• sportovni_biker

    Ahoj, mám na kole rám, který je vzadu úzpusoben na 120 mm kotouč. Větší tam dát ani nemůžů, protože se tam nevejde, kvůli zadní vidlici. Neviděli jste někde na prodej 120 mm kotouč? S pozdravem Marek

    0 0
    • kovar  

      ne

      0 0
    • madcat  

      co to máš za rám prosímtě? to by mě teda zajímalo co to je zač, když tam nejde dát větší kotouč než pětikoruna? :))

      0 0
      • sportovni_biker  

        Rám se mi líbí, je na něm napsané Blackhawk, koupil jsem si to kolo na Vánoce minulý rok. Je pravda, že je to takový divný nápis, ale alespoň jsem výjmečný. Jenomže s tím kotoučem je to divné.

        0 0
        • gobike  

          Pokud chces byt vyjimecny, tak vem flexu a uprav ram tak, aby ti tam aspon ten 160mm kotouc sel…

          0 0
    • Tomcat  

      120m kotouč oficiálně neexistuje, musel by to být „zákaznické řešení“. Dělá se 140 (silniční Hope) ,160,180,200 ,ale taky 165, 183, 185, 210, 230 to jsou věci který se řešej redukcí

      0 0
    • sportovni_biker  

      Já se omlouvám, blbě jsem to změřil, OPRAVA KOTOUČ 140, tak taklhe dá se teda někde sehnat?

      0 0
      • Fucker  

        Kotouče 140mm mám od Grimeca za 300Kč.Když budeš mít zájem tak se ozvi na 728841620

        0 0
    • Flais  

      Samozřejmě se dá sehnat. U výrobce v Kopřivnici nebo v prodejnách kde se prodávali. Je fakt že dost nechápu proč tam použili takovýhle malý kotouč.

      0 0
      • sportovni_biker  

        NO to ja taky, docela me to stve, kolo jsem dostal, i kdyz jsem mel vybrane jine, ale co se da delat no. Mozna, ze se tam 160 vejde, ale musel byct koupit adapter

        0 0
        • -b-n-x-  

          ja mam nekde doma 140 z b4. Musel bych ale pohledat

          0 0
        • Vilém  

          Adapter nemusi byt.Pokud bys pouzil mechanickou brzdu staci koupit predni pro 160mm a dat ji dozadu.Nebo pouzit pouze adapter od predni brzdy.Vse vsak musi byt brzdy s uchycenim postmount.Pokud by brzda mela uchyt IS2000, adapter by musel byt,ale smerem dolu,k mensim prumerum, myslim zadny neexistuje.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Proc by pro IS2000 musel byt adapter, kdyz pises Adapter nemusi byt.Pokud bys pouzil mechanickou brzdu staci koupit predni pro 160mm a dat ji dozadu.Nebo pouzit pouze adapter od predni brzdy ?

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Btw. ta mechanika sice ulehci situaci, ale nutnost to taky neni, ze? ;)

            0 0
            • TinkTink  

              No…prvni polovina myslenky mela dobrou pozici a druha cast ujela nekam :o)…ve vysledku je pravdive pouze to, ze staci jakakoli kotoucovka na predni kolo na 160mm kotouc :o)

              0 0
    • sportovni_biker  

      Podle mě je to jedno jestli mate 140 nebo 200, protoze to zadni kolo se zacne blokovat i u te 140, takze tady bych problem nevidel

      0 0
      • TinkTink  

        Jo tak ve 140mm bych problem videl – nekdy je na XC malo i 160 vzadu…proste ta rotacni energie je moc velka…

        0 0
      • -b-n-x-  

        chacha :-) z vlastni zkusenosti muzu prohlasit, ze to vubec neni jedno. Mel jsem kdysi formuli b4, ktera se standardne dodavala se 140. V tehle konfiguraci NIKDY nebrzdila moc dobre. Po te co jsem si udelal adapter a koupil 180 kotouc, se jeji ucinnost znatelne zlepsila a docela jsem s tim byl i spokojeny. Nebyt toho, ze se tato „slavna“ brzda casem skoro cela rozpadla, nebot je velice chatrne konstrukce, dalo by se ji s tou 180 kotoucem docela pouzivat.

        0 0
      • Vilém  

        Asi by to kolo zablokovalo,ale za cenu zvyseneho zahrivani brzdy a kotouce.Vozil jsem chvili 140mm vzadu a strasne se to hralo.

        0 0
    • Flais  

      S těma brzdama co ale byli na Ultimatu a Evolutionu na Blackhawkách 04 to brzdí velmi velmi nedostatečně, smyky moc nehrozí.

      0 0
      • sportovni_biker  

        Prosimtě kde si ty kola viděl, já právě nemůžu nikde najít obchod kde by se prodávali. Kolo jsem právě dostal na Vánoce a vůbec jsem nevěděl odkuď se ten rám vzal. Můžeš mi prosimtě napsat alespoň stránku nebo město kde jsi to viděl, moc mi na tom záleží. Díky

        0 0
        • Flais  

          Ahoj Marku, napsal jsem ti na mail. Jsem si ho špatně přečetl a tak jsem musel napsat na dvakrát :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.