• poiko

    Grrr! Blbej hmyz! Dneska mi vlítla muška do oka a neuvěřitelně jsem se kvůli tomu vyflákal. Zhyň hmyze!

    0 0
    • enjoy  

      troska zbrklosti ne?:-)

      0 0
    • CZiko  

      máš nosit brýlky…

      0 0
      • enjoy  

        i s tema se zadari..

        0 0
        • CZiko  

          tak to se mi ještě nezadařilo… mi krásně přiléhají na obličej, takže mouchy nemají šanci. Spíš se mi stalo, že se mi přes celé sklo brýlí v lese rozprdla masařka, tak jsem ty střeva musel omývat:-)))

          0 0
          • enjoy  

            no ty moje relaxy nemaj az zas tak nemlzivy skla:-),takze prilepeny na ocich je nemivam:-)

            0 0
            • CZiko  

              ty moje brýle taky nemaj nemlživé skla, ale dokud aspoň trochu jezdím, tak se to nemlží a až když se zastavím, tak pokud jsem spocený, hned prd vidím:)

              0 0
    • 7LK  

      Co brýle? Než jsem si obstaral sportovky s dioptrickou vložkou tak jsem jezdil v obyč civilních (malé obdélníky). Jedna mucha v pohodě. Další jízdu jsem chytil pod brýle nějakou snad ulítlou z láhve s kyselinou – pálila jak rozžhaveným drátem do oka – tak jsem mazal pro brýle.

      Zbývá něco vymyslet něco na „hubu“ – pořád zavřenou jí neudržím.

      :-) Jinak bych těch much taky nemusel tolik, ale zamysli se „zeleně“, potravní řetězec – vyhubíme mouchy.. sami zhynou vlaštovky… … člověk :-)

      0 0
      • JirkaD  

        Inspiruj se v Afgánistánu – nasaď burku (můžeš jí i trochu zkrátit) a s mouchama v puse je konec :-)

        0 0
        • 7LK  

          To vypadá jako dobrý nápad – máš to vyzkoušený? :-)

          0 0
        • pelt  

          Jestli ona ta moucha nemela nejaky hadr na hlave a tesne pred narazem nervala neco jako „allah“ nebo „usaaaamaaaa!“:)

          0 0
      • pelt  

        No jo… zhynou vlastovky, mouchy se vrati a cyklisti budou muset jezdit s otevrenou pusou, tedy misto tech vlastovek:)

        0 0
    • wlk  

      já včera zas jednu málem nechtěně spapkal..brrr…

      0 0
      • pelt  

        Telo sportovce potrebuje mnoho kalorii a nepta se, kde je vzalo:o)

        0 0
    • kurýr na bajku  

      Nebojte, takovýdle problémy v zimě zmizí ,–)

      0 0
    • cabbage  

      ted maj mouchy na praci neco jinyho, bude jich vic:/ : http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?… :o))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.