icq! :-))

        0 0
      • McBlacky  

        Enjoy :)

        0 0
    • chupas  

      dobra sranda. ja to treba vyplnil proto, abych zjistil na jakem zakladu funguje algoritmus „parovani“ a protoze jsem v tomhle smeru paranoidni tak samozrejme nezadavam nic ze zivota. clovek to slysi porad, vykradeny konto, odcizena identita .. je nutny se poucit.

      0 0
      • Vojtas  

        no jenom jestli tedka nekecas aby si dotycny myslel ze mu sou ty udaje k prdu protoze sou nepravdivy ;)

        0 0
      • kámen úrazu1  

        Mňo, já vyplnila „veverka obecná, šťovík kyselý“ a to třetí už nevím, ale bylo to taky něco z přírody. O psychologický rozbor, proč mně vytanuly první na mysli zrovna tyto věci, nestojím. :-)

        0 0
      • jizby  

        „odcizena identita .. je nutny se poucit.“ Chupasi, zrovna Ty :) Zkus se zeptat admina, co jsem mu napsal o „drobném bezpečnostním problémku“. Řekne Ti, co asi nemáš dělat. Tady to psát nebudu.

        0 0
    • madcat  

      jaj korva!!! :-))))) eště že sem tam napsal fiktivní jména :-)))

      0 0
    • Lookas  

      hehe, to je hlina ;-)

      0 0
    • jpl  

      A doprdele!! Příště bych si měl přečíst celou stránku, než naletím … :))

      0 0
    • JMT  

      Muhehe ses ale pindour

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.