• Andrzej

    tak co jste dostali?

    0 0
    • RUMcajs  

      rýmu

      0 0
    • Corbett  

      Tož neblbni, ještě jsem v práci.........

      0 0
    • cabbage  

      v Petrovicich je podle Karvinského casu uz 20:00!?;)

      0 0
    • ananas  

      … kurňa tys nějaký rychlý !

      0 0
      • arcco  

        A já myslel, že to je z Orlové do Petrovic jen kousek a ono je to takový časový posun

        0 0
    • Meesha  

      jezis, tak ho tam nezdrzujte a puste ho do Prahy! :-)

      0 0
    • cabbage  

      te nechapu, teprve ted se pokousim zabalit darky;)

      0 0
      • RUMcajs  

        Ty voe, proč nekupuješ nemovitost, jako já? To ti vodpadne takovýho ****** s balením :-))))

        0 0
        • Vojtas  

          to by se hodilo zabalit klice ne ;)

          0 0
          • RUMcajs  

            Mno, to by nebyl špatnej nápad. Na originalitě a kouzlu z oběvování ale dnešní večer postaven nebude, páč je to pozemek, kterej už přes 20 let užíváme a teď bude v soukromém vlastnicví, tzn. budu zvracet na maminčino :-)

            0 0
    • gobike  

      ááá, ja vim, proc si tak brzo zalozil thread, aby te nikdo nepredbehl, co? Sem ho chtel taky zalozit:-D

      0 0
    • Tomcat  

      Voblečení a voblečení a voblečení a..... :o)

      0 0
    • Vojtas  

      tak mi uz sme vsechno rozbalili, tak ze vysledek : tri trika, svetr, naky takovy ty bezny veci ;) ale hlavne rukavice Polednik Outlast,batoh Deuter Cross bike s vakem Widepac 3L a bryle Axon s vymenejma sklama a pouzdrem ;) tak ze u me spokojenost :)

      0 0
      • Vojtas  

        No sem malem zapomel na knizku Denik ostravaka :) hodne dobry poctenicko ;)

        0 0
        • goofy  

          Tak to mne zrovna nebere, ale proti vkusu… ;o)

          0 0
          • Vojtas  

            sem dostal od segry, je v ostrave na skole, jinak bych si neco takovyho nekoupil,este kdyz to je na netu ;)

            0 0
    • Misfit  

      tretry Sidi – Basic:)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Maximální spokojenost – zimní rukavice na kolo Polednik, návleky na tretry Axon, čapáky Merida, tretry Time, pedály Shimano M520. No prostě nádhera..... :))

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Zimní rukavice Polednik a pár necyklo dárků. A dostalal jsem i kolo, to jsem vážně nečekala! http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?… :-)

      0 0
    • rock  

      Přední kolo, Rigida na Codě … spokojenost :-) …

      0 0
    • Azagthoth  

      termo handry, financna podpora na Pike 426, handry oakley, quiksilver…a par drobnosti, *****, paradne Vianoce

      0 0
    • biker007  

      Zimni bunda Northwave competition, budu v ni asi i spinkat:))

      0 0
    • gobike  

      Toz sem teda dostal vak Hydrapak Streamline, kazetu LX, retez LX, naradi na bika a cepku KTM:-)a potom takovy veci jak obleceni, knizky a tak… a kazdopadne penize

      0 0
    • cabbage  

      drez, capaky, duse, lepeni( 3druhy; cca 6ks;), venec( http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?… )

      0 0
    • Meesha  

      tak z cykloveci helmu a ponozky :-)

      0 0
    • black.horse  

      pičifuky, čokolády, osvěžovač vzduchu do auta, slipy, krabici kakaa a flašku chilli omáčky:-)

      0 0
    • enjoy  

      kdyz ja mam vanoce vybrany uz na leta dopredu..:-/. no anebo si nadeluju prubezne:-)

      0 0
    • Martula  

      silničku a pak nějaké další věci potřebné k životu kola i mě :o) http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?…

      0 0
    • venca1  

      a dostal nekdo krome me elektricky kartacek na zuby?

