všichni prosím sem a pora´d te mi prosím!!!!!

244 nepřečtených
  • :::::::M::::::::1

    hele pora´dte prosím já se v tom vůbec neviznám ale chtěl bych se něco na kole naučit tak si na to chci koupit kolo ale potřebuju vědět jakej je rozdíl mezi bmx nebo freestylem ani nevim jestli sem to napsal dobře jo a jestli kolo za 5000 bude alespoň trochu dobrý

    díky

    jan kdyštak mi napište co z toho si mám koupit

    0 0
    • blue  

      hele, dlouhy a nemusis psat tak slozitym zpusobem, je na to samostatna klavesa

      a uklidni se… az bude online nekdo, kdo ti dokaze poradit, tak to mozna udela

      0 0
    • Lister  

      Jarin, Jarin !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!

      0 0
      • Pavlis  

        Vy to nechapete.Vypada to jako blaboleni,ale mezi radky lze jasne vycist spolecenskou kritiku nasich zivotu kdy pres svoje bmxka pomalu nevnimame svet okolo a ty chudaky lidi co tomu vubec nerozumi. Probudte se uz konecne:)))))

        0 0
    • Meesha  

      Tady se toho o detskejch kolech moc nedozvis.

      0 0
      • :::::::M::::::::1  

        já na vás seru nikdo neumí poradit jen plno blbejch keců kolem toho

        0 0
        • :::::::M::::::::1  

          to bylo na mes…

          0 0
        • chobot  

          seru na vas,jdu domu… :-P

          0 0
        • Meesha  

          jo, my na tebe taky…

          0 0
          • :::::::M::::::::1  

            mluv za sebe a jestli chceš akorát blbě kecat tak můžeš na chat …

            0 0
            • :::::::M::::::::1  

              :-( tak to mi to nemůžete říct ? no tak sem debil no ale chci to vědět tak mi to prosím řekněte

              0 0
              • Meesha  

                chapu, ze ses novej, tak neumis ani zaradit prispevek, ale aspon neprud. Tady se nesoutezi o to, kdo se vickrat zepta nebo kdo ma nejdyl prispevek nejvejs. Jdi si resit svy komplexy nekam na Xchat! Tam na tebe urcite budou zvedavi!

                0 0
                • :::::::M::::::::1  

                  :-) já se ti musim smát ale to je opravdu na chat koukni se na svoje příspěvky to hovoří o tom jakej seš člověk kdyš neumíš poradit a akorát provokuješ a pak si tady přede mnou něco dakazuješ takže velý lol… jestli víš co to je …

                  0 0
                  • Meesha  

                    chces poradit? Pridej jednu nulu, zmen material a zvedni kola o 6 palcu a muzem zacit… :-)

                    0 0
            • orca  

              hele hošánku zklidni hormon ještě ti ani nezaschla registrace…takže žádné vyhrožování…

              0 0
              • Darkson  

                jen ho nech, a? se vykecá dneska a zejtra má čas na registraci na fóru zahrádkářů:-)))

                0 0
                • wlk  

                  mě nějak připadá, že se tady poslední dobou ty individua nějak začínají množit…

                  0 0
                  • Darkson  

                    to máš pravdu, ale jinak, než že na ně nebudeš reagovat, se jich nezbavíš…

                    0 0
          • bikemanx  

            má docela kuráž, dítě jedno…

            0 0
        • blue  

          konecne si to pochopil… a ted vycistit zuby, vycurat a rychle do postele, uz je davno po vecernicku

          0 0
          • Cabannas  

            :-D

            0 0
            • Blackhawk1  

              Vy mu teda dáváte kapky :)

              0 0
              • orca  

                teda já mu náhodou na prvním dotazu poradil a ani nepoděkoval :-( holomek…

                0 0
                • :::::::M::::::::1  

                  ? a kde že to má být ? já sem si ničeho nevšim a ani teď to nemůžu najít

                  0 0
                  • Blackhawk1  

                    Pokud jsem to dobře pochopil tak si ho máš koupit v Tescu nebo v Globusu nebo v podobném hypermarketu.

                    0 0
                  • orca  

                    založil jsi přeci dva dotazy nebo snad né ??

                    0 0
              • :::::::M::::::::1  

                co pak se tu nenajde člověk kterej by mi to řekl ? já sem to chtěl jen vědět a … radši už nemluvim…

                0 0
                • orca  

                  poradil jsem ti v předešle založeném dotazu …přečti si…idfeální pro tebe…

                  0 0
                • blue  

                  uz sem ti to rekl jednou… az tu bude online nekdo, kdo ti dokaze poradit, tak to treba udela… tim, ze se budes kazdej pet minut ptat znovu, si moc nepomuzes… jestli si myslis, ze tady je neustale prihlasenej nekdo, kdo ceka zrovna na tvuj dotaz, tak se pletes

                  uz to chapes?

