25.4.2008 18:00 Hospudka Pod Hrazi - Hostivarska Prehrada

219 nepřečtených
  • Medunka

    Tak jsem tady na ten sraz …

    Doufam, ze vyhovuje termin, je to za 14 dni, tak snad si to vsichni zapisi do denicku, prihlasi sev ankete a dorazi na neformalni setkani bajkeru pred nedelnim zahajenim sezony ;-)

    Anketa: Dorazim?

    Ano
    13x
    76%
    Ne
    1x
    6%
    1x
    6%
    2x
    12%
    0 0
    • Luka  

      nikdy neni tak zle, abychom neprisli na zebirka a nepokusili se pred Lostem z vas vypacit nejake tajne informace :)

      0 0
      • Habib  

        Pripadne zneskodnit soupere :)

        0 0
      • jecnak  

        Co uplatky, budou?

        0 0
      • Davy  

        Myslím, že jedem v sobotu do Č. ráje. Takže na na žebra to tentokrát nevidim, ale jedno dvě zdravotní snad snesu. .-)

        0 0
    • karliner  

      To je svatého Marka :-)))

      0 0
    • Janouch  

      a to se nikam pak nepojede ??? bydlim kousek prijel bych ale jen sedet v hospode ?

      0 0
    • McBlacky  

      přijdu radši v převleku – přeci jen aby si na mě LOST hateclub nevybil zlost, že už nezbyly fleky na letošek :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Teď mi došlo že jedem na baby-show na moravu. Tak nic.

      0 0
    • jonas  

      Jen doufam ze Hospudka Pod Hrazi je ta co si myslim.. :-)

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Ukecali jste mě. :-)

      Těším se.

      0 0
    • zubatec  

      Já bych možná jo, mám to z práce kousek :-)

      Můžete mě pak s jecnakem zase doprovodit kus cesty do Brodu…

      0 0
    • Medunka  

      Tak pod Hrazi je svatba, na kterou nas nechteji pustit. Napada nekdoho nejaky vhodny prostro? Hlavni podminkou je nekuracky prostor

      0 0
      • jecnak  

        Bowling?

        0 0
        • Krys  

          Som za.

          0 0
        • Luka  

          nekuracky?..i kdyz taky sem za :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            myslím, že to není problém ani pro kuřáky – ve firmě máme tak 1/4 kuřáků a firemní kalby se zásadně dělají v nekuřáckých hospodách (Pivovarský dům, např.), no a kuřáci si čas od času odskočí „na jedno“ :-)

            0 0
      • Medunka  

        cestin roku

        0 0
      • Janouch  

        Restaurace u Dašu v Klanovicich da se tam jet i kdline o ty hospody na hrazi

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Zase přijdu o žebírka. :-(  Luka a Habib mě na ně nalákali už před dvěma roky, přijela jsem, zašli jsme do hospůdky, sliny mně tekly už cestou - a nebyly, došly, pošly. A teď zase nic. Sakra.

          0 0
        • jecnak  

          To z ni dobre. Odkaz zde.

          0 0
          • Krys  

            Nie je to trochu ďaleko?

            0 0
            • jecnak  

              Ani ne, ale stejnak asi vetsina pojede autem, tak se staci dohodnout s ostatnima a vytizit auta na max.

              0 0
            • kámen úrazu1  

              Myslíš z Chrudimi nebo z centra Prahy? ;-) Když jedu i já, tak snad nikoho z Pražáků ani nenapadne zaobírat se vzdáleností…

              0 0
          • Janouch  

            nenejenom zni ale vyborne tam vari plzen je vytecna a ta cesta tam je sice rovinata ale moc pekna ja to jezdim po cerveny kolem hostivarsky prehrady az na konec pak odbocim smerem na pitkovice a po zeleny do urinevsi dal pak po modry az o klanovic kdo toho bude mit malo muze si dat po zeleny okruh kolem klanovic ta prima cesta delatk 40km cca

            0 0
        • jecnak  

          Daji se tam nekde schovat kola? Nebo zamknout tak aby byly pod dozorem? Mam to co by prevodnikem dohodil.