      0 0
      • Vojtas  

        ja sem ho dostal pred lety od babicky :) takovej krap, po par mesicich kdy stal ve skrini sem ho jako spravny zvedavy chlapec rozebral :D

        0 0
    • CZiko  

      digi foťák a nové pláště – zítra šup, šup na kolo:-)

      0 0
      • CZiko  

        aha, takže už patnáct minut dneska:-)

        0 0
        • BorisFR  

          Alespoň se ti nedá upřít nadšení. Úplně vidím, jak ti svítí oči. ;-)

          0 0
    • Jogador  

      Sensor doubleface, jinak na kolo nic, ale to si naděluji tak průběžně sám:)

      0 0
      • SELMIRA  

        jé, dablfejsovýma trikama jem podarovala maminku i tatínka. Leč nepochopili. Mamka pravila, že „Dyk je to nějaká umělotina!“ Páč má nejraději přírodní matroše a funkční vlákna jí nic neřikaj. A tatí zas že prej je v tom narvanej jako v neoprénu. Argument, že se to má nosit co nejvíc na těle a navíc větší velikost už se nedělá taky neuspěl. Taxem jim to sebrala a vyměním to za něco pro sebe. :o)

        0 0
    • goofy  

      Kolotoc 3, a prave sem se dodival… ;o) jinak sluchatka, a nejake obleceni. Veci na kolo nebyly, bo zatim nejdou v republice sehnat, tak mam vystavene darkove sheky… ;o)

      0 0
    • Andrzej  

      ja sem to tu zalozil tak brzo, protoze sem pak uz vypinal computer..... no a vetsina darku mi teprve prijde(navymyslel sem si same veci na kolo, ktere jeste nejsou dovezene…)

      0 0
      • arcco  

        sem dostal od nevlastní dcery 3kg NUTELLU, se asi poseru.

        0 0
        • JSt  

          tak z toho bych strach nemel, spis naopak :)

          0 0
    • Splinter  

      Samý hmotný věci… Ale důležitější jsou ty, který se nedaj zaplatit.. Nebo ne-e?

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      no prosim Vanocni tema atak tedy Skoda Favorit 136L datum narozeni 1989 najeto 52000 km garazovana co sem si mohl vice prat ;)

      0 0
    • wlk  

      když beru cyklo věci, tak bezdrátovej tacháč-sice jsem si ho sám objednal, ale dostal jsem ho od přítulky. Ale měl jsem z něj největší radost, mno už je na kole a hrozně jim to spolu slušííí!

      0 0
    • Medunka  

      kupodivu darecek na bike i silnicku – cyklocompika, ktery jsem si neporidila ja ale moc jsem ho chtela, takze i slzicka ukapla ;-)

      0 0
    • Lance  

      dejte mi vsichni pokoj:((((

      0 0
    • jecnak  

      Krasny pruhovany, na spani, vsak vite co.

      0 0
    • Martinkaa  

      Z veci na bajka se mi najezily pedaly na skladacku, baterky do blikacky a capaky :-). Jinak jsem si jeste prala nove pohorky a navleky na bezky a Jezisek nezapomnel :-)

      0 0
    • Manas  

      Jako kazdy rok jsem vydedukoval z darku ze smrdim, nemeju se a chodim spatne oblikanej. Pyzamo, pekna mansestrova bunda, svetr, sada Radox, sada Adidas a tuzky Schneider. :-)

      0 0
      • PT  

        :))

        0 0
      • Twister  

        No to mi povídej. Sestra dělala brigádu v Rossmanovi, takže jsem dostal 3 voňavky, 2 sprchový gely a deodorant. Nevim, kdy to na sebe budu lejt, ještě toho mám od minulejch Vánoc z jinech zdrojů plno. Kdybych dneska nezaskočil do 69 a nepořídil si tretry a helmu, tak by to bylo úplně naprd.

        0 0
    • wroum  

      neni dulezity co sme dostali, ale to, ze dalsi vanoce budou az za rok. kuwa, uz se to blizi…

      0 0
      • Biker jak Pes  

        A jak už jenom skoro 364 dnů… :))

        0 0
        • dieegoo  

          mas docela zajimavy pocty :D

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Jakto, vždyť rok má 365 dnů a jeden už máme skoro za sebou…

            0 0
            • enjoy  

              ale vanoce jsou tak trosku o tyden driv:-)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Aha, tak na to jsem úplně zapomněl..... :D:D:D

                0 0
              • koFólík  

                Ano ale od 24. za rok je taky 24. a to je opravdu 365 dní tak to by mě zajímalo kde ses učil počítat a ten druhej taky. Přestaňte jezdit na kolech a vraťte se na základku.

                0 0
                • hribik A1  

                  datum pisania tychto prispevkov: 1. 1. 2006

                  od toho noveho roku bolo po vianoce 2006 naozaj menej nez 364 dni. cislo by sedelo jedine po silvestra 2006, ale o tom tam nepadla ani zmienka. takze opatrne s tym urazanim

                  0 0
                  • koFólík  

                    No to jsem celej já a nečtení datumů odeslání a moje startování na první našlápnutí. Omlouvám se nějak jsem automaticky předpokládal, že to je psané 25.12.

