• jihra

    Je celkem běžné, že i staříci sedlají nějaké to kolo a pouštějí se do terénu, Mi je třeba 53 let a jezdím i v drsnějších terénech, i když s výkonností je to bídné. Občas také potkám podobného staříka, ale dámu v mých letech jsem ještě v nějakých kotárech nepotkal. Maximálně tak někde na cyklistické stezce kolem Odry. Zajímalo by mne tedy (i když je to dost opovážlivá otázka), jak jsou na tom s věkem dámy navštěvující Bikeforum a která z nich si vyjede na biku třeba i do hustších terénů. Tak dámy povídejte, nemám s kým jezdit.

    0 0
    • martt  

      trenerka mojho syna, majsterka sveta MS v MTBO z roku 2001 vo Francii stale aktivne jazdi. Aj tento rok presla cely slovensky pohar MTBO, zopar kol ceskeho pohara a nejake maratony. Je rocnik 1947.

      0 0
    • mastihuba  

      Myslím že se předčasně považuješ za staříka. Znám důchodce, kteří kolo prohání i po sedumdesátce.
      V létě, když známá pořádala časovku, tak tam měla jednoho závodníka okolo osumdesáti let a borečci v tvým věku se holedbali že nepotřebují žádný kategorie, aby útočili na bednu. :))

      Tož tak.

      0 0
      • ddd - andy  

        Presne tak, potkal jsem chlapika (pres 70let) co se prohanel na sjezdaku takovym zpusobem, ze sem mel co delat abych mu z kopce ujel.. :-)

        0 0
      • Martula  

        Potvrzuji..je to hodnej pán..moc hodnej.Taky plave…s partou co jezdí do Mariánského ůdolí na rybajzy.. :D

        0 0
        • Paja  

          Nejstarsi bajkerka se ozvala, potvrzuju, ze na 90 to docela drti ;o)

          0 0
    • jihra  

      Ono je pravdou, že když jsme my padesátníci byli „mladí“, tak žádná horská kola nebyla, tudíž si to musíme vynahradit teď, i když je nám už trošku víc let.

      0 0
    • SELMIRA  

      Teda! To je impertinentnííí! Přiznávám, že v kopcích už se zadýchávám, ale jinač eště i v mém věku bikuju ráda! :o)

      0 0
      • Lišák  

        „Jméno: Selmira
        Věk: 0
        Město: Dobřichovice, Mníšek pod Brdy“

        Prenatalbiking? :-)

        0 0
        • lubos  

          Dame se vek neuvadi , to nevis ? JInak odhaduji tak 25.

          0 0
        • SELMIRA  

          Když já nevim, jestli se počítaj i minulý životy. Jde vám o věk mentální nebo tělesný? Na ten první se raděj neptejte a na ten druhý už vůbec ne. Ale když jinak nedáte, tak jsem stará jak MTB. Ta fotka je myslim z loňska.

          0 0
      • JIRA  

        Až Ti bude 30, tak se to dozví každej' – slibuju......­....pamatuješ? :)

        0 0
        • SELMIRA  

          já jo, ale překvapuje mne, jak Tobě ještě paměť slouží při Tvym věku… :o)))))

          0 0
          • JIRA  

            To víš některý věci se člověku vryjou do paměti. :)

            0 0
    • Roman  

      Ojoj, co to díš, 53 nejní žádný staříkovský věk! Potkávám celé léto jednu dámu důstojného věku na horáku v kolooblečení – chci tím říct, že jako nejede na nákup, ale užívá si lehkého terénu.

      A teď v zimě, jakožto i loni touto dobou potkávám brzo ráno o víkendu několik samotářů v projednávaném věku a dokonce jednu partičku cca 10 bikerů věkem 40–70. Ne že by jezdili brutálsjezdy, ale kochají se po lesních cestách. Chvilku jsem se k nim přidal a i v mých 35 jsem si připadal jak cucák – měli úžasnej smysl pro humor. Tak to má být, tak je to správně :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.