• jajan

    Mám 3 dni cm436m, na biku super, ale neviem preniest data do PC. Software som nainstaloval, interface som dal do USB, aktivoval som prenos na monitore- hodinky, zapol som prenes na ciclocompe- na display percenta stupaju, ale na monitore nic. Poradte . Dik

    0 0
    • HonzaV  

      V softwaru si zkontroluj nastaveni USB portu, jestli tam mas oznacenej spravnej ( ja mam oznacen jako COM5 – asi si to udelalo samo nejakej virtualni, protoze mam jen 3 USB vstupy) a pokud mas v nejakym jinym USB strcenyho neco, co prave nepotrebujes, tak to odpoj. Stalo se mi, ze jsem mel v jinym USB danou flash pamet a taky to neslo pretahnout. jak jsem ji odpojil, tak v pohode. Jo a nemam Windows XP, ale tim by to byt nemelo.

      0 0
    • BB  

      kamarad mel obdobny problem a resil jsem to u nej. Problem je, ze si nepamatuji presny postup. Vim, ze problem spociva v tom, ze USB se pripojilo k nejakemu vysokemu cislu COM portu. Napr. COM6 a program Ciclotour nanabizel volbu tohoto COM. Koncil u 3 jestli se pamatuji. Potom jsem na CD nasel nejaky programek, jehoz instalaci se mi podarilo dostat USB na port, ktery uz umel Ciclotour. Jestli se dobre pamatuji, tak u toho druheho programu (Ciclotrainer ???) problém nebyl.

      0 0
      • Honzas  

        druhy programek na tomtez CD (aspon u HAC 4) je Hactronic a ten to vazne umi. Nicmene, i muj Ciclotour je nekde v preferencich schopen najit onen „COM port“ s vysokym cislem (6 nebo 7, podle toho, jestli to zastrcim do spodniho nebo horniho USB), pokud mam redukci COM/USB (pac mam COM verzi interface) v onom USB zastrcenou.

        0 0
      • jajan  

        Dik, nastavil som Com3 a uz Hactronic slape.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.