          0 0
          • Janouch  

            pokud bude otevrena zahradka a myslim ze i bude tak z nej ani nemusis slejzat pokud pujdem dovnitr tak se daji zamknout k plotu uvnitr zahradky

            0 0
        • Luka  

          no radost z vas nemam, ale je to fuk, pit stejne nesmim, ani ridit, takze pojedu sockou…

          0 0
          • jecnak  

            Jelikoz asi pojedem ze Skalky, tak bysme vas mohli vzit.

            0 0
            • Luka  

              domluvime se v tydnu ju? Mam ted trochu hlavu c pejru, opet marod a jeste mam cely vikend zedniky v byte + hlidani capartu segry, takze trochu narocne a nemam kapacity rict, jak bude za tyden :) ale dik za nabidku!

              0 0
            • Janouch  

              to jako nikdo nepojede na kole ????

              0 0
              • jecnak  

                Mame to trochu komplikovane, jelikoz povezem Kamen Urazu, ktera dorazi z Chrudimi vlakem, tak to uz nechcem moc kombinovat. V sobotu pak mame zavod a v nedeli zavod pro zmenu poradam…

                0 0
              • Krys  

                Uvažujem nad tým. Keď bude ráno pekne, pôjdem do práce na bajku. A keď zistím, ako sa dostanem z Vršovic do Klánovic, tak by so to dal. Domov asi metrom z Černého mosta.

                0 0
                • karliner  

                  jel bych úplně stejně – bydlim u edenu…

                  0 0
                  • Krys  

                    No super. Ak poznáš nejakú dobrú trasu – budem mať v kejmli noťas, takže žiadne enduro ;) – tak by som sa na teba zavesil.

                    0 0
                    • Pebe  

                      tak v 16:00 na Skalce? jedu na singlu, s pevnou vidlicí, takže opravdu v klidu ;-)

                      0 0
                      • karliner  
                        1. trasu neznám žádnou, ale přibližný směr …
                        2. v 16:00 nestíhám ani náhodou (tedy, ledaž vy dva byste oba mohli :-), to bych to nějak zmanageoval), v 17:00 nejdřív

                        0 0
                      • Krys  

                        To by šlo. Mne je aj tak zbytočné dohadovať sa takto týždeň dopredu. Okrem počasia viem ešte minimálne o dvoch veciach, ktoré mi do toho môžu skočiť.

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        platí v 16h. na Skalce? se asi přidám (na zimáku = celopevno)

                        nevim totiž, kde je ta hospoda a jak se tam dostat :-)

                        0 0
                        • karliner  

                          jasně, že platí, ledaže by neplatilo :-)

                          prostě buď ve čtyři na Skalce a při ideální konstelaci hvězd se dostaneš až do hospody v klánovicích :-)))

                          0 0
                          • Pebe  

                            pokud jí najdeme :-D

                            0 0
                            • karliner  

                              je hned vedle nádraží

                              si myslim…

                              0 0
                            • Krys  

                              Beriem mapu a hospoda je vedľa nádražia.

                              0 0
                              • Pebe  

                                tak fajn, pokud nebude nějak hnusně, tak se těšim, vemem to kolem Hostivařský přehrady, po červený do Průhonic (přišlo by mi škoda uhnout hned na Pitkovice), kousek asfaltu do Uhříněvse a potom po červený nebo modrý do Klánovic (neznám)

                                0 0
                                • karliner  

                                  co když bude bláto na cestách?

                                  nerad bych si před lostinprague ušpinil bajk

                                  0 0
                                • Janouch  

                                  hele jel jsem ted v sobotu z uhrinevse po modry a pohoda nejvic bahna je za Fantovym mlynem (za hostivarskou prehradou

                                  0 0
                          • Smazaný účet  

                            klap…YES, SIR!

                            0 0
                    • Janouch  

                      doporucuju tuhle: ja to jezdim po cerveny kolem hostivarsky prehrady az na konec pak odbocim smerem na pitkovice a po zeleny do urinevsi dal pak po modry az o klanovic kdo toho bude mit malo muze si dat po zeleny okruh kolem klanovic ta prima cesta delatk 40km cca

                      0 0
                      • karliner  

                        ti říkám, že to je houby enduro :-)))

                        0 0
                        • Janouch  

                          tak nejezdi bude dobre

                          0 0
                          • karliner  

                            to ne, přijedu, ale nějakou vostrou enduráckou trasou, se skočkama, lávkama, šutrákama a tak…