                  0 0
                  • :::::::M::::::::1  

                    já to chápu ale nechápu proč zbytečně někdo reaguje a stejně z něj vypadne taková hovadina … nemyslim tebe

                    0 0
                  • Blackhawk1  

                    Presne tak, vice mene tady jsou ti co maji MTB nebo silnicku, ale freestyle bikery jsem tady jeste nevidel, takze si asi budes muset zrejme pockat

                    0 0
    • :::::::M::::::::1  

      hmm v mém okolí je 1 prodejna a ten prodejce umí tak max. prodávat ale nic o tom neví

      0 0
      • orca  

        to bude nejspíš tím že když jsi mu položil tuto otázku tak tě odhadl na řádného provokatéra a nestál jsi mu za odpověď :-(

        0 0
        • :::::::M::::::::1  

          to tím nebude já sem se ho ani neptal ale je to táta jednoho kluka ze třídy takže ho znám a neví fakt nic

          0 0
          • orca  

            hele tak já ti to teda opíši : Tvé možnosti vycházejí poze pro nabídku ochodních řetězců Tesco, Carefour, Mauntfild apod. a tam ty kola jsou defakto na fšechno na co si vzpomeneš…a pro tebe asi až moc drahé…

            0 0
          • Mirek1  

            To je v pohode, to je syndrom vsech skolnich deti, ze si myslej, ze jejich rodice nevi nic. Znam to z obou stran :-)

            0 0
      • goofy  

        No ja ti taky moc neporadim, a hlavne jeshte stale poradne nechapu dotaz, ale to je jedno… Na to uz si tu pomalu zvykam… :o)

        Takze bmx (nejspish mylish bikros) jsou kola urcene na jezdeni po draze… To jak se tam honi tech 8 typku a jenom jeden vyhrava. Od freestylu se lishi hlavne geometrii a osazenim.

        Freestyle se deli: dirt, street, vert a flatland… Kazde jsou zase odlishne co se tyce goemetrie, komponentu, atd atd…

        Staci? Asi ne, co?

        0 0
        • :::::::M::::::::1  

          hele a nebylo by jednodušší zeptat se na to co na tom chci dělat a podle toho mi poradit ? asi ne co ?

          0 0
          • orca  

            a proč jsi se nezeptal na začátku ??

            0 0
            • :::::::M::::::::1  

              protože bych to napasal zase blbě a všichni by mi nadávaly no to se stalo i tak…

              0 0
              • orca  

                na hrubej pytel hrubá záplata aneb lépe nejdříve mysliti a pak konati…

                0 0
          • goofy  

            Tak tak… Proc ses nezeptal? Ja sem odpovidal na co ses ptal… Teda asi tak sem to pochopil… ;o)

            0 0
          • juli  

            Hele ty Supaku, rekni pani ucitelce co vas uci cestinu, aby ti vysvetlila jak se slusne a jasne poklada otazka, mimo to, at te nauci psat s munimem pravopisnych chyb. Ty se nauc, ze pokud nekam prijdes, je slusnost nejdrive pozdravit. Dale si meplet toto forum s chatem a nejdrive sleduj, cti a koukej co se tady deje a o cem se lidi bavi. Pak teprve poloz jasny dotaz. Na jasny dotaz totiz muzes dostat jasnou odpoved. Tepve potom pokud na tebe ostatni kali mas pravo byt nevrly. Frstensi?

            0 0
            • juli  

              Tak mne vytocil, ze delam preklepy :)

              0 0
            • wlk  

              naprostý souhlas, řeč jak víno, ale myslím, že házíš hrách na zeď, za chvíli tu bude další ofenziva buď andávek nebo nesmylů :-)

              0 0
            • :::::::M::::::::1  

              juli. good .. to bylo fakt dobrý … :-(

              víš co já radši pudu k těm kreténům na fórum abych inteligentům jako si ty nekřížil cestu…

              0 0
              • wlk  

                na fóru už jsi, teda jestli jsi si toho nevšiml…

                0 0
                • :::::::M::::::::1  

                  já si toho všiml jo a jestli víte jak se chovat na fóru ta jistě víte že nic kromě odpovědí nebo co se kolem toho týče se nepíše !!! aby nebylo moc čtení

                  pak mi tu vykládejte něco o tom jak se tu mám chovat …

                  llllllllloooo­ooooooooooolllllllllll

                  0 0
                  • orca  

                    hele , my si tady rádi povídáme :-) a za druhé je rozdíl v chatu a ve foru . A tve zvyky rozhodně nehodláme implantovat sem…

