• dizel

    Nie som veľmi vysoký, mám 174 cm, 21 rokov a na bajku jazdím iba rok /nerátam detský bicykel keď som mal 10 rokov/. Preto by ma zaujímalo, vy čo ste veľa bajkovali aj počas obdobia rastu, či to ovplyvnilo vašu výšku, teda či ste vysoký. Zatiaľ som to pozoroval na zopár mojich kamošov čo už dlho jazdia. Ďalej napríklad Holanďania majú najvačšiu priemernú výšku v Európe a dávalo sa to dokopy práve s častým bicyklovaním /Na druhej strane sú pravda zase malí číňania na bicykloch./ Ale myslím, že tam nejaký vz?ah medzi tým je a mohlo by to by? dobre odporúčanie pre každého, kto chce by? vysoký. Díky za odpovede

    0 0
    • Lance  

      to je ale blbost

      0 0
    • Lister  

      a co teprve vliv otřesů vzniklý při určitých aktivitách rodičů během těhotenství???

      Vy, co jste vysocí, zamyslete se nad kvalitou vztahu svých rodičů :-))))

      0 0
      •  

        hehe, ja se potatil, sem vysokej po nem, tak ze sem rad ze si dal zalezet ;))

        0 0
    • Volf  

      Koukám, že je v Blave uhorková sezóna čo ?

      0 0
      • Matts.  

        V Bratislave sa zaoberajú ešte ďaleko vačšími blbos?ami, hoci táto je tiež parádna.

        0 0
    • Jaroslav  

      Mě to osobně ovlivňuje jenom moji šířku.

      0 0
    • Martyss  

      Hele mě je taky 21 a mám 171. Je to prostě v genech. S tím se smiř a nesváděj to na kolo:-)

      0 0
    • dizel  

      Ja som to myslel vážne a úprimne. Žiadne smajlíky som tam nedával. Stavím sa, že drvivá vačšina tých, čo často jazdili počas puberty, sú teraz vyšší aspoň ako 180 cm.

      0 0
      • Lance  

        v puberte jsem nejezdil vubec a merim vic nez 180 cm:)

        0 0
      • ada  

        To Ti fakt pojem genetika nič nehovorí? :-)

        0 0
      • wroum  

        jezdim od 12ti. a priblizne od 14 ti merim stale stejne. 172 cm. bratr, kterej na kole vubec nejezdi meri od 16ti let presne 185 cm. Asi slape ze spani…

        0 0
        • Martyss  

          Přesně stejná zkušenost. Na kole taky od malička a od 14 171 cm a víc ani prd:-)

          0 0
          • Martyss  

            jednom menší oprava…„od 14 let 171 cm“.....kdyby chtěl někdo rýpat:-)

            0 0
    • Otelo  

      to podla tejto logiky by ma viac zaujimal vplyv cyklistiky na rozmer inej casti tela. ved napiste akeho mate vy a ako dlho uz bikujete. :)

      0 0
      • dizel  

        no ja vždy keď sa vrátim z jazdy, tak ho mám trojcentimetrového a napraví sa až po sprche. Celkový vplyv ale zhodnoti? nemožem z dovodov čo som už spomínal

        0 0
        • Toams  

          hmmm, napravi sa na realnych 5? to by som tu na tvojom mieste nerozmazaval:-)))

          0 0
        • zapi  

          Asi by to chtělo nosit spodní prádlo. Bakalář jednou říkal že cyklisti jsou na tom dobře takže doporučuju jezdit:)

          0 0
      • Jaroslav  

        Vždycky mám v něm po jízdě takové příjemné brnění. Velikost amplitudy závisí na složitosti terénu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.