                    0 0
    • Orbis  

      XTR šaltr a smyk a pak nějaky ponožky a tak…

      0 0
    • Luka  

      no, vcelku nic.. na kolo uz vubec nic, ale z tech zajimavejsich: lux, papinuv hrnecek, vyhru v soutezi o zajezd do rakouska vc. skipasu, sudoku, semtam obleceni, krasnou pashminu a neco na malovani, a nadherny svetry na hory… a par drobot :)

      0 0
    • Pebe  

      Kromě voňavek a trička jsem dostal přední plácačky a boční ochranné lišty na auto :-)

      0 0
    • Al_Bunda  

      Dostal jsem thermoobleceni a dnes jsem ho byl vymenit, ale maji inventuru. Snad dalsi vanoce budou podarenejsi.

      0 0
    • Smazaný účet  

      gripy – wtb weirwolf a rohy – zoom NN.

      0 0
    • Honzas  

      montazni stojan… takze ted tu budu permanentne otravovat blbejma dozazama;-)

      0 0
      • rock  

        … klidně můžeš, stejně Tě někdo dříve nebo později pošle do … historie… :-)

        0 0
    • Toams  

      z cyklo-veci 2 kolesa (na Deorku Disc vpredu Rodi Excalibur, vzadu Alex DM24), rukavicky Moira, spodky Moira s Allwayskou (bez kridelok), termo-dlhy-rukav Norsk (Moira) – aj na lyzky moc dobry, nejake many, ale tie vrazim do bytu:-) a dalsie blbosti …

      0 0
    • Martin  

      Ženě jsem pořídil NRSko a tvářila se, že má radost:-)

      0 0
    • lidumil  

      A já knihu o F1, Trilogii StarWars, zimního Spydera, přezkáče Atomic T10, K2 kecky a K2 přilbu na lyže. Na kolo si kupuju průběžně sám.

      0 0
    • blue  

      s malym zpozdenim mi jezisek nadelil sirokouhlych 23 palcu tekutych krystalu… bohuzel jen v praci… zbytek sem si samozrejme musel nadelit sam, nejakej dres, ponozky (zadnej tuctovej sensor :-)), dvd a pod.

      0 0
    • Andrzej  

      a mame to tady znova, tak se chlubte!

      0 0
      • soc  

        ještě nic, ale všude jsem nastražil pasti, až chytnu toho tlustýho strejdu v červeným, zkusím z něj něco vymlátit…

        0 0
    • prvniodkonce  

      též rýmu.

      0 0
    • Bajker16  

      Sám jsem si nadělil epica,tak jsem na něj dal mašličku :o). Zbytek až večer.

      0 0
    • hodny soused  

      LED světýlko Fenix L2D Premium Cree Q5 :-) www.kronium.cz/…prod_44.html

      0 0
    • gobike  

      Nejak brzo ne? ;) Ja zatim cekam, mam hlad jak svina, ale letos na bika asi nic nebude no.. taky to uz bylo pekne ohraty ty bajkovy darky :)

      0 0
    • Jirik123  

      ja jsem si u jeziska objednal spotrebak na kolo:-) novy naslapy, kazetu, retez, brzdovy spalky..

      0 0
      • Burizon  

        Dostal jsem příkaz, abych se šel podívat dolů do komory na kolo… Tohle mě čeká asi ještě několikrát :-D

        0 0
    • djchaoosz  

      MP3ojku, sluchátka Koss Spark Plug, sada Adidas, opasek a zítra si jdu pro Fihsbone rifle ke staříčkům:D docela by bodly prachy na vidlu, za pětikilo co mám si ji nekoupím:P

      0 0
    • easyrider  

      Tohle jsem dostal od mojí Ubinky! :)

      0 0
    • Ubina  

      Tohle jsem dostala od myho easyridera!:-)

      0 0
    • Misiak  

      ou yeah… :P

      0 0
    • Krys  

      Od manželky župan a od seba 900 stranového Dana Simmonsa. :)

      0 0
      • Vilge  

        Takže během dlouhých zimních večerů se poleze na Olymp. Závidím, já stále ještě kroužím kolem Ílionu (Ília?), ne a ne si na to vyhradit čas..

        0 0
        • Krys  

          Presne. Ílion som mal na stolíku pri posteli niekoľko mesiacov, kým som sa ho chytil. Teraz trochu ľutujem, že som nepočkal, kým výjde Olymp.