                    0 0
                  • wlk  

                    to sis jako pořídil příručku o tom, jak se chovat na fóru?a ty znaky dole byly jako co?nejak nechapu o co ti jde, chtel si radu jaky kolo koupit za 5000, bylo ti odpovezeno, ze v tescu a spol. To je prakticky vyčerpávající odpověď, nic jinýho ti tady nikdo neřekne,protože je to prostě realita-nikde ti nikdo za ty love nic jinýho neprodá než sračku z hyproše.. A pokud ses tu přišel hádat, tak prosím, ale já odcházím, mám toho po práci ažaž a ještě se tady hádat o h..nu na mým nejoblíbenějším webu-díky nechci..

                    0 0
                    • blue  

                      hele, s tema supermarketama to zase moc hrotite, cenovy relace u malejch kol jsou malinko jiny, nez u bajku

                      0 0
                    • :::::::M::::::::1  

                      lol to je maximum co můžeš říct ? slabý na to že chodíš dopráce docala dost kdyš píšeš konečnou větu tak by v ní mělo bejt co nejvíc a ne to co si napsal takže opět lol …

                      0 0
                      • :::::::M::::::::1  

                        lol hele tak mi alespoň řekněte jak se to maže stejně sem se nic nedozvěděl a nejsem aš takovej debil abych nevěděl že v hyproši prodávaj kola …

                        0 0
                        • blue  

                          mas smulu, nemaze se, tvoje vizitka tu zustane uz na veky :-)

                          0 0
                      • wlk  

                        teď si prosím tě přečti, co jsi napsal. já už k tomu asi nemám co dodat, jdu skočit z okna

                        0 0
                        • :::::::M::::::::1  

                          dobře no tek sem rurva debil chce mi to říct ještě někdo jinej ??? myslíš si že je mi to jedo ??? a neskákej nemá to conu radši skočim já kdyš vadim tolika liden…

                          0 0
                          • orca  

                            hop…

                            0 0
                            • :::::::M::::::::1  

                              dobře já radši du než ně tu začnete říkat daleko hůř a memysletesi že se tu ještě někdu ukážu)možná kdyš se budu chtít dozvědět to so chci)........

                              0 0
                          • -b-n-x-  

                            ahoj ::::M::::. Sice taky nevim co vlastne chces, ale poradim ti. Zkus si nejdrive promyslet na co se vlastne chces zeptat, potom to napis a potom si to jeste radeji vicekrat precti. A zkus si predstavit, ze jsi nekdo jiny, ktery nevi na co se chces zeptat.

                            tady jedna veta, kterou jsem treba vubec nepochopil: „to bych se asi z SP nevrátila le to jak se většinou brzní prape na klikky nebo jak se to menuje“

                            0 0
                          • Komi  

                            kdyŠ skočíš, tak to bude Rurva dobrý, ale nemá to cOnu

                            0 0
          • Komi  

            Tak to je moc … a nebylo by jednošší to říct? OMG DMNC

            0 0
    • Splinter  

      Ty seš fakt malina :/ Škoda jen, že zaplácáváš zbytečne databázi servru svými pubertálními výplody. Klidně poradím někomu s rozumným dotazem, ale tohle? Zkus se naučit prvně chovat a pak se zkus zeptat jestli tě nenaučí někdo na kole . . .

      0 0
      • chupas  

        presne, presne. sice to v databazi bude zabirat jen nekolik kb, ale ten cas co nad tim zbytecne stravej BFaci. musim rict, ze me v rss parseru to zabralo ±300 Bajtu, takze nic moc, ale neskladuju celej thread. chtelo by to nejakej hooodne chytrej filtr na „tupost“ prispevku

        0 0
        • Splinter  

          Tak to máš ±2400bitů a to už je solidní číslo:o) Néé néé, ja do té školy nechcu, achjo:/

          0 0
        • rock  

          Ale no taaak, já na tom sice strávil několik minut, ale docela slušně jsem se bavil … komická vložka …

          0 0
          • Splinter  

            Se takovejch vyrojí víc a nevím jestli se budeš bavit dál. . .