                            snad něco najdeme

                            0 0
                            • Krys  

                              No dúfam, že jediné šutre budú Skalka a kámen úrazu. :))

                              0 0
                            • Janouch  

                              no hned bych pro tebe mel jeden tip nad hostivarskou prehradou v tom kopci se muzes vyradit myslim ze ty 100mm zdvihy si to poradne uzijou :))))))))))))­))))))))))))))))))))

                              akorat tam musis mit helmu :(

                              0 0
                              • Pebe  

                                já bych teda spodem po asfaltu nejel, vzal bych to po tom krásnym singlu co vede po úbočí, milerád provedu

                                0 0
        • Thidney  

          tak k Dasum se asi taky vypravim

          0 0
        • Medunka  

          Fajn, bud tam vecer zavolam nebo se rovnou stavim a udelam blokaci na 10 az 15 mist

          0 0
          • Medunka  

            Tak jsem volala, muzeme mit mistecko za „paravanem“, kde jsou dva stoly, jeden pro 4, druhy pro 6, srazi nam je dohromady. Pro 12 lidi ideal. Je to jedine, co nam tam muzou  nabidnout, zbytek si pro sebe zabralo DHL ;-(

            Zatim se prihlasilo 11 lidi, ze dorazi, tak by to mohlo stacit ne?

            0 0
            • karliner  

              kdo přijede poslední – nemá židli :-)))

              0 0
              • Medunka  

                Pocet zidli navic se pry uvidi az v patek, ale prihlaseni ji maj rezervovanou ;-) Vcetne „dle nalady“ ;-)

                0 0
        • karliner  

          nevyčetl jsme z webu, zda plzeň je tanková nebo sudová?

          jaká tedy?

          0 0
      • Smazaný účet  

        No nevim, ale hned kousek vedle je Karolína.

        0 0
    • McBlacky  

      škoda do Klánovic to je daleko, chtěl jsme přijet na Hráz se Simčou na kole :/

      jet do hospody autem mě neba

      0 0
      • Pebe  

        pojeďte na kolech, nebudete sami

        0 0
        • McBlacky  

          fakt ne, nechci jet v noci se Simčou zas tak blízko to není.

          Navíc nestíháme ani tam – bych mohl být v Modřanech okolo 17,00 a to bysme tam jeli tak dvě hodiny… to moc nemá smysl

          0 0
    • Krys  

      Pozeral som počasie na niekoľkých stránkach. Niekde píšu že bude pekne, ale v piatok bude pršať a inde zas, že bude pršať, ale v piatok bude pekne.

      0 0
      • Pebe  

        snad tě to neodradí? ;-)

        0 0
        • Krys  

          Ešte môžem ísť autom alebo sockou, ale radšej by som to absolvoval na bajku. Problém je, že síce mám v práci oblečenie na prezlečenie, ale nemám kde sušiť mokré handry.

          0 0
      • karliner  

        trocha vody snad drsnýho bajkra neodradí, ne?

        0 0
      • Krys  

        Zatiaľ to vyzerá sľubne. Keďže sa teraz striedajú pekné a hnusné dni, to že dnes je pekne avizuje, že zajtra bude hnusne a v piatok zasa pekne. :)

        0 0
        • Pebe  

          dnes jsem se byl u tý hospody podívat a říkám na rovinu že na kole nejedu, nenechám ho tam venku. Navíc nemá být moc hezky, ale to opravdu nežeším, nechci přijít o kolo.

          0 0
          • Janouch  

            myslim ze se neni ceho bat ja tam parkuju cannona na zahradce za plotem bez problemu … myslim ze to tvy kolo stejne nikdo neukradne :)))))

            0 0
            • bajkr  

              jestli to neni právě naopak :oD

              0 0
              • Janouch  

                jak naopak?

                0 0
                • karliner  

                  já tomu rozumim tak, že seriovej cannondale, kterýmu navíc chybí půl vidlice potenciálního zloděje nezajímá, kdežto vymazlenej pebeho singlík je pro zloděje vyloženej „eye-catcher“ :-P

                  0 0
                  • Janouch  

                    myslim ze bude lepší ,když si budeš votírat varlata namočeným froté ručníkem

                    0 0
                    • karliner  

                      panejo, to snad abych přišel večer v přilbě, protože vypadáš jako hodně vostrej týpek, co pro granát nejde daleko :-)))))))))))

                      0 0
          • karliner  

            V případě zrušení zábavy ve formě cesty na kole marně hledám důvody, proč se v pátek večer trmácet do Klánovic do nějaký knajpy, před kterou se Pebe obává nechat i zamčený kolo.

