• e.v.i.l1

    Hledám bikerku, kterou jsem potkal ve středu 31.8. kolem 12.45 před Šakvicemi upoblíž kolejí. Pozdravile mě jako první. Tak jestli tady jsi, tak se prosím ozvi.

    0 0
    • Pivomil  

      sorac ze ti sem pisu,ale kdyz sem zahlid ten nadpis nedalo mi to :) Taky jsem na jare presne v den velikonoc odpoledne potkal v Marianskem udoli bikerku, mela na sobe zlutou bundu.

      0 0
      • Mamutt  

        Já potkal bikerku u pískovny v Provodíně. Měla červeného crosse, slušivý dres a docela jí to uhánělo :o) BTW tohle je jako „nepodložená tvrzení o spatření Yettiho v růžovém kožíšku“ :o)

        0 0
      • civetta  

        Technicka – Velikonoce jsou pokud vim DVA DNY, nedele a pondeli. Upresni to – treba chudinka nevi 8-)))

        0 0
    • Lance  

      Co s ni chces delat?

      0 0
      • wlk  

        Já včera potkal 5 bajkerek :-))) Málem jsem si vykroutil krk…

        0 0
        • chupas  

          tys byl na projizdce v „area55“ :D

          0 0
          • wlk  

            spíš area 666, ty baby maj občas krutý ohozy,nejlepčí sou ty s hlubokým výstřihem nebo průhledným trikotem-to je fakt maso a ruku na srdce, kdo se po takový koc neotočí-když teda stojí za to :-))))))

            0 0
            • Splinter  

              Kde je ona area 666? :o)

              0 0
              • wlk  

                všude!Nejčastěji potkávám bajkerky při zahřívací cestě na prígl…V terénu jich už čék moc nepotká :-(

                0 0
                • Splinter  

                  Achjo tak to abych koupil tříkolku a začal jezdit na prígl… Ale ta pravá strana je dobrá… Ale dojet tam, to je humus…

                  0 0
                • blue  

                  a na co se zahrivaj? :-)

                  0 0
                  • Splinter  

                    To bys musel znat mistni bajkerky…:o)

                    0 0
                    • wlk  

                      To jsem myslel na sebe,že se tam zahřívám,beru to jako rozjezd-je to tam naprd, ale je to holt spojka k dalším prima výletům…,na co se zahřívají bajkerky je snad jasný, ne?na nááás, bajkery! B-)))

                      0 0
      • JMT  

        rek bych ze to, na co myslis......

        0 0
    • vlk  

      Prosím Tě, jen Tě pozdravila?To je normální, že se bikeři a bikerky zdraví.Navíc u nás na Olomoucku potkávám v lesích tak 20% bikerek z celkového počtu.Někdy fakt koukám jak dobře jezdí.

      0 0
    • R.1  

      Pozdravila jako prvni slovy: Za dve stovky ti ho vykurim, chces?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.