            0 0
    • Pinocio  

      Beeezva, rozvíjí se tady zajímavá diskuze, můžu se přidat?:)

      0 0
    • Radek Broz  

      Pro me asi nejzabavnejsi thread za nekolik mesicu;-)

      0 0
    • :::::::M::::::::1  

      kdyš se vám tamto nelíbilo tak se zeptám znova : Potřeboval bych kolo který by bylo univerzální (na všechno co se na kole dá dělat)a takový který by se neosipalo při 1. šlápnutí.takže mi prosím napište jak se to správně jmenuje a jaká je průměrná cena tehoto kola .Kdybi byl někdo z pardubic tak mi můžete napsat kde se nacházejí prodejty s tímto zaměřením.

      no zase to je dlouhý ale kradší to už nebude

      Zatím díky

      0 0
      • cabbage  

        http://www.bike4you.cz/…hief_405/10/ a bude klid…

        0 0
      • chupas  

        vomrkni veloblazek, par malejch kol maj ve vyloze. jinak se mi nic nevybavuje.

        0 0
      • Komi  

        Hele, B-Faci … kdybyste náhodou věděli o kole, na kterým se dají jezdit silniční závody, MTB maratony, sjezdy, freestyle prvky, rampa, … který by stálo 5000 a hodně by vydrželo, tak mi prosím taky napište. Pár bych si jich koupil … dík :-)

        0 0
        • :::::::M::::::::1  

          hmm o takovim nevim ale mě dy stačilo jen to v zádu silniční závoda a takový jezdit nemusim ;)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ja proste nerozumim ani forme ani obsahu tvych prispevku. Jinak bych ti moc rad poradil, protoze me tahle tematika zajima minimalne vic nez kohokoliv jineho tady na foru.

            0 0
            • :::::::M::::::::1  

              a čemu nerozumíš ?

              0 0
              • Pá-dlista1  

                No proste vubec nicemu. Jazyku ani obsahu.

                0 0
                • :::::::M::::::::1  

                  proč mě všichni buzerujete kvůli jakyku ? většině lidí to je jedno…

                  ale te´d zas nechápu čemu nerozumíš …jak to chceš ještě napsat ?

                  0 0
              • piskot  

                konkrétně nerozumím „větě“: „mě dy stačilo jen to v zádu silniční závoda a takový jezdit nemusim ;)“ nechceš to nějak rozepsat? :))

                0 0
            • Komi  

              Jenže to je těžký … sice ho tady všichni buzerujou, ale podle mého úsudku (možná nesprávného) je to školák, který viděl na ulici nějaký triky a tak si myslí, že by tak mohl zamachrovat, protože kdyby o to měl opravdu vážnej zájem, přemýšlel by o větší investici a hlavně by se zeptal někoho koho na takovým kole viděl nebo by si o tom koupil knížku …

              0 0
              • :::::::M::::::::1  

                já o to vážný zájem mám ,ale myslíš si že mě rodiče koupěj kolo za 30hadrů ? to asi těžko a kníža mě nenapadla díky zejtra si ji pučim v knihovně

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  A proc treba nejdriv trochu neposerfujes a nevyhledas si ty informace na netu. V knihovne budou mit… no znas to s tou ozvenou. Co se v tobe skryva knihovno?… hovno, hovno…

                  0 0
                • Komi  

                  Já chápu, že nemáš love … taky si chci koupit novýho miláčka a mám na to max. 20k,– (teď momentálně uvažuju o Kelly´s Imagine), ale člověk musí vědět aspoň něco málo, aby se dokázal na to další zeptat ,) … Hledej na netu a v té knihovně

                  0 0
                  • :::::::M::::::::1  

                    na netu sem hledal ale já si přečtu celej web a je mi to na nic a navíc něco najít ve vyhledávači na 1. pokus je docela náhoda většinou tam sou blbosti co s tim ani nesouvisej a oběvuje se v tom jen to slovo…

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Jako ty cenovy relace u freestylu jsou fakt nekde jinde. Za 5000,– a kdyz jsou poradny slevy tak treba i za 2500,– se da sehnat kolo na kterym se da v pohode jezdit a poznat co mu na nem vyhovuje a co ne a jestli ho to bavi. Zatimco na XC potrebujes 30 klacku, aby se na tom dalo jezdit a na sjezdaka 85, tak za 30 mas tak vyvoneny freecko, ze lepsi budez tezko shanet. To je treba taky jeden z duvodu, proc se obzvlast mlady kluci davaji na freestyle.