            Na druhou stranu je mi líto Medunky, která si dala práci s organizací a rezervováním, takže se nějak dopravím.

            0 0
            • Janouch  

              je videt ze jsi tam nikdy nebyl …

              0 0
              • karliner  

                no, uvidíme, fotogalerie vypadá solidně, tatarák je údajně z výběrové svíčkové a navíc jsou tam asi i velcí vtipálci, když pořádají v dubnu závody na běžkách po trávě, takže to vypadá na příjemně strávený večer :-)

                0 0
            • jecnak  

              Co treba kvuli prijemne spolecnosti?

              0 0
              • jecnak  

                BTW budes odvezen a privezen, tak jakepak trmaceni ;-)

                0 0
                • karliner  

                  jasné, to je taky varianta, se kterou kalkuluji :-)))

                  0 0
                • Krys  

                  Máš veľké auto? :)

                  0 0
                  • Luka  

                    take mame 1 flek ze skalky ve voze volnej…

                    0 0
                    • Krys  

                      Tak to je silné pokušenie.

                      Všetko ale závisí od počasia a od toho, či niekto pôjde na bajku. Samému sa mi moc nechce. Ani to tam moc nepoznám.

                      0 0
                      • Pebe  

                        já teda opravdu na kole nejedu, ale jestli pojedeš autem s Lukou a Habibem, pravděpodobně se budeš mačkat vedle mě ;-)

                        0 0
                        • Luka  

                          moc neprovokuj, jinak vas narvu sem

                          Nemluvim ani o tom, ze bych jeste mohla ridit…a to vam nepreju :DDDD

                          0 0
                          • Pebe  

                            nedovedu si představit sebe samotnýho vzadu, natož ještě s Krysem :-O

                            0 0
                            • ydaho  

                              nesmíš moc vypínat ramena do prostoru :-)

                              je to to autíčko, který přijelo na bowling? dozadu se nevejde víc než plyšovej medvídek :-)

                              0 0
                              • Pebe  

                                to je přesně ono, měli sklopený zadní sedačky, aby si mohli vzít bowlingovou kouli :-D

                                0 0
                                • Habib  

                                  tse, este jsi v tom nejel a au kritizujes :D Nahodou na bezny provoz naprosto idealni vuz. A uvnitr zase tak maly neni…

                                  0 0
                          • Krys  

                            Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí.

                            0 0
                    • Krys  

                      Kedy mám byť na Skalke? :)

                      0 0
                      • chodec  

                        aaa koukám, že máš také alergii na nepřiměřené povětrnostní podmínky. Pokud se nedostaneš do C1 nebo by se to hodilo jet později, tak nabízím odjezd z téže lokality, jen o chvíli později – viz můj POST dole – napiš když tak na mail.

                        0 0
                        • Krys  

                          No, klasické nasieracie počasie. Keď som ráno vstal boli mokré cesty a svieži vzduch. Keď som išiel na balkón pre tretry tak začalo strašne liať, tak som tam tretry nechal, bajk zadokoval, prehodil veci z kejmlu do rupsačika. Keď som vyšiel z baráku tak už nepršalo. A za celý čas, kým som došiel do práce. nijak významne nepršalo. V električke spotené okná a zapnuté kúrenie. Takže mokrý som aj tak. :/

                          Čo sa týka odvozu, radšej by som išiel skôr. Mám síce práce ako na kostole, takže do tej siedmej by som sa určite nenudil, ale je piatok a mne sa moc nechce.

                          V každom prípade počkám, čo napíše Luka a potom sa uvidí.

                          0 0
                          • Luka  

                            VISI TO NA PEBEM… V KOLIK NAPISE ZE HO VYZVEDNEM, V TOLIK TO BUDE :))

                            0 0
                          • jecnak  

                            Cca v 17:15 budem vyrazet ze Skalky autem, v 17:30 budem nabirat Karlinera na Slavii. Muzem te taky pribrat.

