• jjirka

    Poslední dotaz ke koupi kola a už tady s tím nebudu otravovat. Jsem rozhodnutý koupit toho kellyse Raptor za 35 tisíc, viz. dotaz níže. Ještě ale trochu váhám jestli nekoupit raději Meridu matts special edition C – Carbon. Má karbonový rám, XT osazení, kotouče deore, ale váží 12,5 Kg ( kellys 10 ) a stojí 42 tisíc ( kellys 35) zase nekupuju kolo na rok. Kellys má lepší vybavení Merida lepší rám. Kellys je lehký merida hezká. Tak co? Já to mám těžký a to se takhle rozhoduju skoro u všeho. A co ta cena? Nerad bych koupil draze a blbě. Díky za VAše názory a omlouvám se jestli to někoho štve číst.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak to ti dost ulehcim rozhodovani, protoze Mrdida neni rozhodne hezka :) a navic se o tom ramu nevyjadrovala kritika nijak lichotive… a je tezsi a drazsi. Tak nevim co resis :)

      0 0
    • Daf  

      Pokud chces stroj vylozene na zavody tak ten Kellys je bez chyby. Merida ma krome ramu horsi skoro uplne vsechno. Ale fungovat i tak bude dobre. Pravdepodobne se casem nevyhnes nejakejm upgradum, takze dalsi vydaje.

      0 0
    • Lance  

      jak pises,ze se tak rozhodujes skoro u vseho,tak to mas videt me:) nez ja neco koupim.........

      0 0
      • jjirka  

        tak to rád slyším já už myslel že jsem nemocnej dík jdu to objednat

        0 0
        • pegal  

          Vem Meridu

          V budejicich na CP jsem videl Kellyse (a to nekecam) vejpul zlomenyho

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Prasknout muze vsechno, ale do Kellyse bych taky nesel :)

            0 0
          • orca  

            Jaká je oficiální trvandlivost karbonového rámu a hliníkového ??

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ty odpovedi me opravdu zajimaji :-D

              0 0
              • orca  

                Mám spíše pocit že karbon asi se bude mnohem častěji měnit , soudě podle záruk na silniční komponenty od výrobce – takže pro hobíka asi drobátko dražší provoz…a nebo né ??

                0 0
                • jjirka  

                  Už je to jedno objednal jsem Kellyse Díky všem – můžu napsat jaký je doufám, že nebudu muset psát nic negativního ahoj a ještě jednou dík všem za rady

                  0 0
    • Meesha  

      Vzal bych kellyse. Merida je horsi fakt skoro ve vsem a aby ses dostal na vybavu Kellyse, tak to by se docela prodrazilo. A tusim ze na ty Meride je Splice…

      0 0
      • jjirka  

        ano je, ale jak píšu výš objednal jsem Kellyse tou výbavou mně dostali dík za rady

        0 0
        • Corbett  

          Že jsi se rozhodoval pouze mezi těmito značkami? Za ty prachy a teď na podzim bys koupil dle mého názoru lepší kolo.

          0 0
          • Pavlis  

            A jsi si jisty, ze prave tohle chce po objednani kola slyset?:)

            0 0
    • bajaja  

      radil bych pockat na vystavu na sport life podle me tam sezenes lepsi bike za stejnou cenu, je to kazdej rok vetsinou sou tam vyrazny vystavni slevy

      0 0
      • wbiker  

        Jak to tam vlastně s tím prodáváním probíhá? Byl jsem tam předchozí dva roky a žádných cenovek jsem si nevšiml.:-)

        0 0
        • Komi  

          TO by mě taky zajímalo …

          0 0
        • bajaja  

          hodne byva napsano vystavni sleva , sou to kola co dou treba po vystavach , nebo je nekdo foti to testu, do casaku atd. musis se bud zeptat nebo to maj na cedulkach

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.