                    0 0
                    • Komi  

                      Tak ale ono máš kolo a kolo. Když nědko srovnává road a bike budiž, ale na freestylu si člověk nezajezdí .. je to uplně něco jinýho. Spíš bych řek že to ty lidi přitahuje, protože je to moderní…

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Moderni je nekourit ;) Na freestylu si prave zajezdis. Kdyz se chces jen vozit na prdeli, tak na to jsou lepsi kola tj. Ale sedla maji freestyly taky pohodlnejsi ;)

                        0 0
                        • Komi  

                          Ty víš jak sem to myslel ,) … a těma sedlama máš asi pravdu … nedávno se mi stalo, že sem myslel, že ani nedojedu (only 90km) … nohy v pohodě, síly mnoho, ale prdel mě bolela jak nikdy … cítil sem každý vlákno kalhot. :-)))

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            No tak stoupnu do pedalu, zvednu na zadni a upaluju k domovu. Kdyz mam ty nohy tak svezi :)

                            0 0
                      • cabbage  

                        no, nevim jak se jmenuje ten slovenskej maraton s delkou okolo 115km, ale cet sem, ze se na nej vydal i jeden kluk s bmxkem, sice to pro defekt(nevim presne ceho) vzdal na asi 35.km, ale i tak.....

                        0 0
                      • goofy  

                        A proc by je to nemohlo pritahovat, protoze si mysli, ze by je to mohlo bavit? To potom muzu ric, ze fotbal uz nikdo nebude za 5 let hrat, bo uz je davno z mody… A jezdit na silnici je rozhodne menshi kunsht, nez nekde poletovat v parku… Jestli bude opravdu jezdit a ne jenom zewlovat, tak si myslim, ze mu to da rozhodne vic. A jak rika Pá-dlista, rodice mu urcite drive daji 5000 na bmx nez 30000 na bika nebo silnici…

                        0 0
                        • :::::::M::::::::1  

                          jj to máš pravdu..

                          0 0
                        • Komi  

                          „A proc by je to nemohlo pritahovat, protoze si mysli, ze by je to mohlo bavit?“ … To co sem řekl tvé tvrzení nevylučuje ,) „A jezdit na silnici je rozhodne menshi kunsht, nez nekde poletovat v parku…“ … jezdit x jezdit … čemu říkáš jezdit? freestyler by těžko ujel např.: Tour de France ve slušným čase a zase na druhou stranu by asi Ulrich nepředvedl moc triků … je to relativní

                          0 0
                          • goofy  

                            Ok to je jasne… A taky pochybuju ze z neho bude prishti Dave Mirra nebo Ruben Alcantara, ale asi taky tezko by z neho byl ten Ulrich nebo Armstrong… Jedna se o to, ze nabushit se tak, at sem na nejake republikove urovni, bude min bolet na silnici nez na streetu… Prece jenom ty zacatky (a nejen ty) tam byvaji krute… ;o) A hlavne to sou uplne jine discipliny, takze to ani to nema cenu srovnavat…

                            0 0
              • boban  

                Školák to nebude ani náhodou,podle češtiny snad věčný záškolák,já fakt většině toho co napsal nerozumím.

                0 0
          • Komi  

            Aha, tak to sem netušil .. myslel sem, že se chceš prosadit jako univerzální porfi-jezdec ,)

            0 0
          • petik  

            už jsem tady přelouskal kdejakou slovní hříčku(každý se někdy překlepne)ale s tímhle si fakt nevím rady

            0 0
            • -b-n-x-  

              ::::M:::: mi pripomina jednoho kamose. Ten, kdyz mi posle smsku, tak si to ctu 10× a potom mu stejne radsi zavolam :-)

              0 0
              • :::::::M::::::::1  

                jako já pořád nechápu o co vám de stejně je dokázaná že na to yby si člověk vyhodnotil slovo atčí první a poslední písmeno a ty vevni´ř můžou bejt jakkoli poskládaný .....;)

                0 0
                • :::::::M::::::::1  

                  dobře uznávám že se strašně překlikávám ani já sám občas nevim co sem to napsal ale kdyš něco nevim tak se zeptám nebo se to snažim rozluštit ne ?…

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  No treba tady to nejde ani rozlustit a zeptat se bojim, protoze mi urcite odpovis stejnou reci :)

                  0 0
                  • :::::::M::::::::1  

                    hahaha to neí pravdjdfbdl …lol

                    nn tak se zeptej a jí se ti budu snažit odpovědět po vašem

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      To je sice hezka hra, ale proc? Ja nemam zas tak neprekonatelnou touhu zrovna tobe pomahat, abych se bez toho neobesel ;)