          0 0
    • Bajker16  

      Juchůůůůůů asi jsem málo zlobil :o)

      0 0
    • XC-biker1  

      já dostal 3× ponožky na bajka,moiru,vo­navku,sprchove gely a 10000kč

      0 0
    • mosquito  
      POZOR .. vyhlasuji patrani .. POZOR

      podezrely nam odcizil vsechny darky

      ktere byly pod nachystany stromeckem

      popis pachatele: cerveny oblecek,

      bile vousy, sane se sobama – parchant
      POZOR .. vyhlasuji patrani .. POZOR

      :)))

      0 0
    • vladkyxxx  

      pedale time atac xs carbon, xt kazeta. :)))))

      0 0
    • Tomcat  

      Koukám archyvní to vlákno B-]

      • nějaká ta Moira
      • 661 Cedric Garcia glove \ camo design
      • Acor \ RD Reinforcement tvz. schaltwerkschutz

      ééé prostě kus duralu který zaručí že rosekáte přehazku a neohnete patku

      • 80% čokoládu s chily paprikama – jen pro gurmány
      • titanový hodinky
      0 0
      • Tomcat  

        auto jsem si dal už v listopádu, takže na SantaCruze nezbylo zase až do lednový vejplaty :-\ a po tom co jsem na posledný závěrečný kalbě 3DH cupu trochu poladil fofťák asi budu jeste dodatečně kupovat Panasonic FZ8

        0 0
        • goofy  

          Tak ten mam prave na ceste… Sice jsem myslel, ze neco prihodim a poridim nejakou zrcadlovku, ale nebylo co prihodit :-DDD

          0 0
      • jirkacv  

        jo ta chilli cokolada je fajna, taky sem ji dostal :)

        0 0
    • goofy  

      No tak jsem dostal skoro vsechny sportovni nacini ktere jsem za tyden polamal, takze:

      florbalka, badmintonova palka, luxusni rukavicky.

      Balicek s fotackem se nekde seknul na ceste :-/

      0 0
    • Smazaný účet  

      Trenky, svetr, knížka (Erlend Loe: Doppler). Největší dárek mne čeká až za měsíc… potomek… :o)

      0 0
      • Bully  

        Gratulace, snad to muze byt i dopredu, at vsechno probiha v pohode. U nas prileti cap az za 7 mesicu

        0 0
    • Sorossi  

      Mně ježíšek nadělil novou Toru, zimni rukavice Polednik, novou sadu pneumatik, řetěz, kazetu a pračku na řetěz. Pus nějaké drobnosti

      0 0
    • Evilcleaner  

      věci na VHT: boty, softshellové kalhoty, ponožky a pak brýle na bajka, plus další blbosti jako kosmetika a hadry na chození po městě v outdoor designu, vše podle hesla:„nenávidíme kenvelo“

      0 0
    • Luma  

      Kliky LX08,carbonové řidítka,knihu Marco Pantani,ponožky a nějaký parfém a trochu peněz.

      0 0
      • nooski  

        To už rovnou na těch klikách byly červené šrouby?

        0 0
      • roud  

        LX 08 co to ?

        0 0
      • Martula  

        To jsou LX 06…tuším..bo je mám na kole:)

        0 0
        • Martula  

          Pardon, dokonce 05 ;)

          0 0
          • Luma  

            LX 08 mají osu z oceli né jak starší modely z Al,a ty šroubky tam nebyli

            0 0
            • Martula  

              Tak to potom ja, vypadalo to jako nějaký tunning..:)

              Není to tam vidět pořádně.. 08

              0 0
            • Blackbiker  

              Zdar z a do Frydka Mistka:-) Lxa stačí. Ty šrouby bych tam nedával-rády praskají. Ale snad Ti vydrží. Zejtra snad nezlomím lyže na Bílé:-)Na pár dnů zpět v Beskydech a už jsem uplně sportovně dobitej. Tenis,Squash, Lyže,bruslení mazec.Jen to kolo zůstalo ve Varech.

              0 0
              • Luma  

                Díky za radu když ty šrouby prasknou tak tam vrátím zpatky Shimana,jinak přeji pěkné lyžování a Vánoce

                0 0
    • Blackbiker  

      zdar, no já Vánoce moc neprožívám-jako že byc měl něco dostat-spíš je to o tom setkání rodiny a klid aspon na chvíli-každopádně dárky nakupujem na poslední chvíli-nějakou tu slevku jsem taky vychytal, takže jsme pořídili moiry trio,vršek, spodek a pak si to pod stromkem changli komu sedlo:-) Prostě napohodu nákupy, nic se nesmí hrotit,stačí maličkosti.. Já nějaké větší dárky koupím přes rok, až to bude výhodnější, mámě trekinga a tatíkovi bednu-LCD nebo plazmu-se uvidí co bude. Já nic ani nepotřebuju-max.nový enduro dres. Fox 2008:-) Když je kolo na kterém se dá jezdit tak co víc chtít ne?:-) Max. to zdraví-no to bych nadělil Vám všem.:-) Aloha bajkeři,šťastné a veselé B.

