• Otaku  

      to beru za dolar.. PS: Author DH je taky dobrej aprilek

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Ty vozim!! Teda bez tech plechu :)

      0 0
    • McBlacky  

      vy si děláte prdel, ale už jsem viděl na KŠ chlápka s jednou rukou, místo druhý protézu a spd na řidítkách a to si nedělám prdel… a jel velmi slušně v první čtvrtině pole dlouhé tratě

      0 0
      • gummo  

        nerikam ze ne ale yzajimalo by me jak radil

        0 0
      • Honzajs  

        A nejel ten chlap na CANONDALE ? Pokud jo, tak toho znám.

        0 0
      • forest  

        mam takovypocit, ze jsem ho videl i na meride bike tour, kdyz jsem to rikal doma kamosum, tak mi rikali, ze to je blbost, kterou mi v zivote neuveri…

        0 0
        • McBlacky  

          dokonce prej ve světě jezdí chlápek co má tlumič fox místo loketního kloubu, prtoože má protézu celou ruku. Mám to ze zdroje kterýmu fakt věřím…

          k tomu řazení, není těžký řadit a brzdit jen pravou, když ti to uzpůsobí, brzdy budeš mít jako to mívaj ty 4kolky pro lidi bez nohou a řazení dáš jedno obráceně, ale asi by to šlo pochystat i jinak (dneska třeba rohlof, dřív zadní sram 8 mi řazení v nábě + pily)

          0 0
          • forest  

            razeni podle me jde elegantne vyresit: grip shift + packovy razeni a brzdy presne tak, jak jsi napsal

            0 0
          • Axazel  

            Jo mám dojem že ten týpek je na North Shore Extreme 4!

            0 0
          • Manas  

            Jasne to je na NSX, ale ted RaceFace Ultimate Challenge je borec co dava s jednou rukou 3 –4m dropy. Nevim jmeno ale videl jsem video a naprosto nechapu.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.