                      0 0
                • -b-n-x-  

                  kdybys to dodrzoval, tak nic nereknu, ale ty chces po nas jeste vetsi dovednosti :-))

                  yby = aby (no tak to jeste beru jako preklep) atčí = stačí (horší, ale z kontextu lze vydedukovat) vevni'ř = vevnitř (pohoda :-)

                  toto je tvůj průměrný příspěvek. Ten se ještě dá v pohodě pochopit. Máš tu ale i jiné, které například já, fakt nechápu. Nechci tě nijak shazovat, nebo urážet, jen ti to vysvětluji. Zas ale díky za ně, aspoň si procvičím uvažování a připadám si jako nějaký jazykový badatel :-)

                  0 0
                • boban  

                  Asi nejsem člověk,nějak ty bláboly vyhodnotit neumim.

                  0 0
                  • :::::::M::::::::1  

                    co na tom neumíš ? ty nepoznáš že yby je aby ? to se dá vyčíst jen trochu přemýšlet…

                    0 0
                    • boban  

                      Nemíním přemýšlet nad tím,že je někdo zaostalý tupoun.

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        K zamysleni je to, ze jsme soucasti spolecnosti, ktera takove zverstvo vychovala :)

                        0 0
                        • -b-n-x-  

                          nahodou, je hezke, ze spolecnost umoznuje zajimat se o sporty i postizenym :-)

                          0 0
                    • chobot  
                      • samy kdyby a aby..nikdo nerekne co chtel
                      • co by chtel,co by chtel..spis si myslim,ze tady lidi malo hulej…
                      • myslis,ze je to tim?
                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Kdyby víc hulili, tak by si nemohli tolik lhát, možná by se i přestali opouštět.

                        0 0
                    • :::::::M::::::::1  

                      hele kdo vyluští tohle musí vyluštit i mojí řeč takhle sem se učil pohybovat na chatech tak se učte :Je to ckelem dboerj web až na ldii co se tu očabs vitkonysu tím mísylm i sbee.

                      nevim možná sem to tam posral ale já sem to vyluštil jě to jednouduchá věta tak pište výsledky :-)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Precet jsem to, ale obsahove je to spatne. Kdyby ses pohyboval po chatu, tak bys minimalne na tomhle foru nasel daleko lepsi priklad tohohle „ukazu“ a za tohle by ses maximalne zastydel :)

                        0 0
                        • :::::::M::::::::1  

                          lol já sem dal za příklad prostě větu prostě něco jednoduchýho a takhle sem se učil číst bláboly z chatu a jestli si tam nikdy nebil tak je to tvoje – je to zase 1 veký lloooll pro tebe jestli tede víš co to je .....

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Je mi lito. Jsem totiz uplne blbej a dokonce mi musis vsechno psat srozumitelne jinak me ani nenaseres.

                            0 0
                          • orca  

                            Vrána k vráně sedá – tak alespoň víš jací sprominutím inteligenti chatují že ani neumí psát. A pokud ti to vyhovuje tak se vra? tam kde takhle píšou ale tady jak vidíš se snažíme psát smysluplně a logicky . A taky věkově tady rozhodně nejsme jako tvoji kluci ze třídy … mnozí.. A ti mladší jako ty píšou vždy tak aby to logické a smysluplné a dalo se na to odpovědět. Jinýmy slovy kdo chce s vlky žít musí se naučit i výt

                            Tož se synku nejprve uč…tiše šoupej nohama a pak se za čas optej…toužíšli opravdu po odpovědi

                            Jinak jsi tu pouze k všeobecnému pobavení a příjemné zpestření :-))

                            0 0
                      • -b-n-x-  

                        No vida. Najednou to jde :-)

                        0 0
                      • -b-n-x-  

                        nicméně zase chyba:

                        vitkonysu se správně píše vytkonysu

                        0 0
                        • :::::::M::::::::1  

                          já sem řikal že sem to tam celý posral možná ale prostě píšu jen písměnka já o tomhle nepřemejšlim nebo se překlikávám ale doufám že mám to moc nevadí nebo jo ?

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Mám ne a kobe?

                            0 0
                          • Pinocio  

                            Tak by mě zajímalo, jestli máš stejné problémy s vyjadřováním jako se psaním??

                            0 0
                            • :::::::M::::::::1  

                              vyjadřování.. já mám těch problémů mnohem víc ale je to trochu lepší cvlastně sem strašně ukecanej no ale taky většinou nedává smysl protože většinou plácám 1 z 5 slov co mě napadne a pak to jaksi nesedí ale jako je to lepší

                              0 0
                              • Pinocio  

                                A jak si tam mluvil o těch obchodech, myslím, že Pardubice, oprav mě pokud se pletu, jsou dost velké na to, aby tam byl pouze jeden cykloshop:)

                                0 0
                                • :::::::M::::::::1  

                                  jako já vim že jich je tam hodně ale ty si myslíš že se vyznám po celejch pardubicícch kdyš bydlim v přelouči ? to asi těžko tak sem chtěl vědět kde asi tak sou …

                                  0 0
                                  • Pinocio  

                                    Kdo hledá, najde a za pomoci mapy to jde hravě:) i když myslím, že tohle se dá snadno objednat i na netu.

                                    0 0
                                  • Radek Broz  

                                    Hele, v Pardubicich se zajdi zeptat k Pulpimu (na www.scottmtb.cz) – uz se moc tesim na jeho reakci;-)

                                    0 0
                            • bikemanx  

                              opravdu interesantní dialog na úrovní 5 – 6 třídy teda ze strany toho :::::::M::::::: joudy. Přeju ti pohodové km na tom tvym supr univerzálním kole

                              0 0
                              • :::::::M::::::::1  

                                lol.. ale to je na dlouhou debatu

                                0 0
                                • :::::::M::::::::1  

                                  já e-shopům nevěřim obvzláš´t kdyš de o něco nad 1k a navíc si to nemůžeš prohlídnout normálně je to prostě lepší…

                                  0 0
                                  • orca  

                                    to jenom proto že ještě nevyděláváš a neznáš hodnotu peněz a nevíš co znamená slovo „ušetřit“

                                    0 0
                                  • Lišák  

                                    Když chceš dát háček nad t, tak si k tomu zmáčkni „shift“. Háček a čárka je rozdíl. Hele: ´t a ?.

                                    0 0
                                    • chobot  

                                      jé, to je dobrý… nevadí, že si to budu taky zkoušet? :-P

                                      0 0
                                  • chupas  

                                    byt tebou beru naky kolo z minulyho nebo predminulyho roku. bude na to slusna sleva a defakto porad to samy. treba takovej cyklosport69.cz (je to praha, si tam musis zajet) ma v cervnovym Dirtbikeru reklamu, kde hlasa az 50% slevu na bmx polozky (=kola, atd). takova sleva z 13500 na 8900 uz za to stoji. a da se tam sehnat i neco za tech 5k ve sleve. to uz bude paradni material. ale neni problem narazit i na slevu takovyho Spesla Vegas TJ z 21k na 13k

                                    0 0
                                • orca  

                                  škoda že se závěru asi tímhle tempem nedožiju… :-(

                                  0 0
                                  • :::::::M::::::::1  

                                    hmm já myslel že je to fórum a tam je jak vím tempo pomelé nebo ne ?

                                    0 0
                                    • cabbage  

                                      vetsinou pomalé, ale obcas se to trochu pomele:)

                                      0 0
                                      • Pavlis  

                                        Nech ho, nevidis, ze se uz zacal snazit psat cesky?:) Jeste tak 150 prispevku a mozna se nekam dobereme…

                                        0 0
                                        • enjoy  

                                          no můžu ti říct že tvoje „cestina“ taky zrovna nemá právo někoho buzerovat:-)

                                          0 0
      • universal  

        … zopakuj si pravopis jako treba sypat, rozsypat, kratky,kratsi, nejkratsi a hlavne si nekupuj nic universalniho radi kratky universal.8-))

        0 0
    • BoB  

      Tohle je absolutní pecka. Svěží vítr. Přeložil jsem si do češtiny všechno až na tohle: „to bych se asi z SP nevrátila le to jak se většinou brzní prape na klikky nebo jak se to menuje“ PROSÍM POMOZTE MI nebo týden neusnu

      0 0
      • Žofka1  

        Tipuji SP = Světový Pohár (proč sakra maj všichni stejné cíle jako já). Ale „brznit prape na klikky“ nevim. Má to brznění něco společnýho s brzlíkem? Možná s przněním. Prznit paraple na kikiriký. „Ničit deštník o kohouta“, asi. Jistotu ale nemám. Možná ho jen brní pravé náušnice (klinky).

        0 0
    • Pivomil  

      DD ! :))

      (Dost Dobry)

      0 0
    • corse1  

      a a a a kde na tom chceš jezdit,skákat,točit řidítkama .....?