      0 0
      • stan.zak  

        Jojo, s Vánocema to mám podobně. A děk za to nadělení, snad mě tedy od rána přestane zlobit koleno i loket :- ) A nápodobně!

        0 0
    • vladkyxxx  

      no, som tisice kilometrov od rodiny, takze to je hlavne minus tychto vianoc, tak hlavne budte radi, ze mate niekoho kto na vas mysli… :)

      0 0
    • Bikes  

      No ja byl moc neposlušný, a tak jsem si musel průběžně ježit po celý rok, lae i tak něco zbylo pod stromkem. Už se těším jak ho pořádněumažu. A když zabloudimn do putiky, tak si mě manželka může krásně vyhledat.

      0 0
    • vlkouš  

      mne ty komercni vanoce poslednich let nejak moc neberou. bohuzel ani doma, deti uz jsou velky, jen tak nic je neprakvapi… tak jsem si nadelil foxku F100, XT saltr, XT presmyk, brzovy desticky, kufry na time pedaly.....a uz se tesim jak vypalim dnes i zitra do lesu, skal a strani…v.

      0 0
    • MITY  

      specialized alezz comp

      0 0
    • Kubiczech  

      Klasicka vybava, abych ke kolu primrzal co nejmene – rukavice RVC, Sensor zimni ponozky a k nim cepicka pod prilbu. Bankovky od babicek se smisi s bankovkami vlastnimi a pujdou na set sedlovka-predstavec-riditka. Vaham, jestli mam vzit set od Shamanu (predstavec Race, riditka DH + sedlovku) nebo jit do Eastonu v priblizne stejne cene (predstavec Vice AM, riditka tusim 5O MonkeyBar, 5O sedlovku), s tim mi ale Jezisek neporadi, tak kdyby se nekomu chtelo…

      Jinak klidny zbytek svatku…

      0 0
      • goofy  

        To je celkem dobra otazka. taky pokukuju po novych a nevim do ceho jit… Ty Pointy co mam ted mi maximalne vyhovujou, ale jsou to zase pomerne tezke mrdky a treba ty ove Shamany se tvari, ze uz to neni jenom v jednom smeru ohnuty kousek trubky.

        0 0
    • Páník  

      …tohle nebajkovy + novy tlumic po Novym roce

      0 0
    • Nikolka  

      Lyžařskou bundu Colle (něco mezi Soft Shellem a Windtexem:) ), rukavice Reusch racing na lyže, rolák Maser na lyže, nějaké penízky, nějaké parfémky a kosmetiku, svetr, lyžařské ponožky… A já jsem si naježila přilbu Scott WC comp na lyže, brýle Scott na lyže a lyžařské kraťasy Vist na kombinézu :) Na kolo nic, páč sem ani nic nechtěla:) Takže já spokojenost:)

      0 0
      • raceman  

        doufám že někdy dospeju do stádia, že nebudu chtít nic na kolo :)

        0 0
        • Nikolka  

          Tak já mám kolo a lyže na stejné úrovni co se týče oblíbenosti… Kolo jsem si vlastně naježuchovala už v létě a teď bylo třeba změnit výbavu na lyže… Na narozky jsem dostala lyže a hůlky a na Vánoce vlastně zbytek :) Na kole akorát budu měnit ložiska v Crossmaxech a budu kupovat nové brzdové špalky a celkově tak to kolo nechám připravit na sezonu, ale jinak nic nepotřebovám :)

          0 0
          • raceman  

            to mas dobre… ja sem na tom tak, ze uz chcu leeeeeetooooo­oooo!!! :)

            0 0
        • Nikolka  

          A co jsi vlastně dostal ty na kolo? A tak vůbec? :)

          0 0
          • raceman  

            ale, tunu ponozek, naku drogerku, papani na klouby :) a jakoze fotak, ktery sem kupoval uz o podzimnich prazdninach…

            jinak si veci na kolo kupuju prubezne sam za svoje, tudiz prichazim o prekvapeni, a to je skoda :(

            tak sem si nadelil xt shadow, xt presmyk a nake naradi :) a na rade po vanocich pridou kliky, pedaly, notubes… a pak na dlouho utrum.. :-/

            0 0
    • Pebe  

      pár věcí na kolo se taky našlo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.