                            0 0
          • Krys  

            Hm. Ja som to nevydržal a šiel do práce na bajku už dnes. Zajtra síce má pršať, ale ver mi, že bude pršať len ten krátky okamih, čo budeme v práci. ;)

            O kolo sa neboj, vyrobíme zo zámkov nejaký hlavolam.

            0 0
            • jecnak  

              Kola si kdyztak muzete, pokud nebudou zapraskany, hodit ke me do auta.

              0 0
            • karliner  

              A kedy sa dohovoríme, čo pojdeme na bicykloch? :-)

              0 0
              • Krys  

                Ja už som pozeral, kade sa dostanem na Skalku. Ale ak by teda Pebe nešiel, môžme sa stretnúť pri Edene. Ja pracujem v 4Dcentre.

                Len pripomínam, že budem mať noťas v kejmli, takže žiadne extra divočiny.

                0 0
                • karliner  

                  to nemůžu zaručit, protože to tam vůbec neznám :-)))

                  0 0
                  • Krys  

                    Tak prinajhoršom mi dajú v práci nový noťas. :)) Hlavne aby to prežil harddisk.

                    0 0
    • chodec  

      FAKT JSEM TO POCTIVĚ ZKOUŠEL, ale nedokážu už se v tom vláknu zorientovat. Může mi prosím někdo potvrdit, zda je sraz 18.4. v té žebírkové hospodě pod Hostivařskou přehradou? Pojedu večer z práce, tak bych se tam mohl stavit, ale nevím, zda to platí – díkes :-(

      0 0
      • Luka  

        neplati, je to v Klanovicich…

        0 0
      • jecnak  

        V 6 hodin zde

        0 0
        • chodec  

          Super – díky – a stěmi koly je to jak – mám dokoupit nějaké zámky, nebo se tam střídají hlídky nebo jak to bude ;-)

          Mimochodem ta restaurace vypadá celkem na úrovni – nebude tam moc pohoršovat mé cyklistické odění – respúektiive bude tam ještě někdo vy cyklohadrech, nebo bych tam byl jedinej exot.

          J.

            
          0 0
          • Krys  

            Ja budem tak raz za hodinu chodiť von na cigu. Cyklohandry budem mať, aj keď som uvažoval, že si vezmem aspoň civilné tričko na prezlečenie.

            0 0
      • goood  

        Ale je to 25.4.

        0 0
    • Krys  

      100

      0 0
    • ydaho  

      To mě mrzí, ale nemám šanci to zvládnou časově kvůli práci…

      0 0
      • chodec  

        tak přijeď později, já také neodejdu z práce dřív než v 6, takže v Klánovivích budu mezi 7–8. ;-)

        0 0
        • ydaho  

          zrovna tebe bych tam moc rád potkal, mám spoustu doplňujících dotazů :-)

          já se neutrhnu před 21:00 :(

          0 0
          • chodec  

            Nevím kde pracuješ a jak daleko to máš, ale pokud to je někde na východě, tak není nic ztraceno – pokud dorazím (nebude-li výrazně lejt nebo nepřejede-li mě auto nebo tak něco) tak tam určitě vydržím minimálně do 23 – světlo mám dobré, na slunci nejsem závislej ;-). Uvidíš. kdyš se objevíš, rád tě uvidím.

            0 0
            • ydaho  

              je to na východě ve Stodůlkách, dál už to nejde :-)

              s tim kolem bych si to zejtra asi rozmyslel na tvým místě:-)

              0 0
              • Krys  

                Snáď na západe, ni?

                0 0
                • jecnak  

                  Zalezi na uhlu pohledu, sam rika, ze dal uz to nejde… :-)

                  0 0
                  • Krys  

                    Zo Stodůlok by ešte mohol metrom na Černý Most. A odtiaľ je to, čo by kotúčom dohodil.

                    0 0
                    • Thidney  

                      Blbost jezdit metrem až na čerňák. Stačí na Masaryčku a vlakem je v Klánovicích za 20 min a jen podejdeš podchodem na druhou stranu. lítačka nebo lístek na mhd platí i ve vlaku, kolo tam taky může.

                      0 0
                      • Krys  

                        Nad tým som uvažoval, ako o jednej možnosti dopravy domov. Vlakom na Masárku o pol jedenástej a ďalej metrom.

                        0 0
                      • Krys  

                        Ty sa dovalíš ako? Na bajku?

