• Biker jak Pes

    tak jsem měl Vánoce o trochu dříve, rodiče mi koupili nové SPD Shimano M520 a boty Time, Jsem š?astný jak pes a už se těším až se budu moct podělit o super zážitky (pády, tlamy, smotky…) :))

    0 0
    • ananas  

      … se moc nechlub, manželka mi zrovna pořídila Juicy 7 !? :o)

      0 0
      • lenochod  

        dobře ti tak :o)

        0 0
      • prodi  

        Já zase dostal od manželky trenažér, jinak by prý nebylo se mnou celou zimu k vydržení…:)

        0 0
        • lenochod  

          hmmmmmm… koukám že budu muset doma zasáhnout. Dostal jsem ..... , ale v neděli DOST do kožichu, že doma udělám za dva dny nepředstavitelnej bordel. Toto dost popírá intelekt mojí ženy (lidi s vysokým IQ mají prej velmi dobrou představivost). Než přijela, snažil sem se uklidit a s výsledkem jsem byl VELMI spokojenej! Kdyby přijela dřív, ta by koukala :o)))))

          0 0
          • kolombo  

            Většina ženskejch chápe pořádek úplně jinak než chlap. Ani náhodou nemá cenu uklízet, stejně vždycky řekne, že je všude bordel :-)

            0 0
            • lenochod  

              Snažil jsem se jí to vysvětlit že nikdo nikdy (kromě atomovýho výbuchu) nemůže uklidit líp než ona a tudíž považuju její reakci na mě jako nespravedlnost.

              0 0
        • vlk  

          a to mě furt kamoši přemlouvaj a? se nežením, prej neby? blbejm, tě pak bude jen omezovat. A ono je to jinak :o)

          0 0
        • Lister  

          a já jsem DOSTAL od svojí ženušky VYNADÁNO, že si chci pořídit nový kolo :o)

          Ale já ji varoval, že dokud nebudem bydlet spolu, tak všechny prachy rozházím, holt nejsem moc zodpovědný typ :o)

          0 0
          • peky  

            Já už s ní bydlím a stejně všechny prachy vyházím kam nemám. Dostal sem vynadáno, protože sem se nějakým nedopatřením zmínil, že sem si koupil v létě novej smyk. To, že sem si k narozeninám nechal dát od rodičů co mě vidí 1× za měsíc vidlici a ne něco do bytu ještě nerozdejchala. Bohužel normálka.

            0 0
            • martt  

              ta moja ma naopak vobec nebrzdi v bikovych nakupoch. Asi to bude tym, ze sama jazdi.

              Teda obcas ma brzdi. Napr. ked som jej chcel kupit TREK 9.8, tak to odmietla s tym, ze by sa v svojom veku citila blbo na rovnakom biku ako Barenyi.

              0 0
      • grafik  

        a ja dostanu od manzelky na vanoce novou helmu a 2 nove sady dresu

        • takze porad jen sama pozitiva :)
        0 0
        • rb  

          To je divne,mi pořad v praci řikaji „ožeň se,proč by ses měl mít líp než my“ a vy si to fšichni chvalite.Ale ja si furt vybavuju výrok „nemáš-li s kým by ses vadil,pojmi sobě ženu“ :o)

          0 0
      • senožrout  

        Tomu se říká umět si najít ženskou!!!

        0 0
        • senožrout  

          Většina ženských (včetně té mé), má za to, že když se řekne Juicy, bude to nejspíš nějakej odš?avňovač :-).

          0 0
    • Biker jak Pes  

      hmm, tak už je to tady Dnes jsem je byl poprvé vyzkoušet a hned asi po 300 metrech jsem se klasicky vyvrátil, okolo plno lidí válejících se smíchy po zemi, ani jsem nevěděl jak je to jednoduché… :)))

      0 0
      • macikm  

        taky jsem si poridl SPD a parkrat spadnul … sice ne hned po 300 metrech ale za to asi 4× nastesti to dycky ubrzdili rukavice – jeste ze maji protiskluzovy dlane :-D a vzdycky mi v pedalu zustane leva noha a to jsem si myslel ze jsem povolil oba pedaly na minimum stejne …

        0 0
    • sportovni_biker  

      taky si chci koupit nove SPD-520 a už teď z toho mám strach, protože to budou moje první nášlapy, takže se pěkně pomlátím

      0 0
      • kib  

        Já mám nášlapy od středy a zatím jsem ještě nespadl-naštěstí. Asi to teprve přijde.

        0 0
        • Biker jak Pes  

          určitě to přijde, to mi věř.. :))

          0 0
          • speedy gonzales  

            ne ne…nemusi…jsem zarny priklad, ze se da i nespadnout:-)

            0 0
            • Biker jak Pes  

              hmm, to jsem si taky myslel, vždycky jsem si říkal, že se normálně z toho vyzuju, ale nějak to nešlo… :))

              0 0
            • Lister  

              tak to se dobrej, mě se zadaří občas i dnes( 2 a půl roku používání), přece jen je dost těžký vytlouct z těch noh reflexy, které si vybudovaly za 10 let na klipsnách :o)

              0 0
          • Komi  

            Přesně tak, každej nespadne … třeba já :-) Mám je rok a na kole sem spadl jen jednou a to né kvůli nim, ale byl sem moc rozjetej do písčité zatáčky a ten strom neuhnul :-))))

            0 0
      • pepek  

        Soudruzi, co furt řešíte, moje 17-letá dcera je prostě nazula a jezdí -no problem. (a je to ženská) Možná pomohlo taky to, že nikdy neměla klipsny.

        0 0
      • Phoebe  

        Také si chci v nejbližší době koupit nášlapy, takže nejen, že párkrát spadnu, ale bude také „tichá domácnost“ – co se týče kola, už jsem si zvykl.

        0 0
    • senožrout  

      Já jsem na nášlapech nejdřív jezdil jen po silnici. Když jsem získal reflexy pustil jsem se do terénu. Ale stejně bylo pár pádů, kdy už člověk skoro stál a nešlo to vyzout. Těch křovíček… A měl jsem je povolený, jako by se to zasekávalo. Až když se to trochu omlelo tak to bylo v pohodě. Než jsem si na ně zvyknul tak, že jsem je používal tak nějak samozřejmně, trvalo to bratru půl roku.

      0 0
    • vlk  

      není třeba se na pády těšit.Jezdiljsem 14 let s klipsnama a asi před 2 roky jsem pořídil nášlapy a ještě jsem nespad abych nevycvak.

      0 0
      • golem  

        ale to neni umeni nespadnout :) umeni je spadnout nic si neudelat a pritom pobavit okoli neee :-) o cem je to nase blazneni o zabave :))

        0 0
        • vlk  

          ale já spad už mnohokrát, ale nikdy ne vůli pedálům a nebo jsem v nich nikdy nezůstal trčet.

          0 0
    • martt  

      tak som po dlhych rokoch v SPD spadol zacvaknuty :-)

      Na bratislavskej hradzi, vodorovna cesta plna cyklistov, som v protismere stretol manzelku a ako som sa v nulovej rychlosti k nej otacal, ze jej dam pusu, nejak som stratil rovnovahu a potom to slo k zemi tak strasne rychlo, ze som nestihol vobec nic spravit a lezal na asfalte pod bikom so zacvaknutymi nohami. Celkom dost to bolelo.

      0 0
      • MartinXC  

        A jaké z toho plyne poučení ? Nepokoušej se na biku líbat kolemjdoucí holky, i když je to tvoje manželka . :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.