      0 0
      • :::::::M::::::::1  

        no něco takovýho

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak to vidis. Ani cist neumi a pak mu porad. Bože to je pripad… :/

        0 0
        • Fak  

          :D

          0 0
          • PepeZ  

            ááá!!! mám to celý přečtený!!! :-)))) Musím říct, že mi to dalo slušně zabrat, ve 2 ráno se asi není čemu divit, ale stálo to fakt za to! Díky :::::::M:::::::: takhle jsem se už dlouho nebavil. Přeju hodně úspěchů v hledání noveho kola, skoro si přeju, aby jsi tenhle thread aktualizoval denně, jako naši „Pravidelnou dávku emocí“(Copyright) :-) Tak se měj, já jdu spát, i když po tomhle hlubokém zážitku to nejspíš nebude nic jednoduchého…

            0 0
            • PepeZ  

              panebože vodkaď si to vytáh!!! no nic, mě aspoň omlouvá doba kdy jsem tohle četl… omlouvám se za bump. chrrr.....

              0 0
          • gándhí  

            Jj, super… takové poklady stojí za vykopání… taky jsem to přečetl celý, stojí to za to.. Jen takový dovětek – pravopisnou chybu nebo překlep udělá každý, ale stačí si to po sobě přečíst a tím mnohé eliminovat… Tož tak.

            0 0
    • Manas  

      Haaaahaaaa … * brecim smichy *

      0 0
    • jIrI___  

      Co to je za sranec?

      0 0
      • Manas  

        Mrkni na datum zalozeni, vsechno peclive precti a nesvadej na me poprskanej monitor :-)

        0 0
    • duk  

      Po letech jsem to zase sfouknul jedním dechem a zase to skončilo poprskaným monitorem :-D

      Nejvíc mě opět rozsekala dnes již legendární šifra:

      :::::::M:::::::: || 19.09.2005 20:46:55 || || 213.226.200.xxx

      hele nevim jestli to řeknu normálně ale nechci s tim na radiusy urampy piramidy atd to ne to bych se asi z SP nevrátila le to jak se většinou brzní prape na klikky nebo jak se to menuje a takový chápeš ? asi ne co ?

      Děkuji za exhumaci vlákna! :-)

      0 0
      • podvlada  

        A už to někdo konečně přeložil? Prosím alespoň o nápovědu nějakéhu zkušeného lingvistu :D

        0 0
        • newbie  

          :-))) no Žofka přece:

          „Tipuji SP = Světový Pohár (proč sakra maj všichni stejné cíle jako já). Ale „brznit prape na klikky“ nevim. Má to brznění něco společnýho s brzlíkem? Možná s przněním. Prznit paraple na kikiriký. „Ničit deštník o kohouta“, asi. Jistotu ale nemám. Možná ho jen brní pravé náušnice (klinky).“

          0 0
          • podvlada  

            A co se :::::::::M:::­::::::: zeptat, třeba se za těch pět let změnil :) Kde jsi?!?!?! :D

            0 0
    • pítrs  

      boží :-D

      0 0
      • morgan2  

        luxusni poctecniko,docela by me zajimalo,jak se tomu :::::::M:::::::: nebo co to bylo daří :-)))

        0 0
    • Dav...1  

      Ja dekuji za vytahnuti vlakna, luxusni pobaveni.

      0 0
      • HROOLI  

        „mě dy stačilo jen to v zádu silniční závoda a takový jezdit nemusim ;)“ :D

        0 0
        • rob133  

          Ty vole, tohle fakt luxus, ale stejně nejlepší je:„Tipuji SP = Světový Pohár (proč sakra maj všichni stejné cíle jako já). Ale „brznit prape na klikky“ nevim. Má to brznění něco společnýho s brzlíkem? Možná s przněním. Prznit paraple na kikiriký. „Ničit deštník o kohouta“, asi. Jistotu ale nemám. Možná ho jen brní pravé náušnice (klinky).“…prej prznit paraple na kikiriký :D:D…nebo prej"univerzální kolo :)

          0 0
      • bikerskrnov  

        Taky se přidávám, legračně-smutná zábava.

        0 0
    • Biker jak Pes  

      A jedem znova! :-D

      0 0
      • Revolt06  

        No vida tak mi muzete poradit jaky mobil si koupit mel by mit navigaci a wifi. uvazuji o nokii x6 ale recenze na ni nic moc. Tak radte kdyz vas tu mam vsechny pohromade.Diky

        0 0
        • kyl  

          Že ta jeho šifra bude něco jako že to kolo nechce na nějaké skákání na U-rampách a pod.že by ho z toho brněli nohy nebo ruky.

          0 0
      • martin_bakov  

        Taky shanis tesco kolo ? zalozil bych na to samostatne vlakno :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.