                        0 0
                • ydaho  

                  to byl takovej vtípek na práci na východě Prahy :-)

                  trasa stodulky-černý most je nejhorsi nocni mura, nekonečný blues…

                  když už, tak leda autem

                  0 0
      • jecnak  

        Viz. prispevek chodce. pOokecame aspon o Francii a Kokorinu.

        0 0
    • chodec  

      no tak mi dorazila nová předpověď na zítra a nevím nevím, zda se na kolo odvážím, uvidíme, jak to ještě upřesní ;-)

      0 0
      • Luka  

        no tak se priznejte, kdo byl odvazny a nebo se nechal uchlacholit chvilkovym lehkym destikem??? V jednu chvili to byl slusnej monzun :)

        0 0
        • Medunka  

          Docela slusny rachot, na Skalce to bylo na trakare. Ted se to vyprsi a v nedeli bude pohoda, klidek.

          0 0
          • Luka  

            ja jsem v klidu, ja Lost nejedu… jsem marod… :(

            0 0
            • jecnak  

              Jestli mate chut a umite drzet jazyk za zuby, dorazte po 10 na start LOSTu. Muzete se zucastnit jako pozorovatele/fo­tografove/orga­nizatori/spele­ologove ;-)

              0 0
              • Medunka  

                Gumaky s sebou

                0 0
              • Luka  

                super nabidka, puvodne jsme chteli malovat, tak snad to chytre naplanujem… bud tam budem, nebo budem malovat a dojedem az do cile. dik za pozvanku !

                0 0
          • McBlacky  

            no já si to dal ráno z Modřan na kole domů na Vinohrady… :/ blééé

            0 0
        • chodec  

          Ráno jsem vstal a když jsem přes déšť neviděl na barák přes ulici, tak jsem pochopil, že dnes není příroda mému cyklopočínání nakloněna a vydal se do rachoty MHD. V důsledku toho nepřijedu večer zcela jistě na kole. Avšak půjde-li to, tak plánuji dorazi vozidlem.

          Tímto nabízím 3 – 4 (slovy tři až čtyři ) místa ve voze kdekoliv po cestě Skalka (Strašnice a přilehlé čtvrti včetně Hostíku, Zahraďáku, Malešic a spol.) a kdekoliv po cestě na severovýchod ke Klánovicím.

          Má to jeden háček – zcela jistě nepojedu v 18:00 – ZATÍM PLÁNUJI ODJEZD NA NĚKDY 19:00. zájemci piště na jindra@atlas.cz. Pozdější odjezd bude vyvážen klidem a pohodlímm cesty ;-)

            
          0 0
          • chodec  

            P.S. těch 19:00 je orientačních v tom smyslu, že jsem přístupnej dohodě o úpravě hharmonogramu ;-)

            0 0
        • karliner  

          No, do práce jsem vyrazil na skútru, nejsem přece z cukru :-)))

          0 0
    • jecnak  

      Dobry to bylo, spravny zacatek uspesneho vikendu :-)

      0 0
    • Pebe  

      dostal jsem se konečně k fotkám, tak tady je máte

      0 0
    • Medunka  

      Tak co streda 9.7. kolem 18te hodiny?

      0 0
      • jecnak  

        To jdes koupit dlazbu.

        0 0
        • Luka  

          :DDD… dejte neco do placu, budu se snazit prijit, pokud nebudem nekde na dovce :)

          0 0
        • jecnak  

          Tak ne, mohli bysme to i stihnout.

          0 0
      • karliner  

        budu na tom srazu jako na koni :-)

        0 0
      • Pebe  

        přij(e)du, těším se

        0 0
      • Luka  

        mate uz domluveny plac? jdu tam vecer, muzu domluvit

        0 0
      • ydaho  

        Šel bych, ale budu asi první den testovat nového Cannondale Rize white L :-)

        Protože dneska přijde, přijde, přijde…určitě

        0 0
        • Luka  

          este tu o cervene karkulce! :DD blahopreju!!!!!!!!!! a zastavit se muzes i s nim :)

          0 0
          • Luka  

            abysme ti ho mohli hned o-obdivit

            0 0
          • Medunka  

            Pohadka o cervene karkulce je moc realilsticka, tohle bude tak o Bile pani. Pokud se tam na nem ukaze, ma u me panaka

            0 0
            • ydaho  

              Ahoj,

              prosim tě, dám si gin s tonicem, ideální poměr je 2:3, protřepat, nemíchat a zelené brčko.

