• wlk

    Zdar všichni, začátkem října se v Brně otevře novej klub jménem „Veselá vačice“, jedná se o zařízení, kde by se měly odehrávat koncerty (jazz,rock, alternativa, reggae,hip hop, atd…), kde byste se taky měli dobře najíst, dát si dobrou kávu, vychutnat si vodní dýmku v originálním zákoutí. Jsou naplánovány autorská čtení, pořady pro děti, výstavy obrazů a různých dalších uměleckých výtvorů, prostě takový klín do mezery klubové zábavy v Brně-brňáci ví o čem mluvím, po 11 večer se všichni slezou v charlesovi,kde se nedá dejchat a hýbat a všude jinde je taky plno..Více info včetně programu bude k mání už brzy buď u mě nebo na netu na http://www.veselavacice.cz/

    0 0
    • wlk  

      no tak musím trapně sám podpořit vlastní příspěvek…tra­pas…chodíte snad všichni s kolem i do postele, jak v tý reklamě na authora? Copak se nikdo nechodí večer bavit?????nebo jste nasraní, co to sem tahám?

      0 0
      • Komi  

        Správný sportovec nepije a nekouří a tak nemá v hospě co dělat … viz. pokušení :-)))

        0 0
      • Komi  

        Ale jinak myslím, že by to mohl být zajímavej klub …

        0 0
        • wlk  

          koooonečně někdo.....no, zajímavej klub to bezpochyby bude, hlavně to bude trochu změna na brněnský poměra..jo a s tím pokušením bych se toho až tak nebál, dobrý pifko k bajku tak trochu patří, ne?

          0 0
          • Komi  

            Je pravda, že patří, ale těch kalorií … :-) Já to teda zatím nekombinuju, buď jedu na kolo nebo na pivo. V mým věku si ještě bohužel nemůžu dát pifko kde se mi zlíbí :-(

            0 0
            • wlk  

              :-)))), kofola taky není špatná, ale rychle se jí přepiješ..u piva to je pravda trochu jiný, to se nepřepiješ, ale opiješ a to pak nejde dohromady s kolem a je to nebezpečný nejen pro tebe, ale i pro tvý okolí..Naposledy sem skončil pádem při zastavení , když sem po X pivech zapomněl, že mám spd…od tý doby si dám max 2 pivka a dost :-)

              0 0
        • wlk  

          jo a hlavně to není jen o chlastání, ale taky o zábavě..sem ještě zapomněl říct..samozřejmě :-))

          0 0
          • Bobo  

            A bude tam taková zábava, jako na Hybešce U kočiček?

            0 0
            • wlk  

              přijď v pondělí a uvidíš :-)

              0 0
      • cabbage  

        je to v Brne.....

        0 0
    • vinca  

      a můžu si tam dovnitř vzít kolo ? a můžu až se opiju tam na něm jezdit mezi lidma a porážet ty míň opilý než sem já? a můžu až se opiju úplně nejvíc ho tam nechat u barmanů , a domotat se domů pěšky ? až si za tejden vzpomenu, kde sem to byl, tak ho tam v pohodě najdu ?

      Jestli jo, tak je to co přesně hledám :-) Těšte se.

      0 0
      • wlk  

        až na to narážení do lidí bych v tom neviděl problém, to bys možná brzo od někoho schytal :-))) plánujeme nějaký úpravy interiéru, tak uvidíme jak s místem, pak, když se opiješ, si klidně můžeš nechat bajk někde zašitej :-))

        0 0
    • goofy  

      Zajimave. Klidne bych se tam skocil podivat… Kdy otvirate?

      0 0
      • wlk  

        Zahájení je naplánovyný na 3.10. v pondělí,tak jste samo všichni zvaní :-)

        0 0
        • JohnLee  

          A bude tam neco zadarmo pro chudy lidi jako ja? :))

          0 0
          • wlk  

            nevím jak moc chudý jsi, ale můžeš přijít na červenýho trpaslíka nebo se pobavit u satirickýho pořadu „já písnička“ spolku přátel veselé vačice…bude to fakt prdel:-)

            0 0
            • goofy  

              V kolik to zacina? Vypada to zajimave…

              0 0
    • sis  

      vypada to zajimave…mozna bych se stavil i s bandou

      0 0
      • PT  

        Ahoj.Za tyden jsem doma.Patrim do bandy?:)

        0 0
        • sis  

          klidne!bude nas vic:-)te to tam omrzelo?si rikal neco o prosinci…

          0 0
          • PT  

            No ani neomrzelo,ale neudelal jsem tu posledni zkousku,cili ji musim zopakovat,ale az na jare.Jedu zpatky do CR sehnat job,bude-li na nejaky cas.Se ti pak ozvu.Vzal bych do Brna bika.

            0 0
    • wlk  

      Program na měsíc říjen na http://www.veselavacice.cz/

      0 0
      • netuch  

        jestli se tam muze s kolem,tak super!!! uz jsem premyslel o tom,ze si nejakou putyku pro kolare vcetne uschovny otevru…

        0 0
        • wlk  

          Tak jsme včera úspěšně zahájili, ještě teď je to na mě poznat :-)..S tím uschováním se to ještě bude muset doladit, zas tak moc místa tam nezbylo,bohužel…

          0 0
          • goofy  

            Eshte sem se chtel zeptat, co tam tocite? Sem tam mel fcera namireeno, ale nakonec sme tam nedoshli. Nekteri uz nebyli schopni… ;o) Ale vypadato, za ve ctvrtky tam budu pravidelnym hostem… .o)

            0 0
            • wlk  

              jo, červenej trpajzlík je dobrej :-))

              0 0
          • sis  

            sem si vsiml…prisli jsme po 20 a nebylo kam sednout, tak snad priste

            0 0
            • wlk  

              no, včera bylo narváno, ono, když je něco novýho neokoukanýho,tak se to dá i očekávat. však příště to chce přijít dřív a určo si sedneš, je to přece jen takovej komornější klubík.

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce