• Lukasmetal

    prosim vas poradtemi nejake dobre plaste 2,1 crosscountry dakujem

    0 0
    • Meesha  

      Schwalbe Racing Ralph

      0 0
      • cabbage  

        hahaha…

        0 0
        • enjoy  

          jako na nejakou neagresivni projizdku krajinou by to slo.

          0 0
        • Meesha  

          ale ty plaste za majitele nemuzou! ;-)

          0 0
          • enjoy  

            no to zase pockej:-).ja sice jezdim hlava nehlava,ale myslim ze docela ciste.a zadni ralph uz by mohl slusne povypravet,jak k tem rezancum prisel..

            0 0
            • Meesha  

              Nejdriv je vsichni vychvalovali a ted je vsichni hanej… Ja na nich mel za asi 4500km dva defekty z toho jeden byl trn. Sramy tam sou obcas taky. Prorizlej ho mam jednou vzadu a presne vim od ceho – jel sem Vsenorskej sjezd jako prase kamen nekamen (chapu ze DH kolegove Pa-dlista a spol. z toho budou mit prdel) Vsichni chtej lehouckej plast, ale asi uz si neuvedomi na cem se ta vaha ubira a ze je taky potreba tomu prizpusobit jezdeni a neni do nejakyho narocnyho terenu.

              0 0
              • cabbage  

                ne podjely v zatacce i na asfaltu, na jinejch plastich se tam da jet min. o 7 km vic…

                0 0
              • enjoy  

                ja je zase az tak nehanim,vzdyt je vozim dal.ale to co je fakt,proste reknu.a ze jim moc neverim v zatackach a moc to neklopim je taky fakt.

                0 0
            • fousac  

              jenze ty si byl schopnej rozrezat i velociraptory.. a bezne tri defekty za vyjizdku, hmm asi by si mel s tvoji uzasnou technikou prece jenom neco udelat.. ;o)

              0 0
              • enjoy  

                ty provokatere:-)). tak poporadku:-).velociraptory nemaj jedinej skrabanecek a s tema defektama,no kdyz jsem vozil jeste nanoraptora a speedblastera,ze kterych misty koukala duse tak jsem s tim i docela pocital:-).ps:3 defekty jsem za jizdu jsem nikdy nemel:-). nakonec ty desinformace vychytame:-)

                0 0
                • fousac  

                  velociraptora si prorizlyho mel.. a tri defekty za vyjizdku si taky casto stihal..

                  0 0
                  • enjoy  

                    no to pockej,zacinam si myslet ze si me s nekym pletes.jeste se na ty raptory podivam:-). ale 3 defekty..,no opakoval bych se:-). a jeste k tomu casto:-))

                    0 0
        • Smazaný účet  

          na ralfech covek jede jako namydlenej :-))))

          0 0
    • riku  

      Tak pláště se tu řeší možná ještě častěji než vidlice, viz. historie. Já si teď objednal Continental Explorer ProTection.

      0 0
    • chupas  

      bontrager Jones ACX

      0 0
    • tomaasz  

      Panaracer FireXC, podle mně nejlepší možná volba ve 2,1"

      0 0
    • gobike  

      Michelin XC DRY sou to sice 2.0 ale to snad nevadí.

      0 0
    • cabbage  

      rubena scylla

      0 0
    • Vladimír  

      IRC Mythos XC

      0 0
      • Lister  

        IRC Notos XC a? to tu máme od IRC všechno :-)

        Ne fakt, poctivý pláš?, nasadíš a nesundáš, pokud člověk nezávodí tak naprosto v pohodě – hlavní je že podrží :o)

        0 0
    • Pijer  

      Maxiss Ignitor

      0 0
    • Pebe  

      Maxxis Medusa 1.8

      0 0
    • JMT  

      specialized rockster nebo rollx podle zamysleneho terenu…

      0 0
      • lenochod  

        Nejezdil jsi (nebo někdo) RITCHEY Z-MAX 2,1 s patkou kevlar? Názor ?

        0 0
        • samotar  

          jezdil jsem je v drátu a nestěžuji si.Je to dobrý pláš?. Důvod proč jsem šel do Continental je následující Zmax Kevlar 600 g cena 800 kč Continental Epl. Pro 520 g cena 650 kč . Ve srovnání mi vyjdou celkem obdobné Continentál se možná líp samočistí, ale to má za následek zásobování řetězu většími porci bahna což vede k následnému zadření spodní kladky přehazovačky. Tak nevím, zda je to plus nebo mínus.

          0 0
          • lenochod  

            hmmm díky za názor, mám možnost ty Z-MAX mít za 300,– Kč v kevlaru. Asi je vezmu.

            0 0
            • Lance  

              za ty prachy bez do nej,taky jsem je jezdil nez jsem presel na PanyProXCohen,ale asi bych se vratil a hodne vydrzely

              0 0
    • Tominec  

      Muzu doporucit WTB Motoraptor ci pokud sezenes Enduro Raptor. Ted mam Point DB 889 2.2 a to je drapak pouzitelny jen do terenu, na silnici ma veliky odpor, zato v zatackach drzi jak zvykacka.

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.