              Jestli jde nějak zařídit, aby to byl Beefeater, bylo by to fajn. Teplota tonicu tak 6–7 C°.

              °-)

              včera jsem tam odvezl moje díly na prohození a dneska odpol si pro něj jedu :-)

               
              0 0
              • Pebe  

                to bude fotek, už se těšim :-)

                0 0
              • Medunka  

                a bude to ten original co sis pred pul rokem objednal a nebo to bude neco jineho?

                0 0
                • ydaho  

                  no záleží na úhlu pohledu :-)

                  komponenty jsou z původní objednávky, ale rám nakonec o model výš (carbonová zadní stavba)

                   

                  mění to něco ? °-)

                  0 0
        • Medunka  

          Flek zamluven neni, rikam si, ze by nemusel byt problem tam venku odchytit jeden velky stup a sedet u nej…

          Jinak pred tim klido pido muzem vyrazit na bajka (uvidime podle dlazby ;-) takze Cannondale vitan, pokud to teda neni nejaky prelud a vyplod fantazie ;-)

          0 0
          • Luka  

            no… kdyz budem 2–4, nemel by byt problem, ale jestli bude hezky, tak si zuby na velkej stul rozhodne nebrus… pred minulej tejden tam byla hlava na hlave (minulej nevim, nebyla jsem tam)

             
            0 0
            • heretik  

              Ve všední den hlava na hlavě? Z toho úplně strach nemám, pokud nás fakt nebude dvacet.

              Ale teda do šesti to budu mít tak akorát se tam dostat, to na bajka předtím nevidím. Ale mohli bysme vyrazit potom, se světýlkama, nějaký to kolečko parkem, aby byla legrace :-)

              0 0
              • Luka  

                :) no, uvidime dneska vecer, muzu poreferovat. pondelky jsou vzdycky slabsi, a pak ctvrtky… streda je popularni, chodi tam na pravidelny sezeni docela halda stamgastu s mnozstvi vetsim nez malem :) ale muze byt hnusne, zacaly prazdniny, jeden nikdy nevi… kazdopadne dnes kdyz jsem zamlouvala zebra se me slecna ptala, jestli nechci i stul, bo je ted pry dost plno, 2lidi se ale upichnou kamkoli, …

                0 0
                • Luka  

                  tak vcera po 18:00 bylo volno akorat vevnitr, v kuracke sekci. venku nabito, vsechny stoly plne obsazeny…

                  0 0
          • karliner  

            já hlásím 1 karliner + dívka jeho snů :-)

            0 0
      • Maroška  

        Do kdy tam budete? Stačí dorazit kolem osmé? S novou silničkou ;-)

        0 0
    • ydaho  

      Zastavim se dneska na chvilku, jen se mihnu :-)

      Dotaz k Medunce… Budete tam, mám ti brát světlo a bat.?

      0 0
    • Pebe  

      mělo by být rezervováno 6–8míst venku od 18:00 na moje jméno

      0 0
      • ydaho  

        takže Ignác Jarabý ?

        0 0
        • Pebe  

          Kdes to zjistil? Já myslel že se to po změně jména vymaže? Taka  je to v háji :-)

          0 0
      • Krys  

        Bááá. Dnes mám špeciálne povolenie od manželky. Môžem ísť rovno z práce „posedieť si s priateľmi“. Ale keď tá Hospůdka je pre mňa ďaleko. A bajk som si dnes nevzal.

        0 0
        • Pebe  

          v Ječný sedneš na 22 a jedeš až tam ;-)

          0 0
          • Krys  

            Tak to zásadne mení situáciu. Na 22 môžem nasadnúť aj pri Koh-I-Noore.

            Kde mám vystúpiť? Na Groši?

            0 0
            • Pebe  

              zastávka Hostivařská, předposlední

              tady koukni na mapu, vystoupíš v ulici Švehlova, půjdeš ulicí U Potoka, zahneš doleva a ulicí U Břehu až za číslo 51 k druhý restauraci ;-)

              0 0
              • Krys  

                Ok, to nájdem. Budeš tam od 18:00?

                Bol by som tam max do 20:00. Potom frčím do centra, aj tam mám niečo dohodnuté.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.