• Char

    Co si myslite o Schwalbe Nobby Nic slozenyho ze 3 ruzne tvrdych gum, docela me zarazi ze ho doporucuji dopredu, tohle by spis naslo uplatneni vzadu… http://www.schwalbe.com/index.pl?…

    0 0
    • igor  

      v podstate to je len vylepseny RR, ktory nedrzal vpredu vobec stopu. A myslim, ze sa este nepredava zatial.

      0 0
      • Char  

        No jo, ale pripada mi ze vepredu se starat o to aby se plast rychle nesjel je trochu mimo…

        0 0
        • Daf  

          Jde o to ze cim tvrdsi je smes tim je plast rychlejsi.

          0 0
          • Char  

            me de spis o to aby podrzel a vydrzel :-P

            0 0
            • Daf  

              FR a DH plaste se delaji z mekych smesi a na XC spis tvrde.

              0 0
            • orca  

              hm.. a to je právě ten problém – ty pláště nejsou pro spořivé čechy :-( a němce bude zajímat jak jedou a ne kolik stojí…

              0 0
          • jecnak  

            Je to jedna z podminek.

            0 0
      • lubos  

        Ale on drzi, jenom je potreba zvolit spravny teren :)

        0 0
        • RomanH  

          asfalt ? :)

          0 0
          • lubos  

            :)

            0 0
          • cabbage  

            RR a serpentynny neni dobra volba…

            0 0
            • Lister  

              jsem na něm jel tohle: http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?… a v pohodě podržel, zatím nejlíp ze všech co jsem jezdil, nevím co si pořád lidi ztěžuje, pro mě super pláš?.

              0 0
              • cabbage  

                tam nevidim ten asfalt.....

                0 0
              • RomanH  

                Drzi, nedrzi. Uz jsem byl nacaty, ze jej taky zkusim, ale nastesti se zde vyrojilo doce dost prispevku o roztrzenych bocich. To byl hlavni duvod, proc jsem zkoncil z Pythonama. Na hrozne jizdni vlastnosti si clovek po case zvykne, ale pokud se plast trha, tak je to spatny. On asi nejde udelat lehky a zaroven objemny plast. A protoze stejne nedojizdim na bednu, tak se nebudu v lese trapit na slikach ci poloslikach.

                0 0
                • Lister  

                  Souhlas nejde udělat lehký a přitom odolný pláš?, ale když se koukneš na tu foktu, tak kde jinde bych to už měl sakra rozříznout :o)

                  Takovýhle terén už je pro mě XC hrana, ale zase něco podobného absolvuju na každé vyjíždcě a po 500km nepozoruju žádné řízlé boky, jen jsem lehce obrzdil pár špuntíku. I kdybych je měl po 1000km vyhodit tak příště bude zase kavlarový pláš? s měkkou směsí – stojí to za to, dávám věci, o kterých bych dřív ani neuvažoval. Jestli to bude zase RR nebo něco drsnějšího, to se ještě uvidí.

                  0 0
              • lubos  

                RR na suchu drzi velice dobre. Taky je tlusty a pohodlny, kdyz jsem misto Little Alberta nahodil RR zpatky, porad jsem se ujistoval, ze nemam defekt. Ja jsem taky na nem sjel leccos, ale s Albertami jsem to jel podstatne rychleji :)

                0 0
                • Lister  

                  Já dokonce můžu říct, že teprve s těmadle pláštíkama mě začla pořádně byvit jízda terénem. Prostě mi vyhovuje jistota v záběru a brždění takže příště jdu ještě do něčeho hrubšího.(si ani nedokážu představit, jak by mě to chytlo kdybych měl pořádnou vidlici nebo dokonce celý nový bajk :o) ). Uvažuju, že příště bude Jimmy nebo Little Albert. Včera jsem po měsíci kontroloval tlak ve svojich RR a zjistil jsem že je celou dobu jezdím na 20 psíků a můžu říct že je to naprosto ideální nastavení i když je to nějakých 30% pod povolenou dolní hranicí :o)

                  0 0
            • Char  

              tak tady vo tom NN pisou ze prej naklony dava dobre…

              0 0
              • cabbage  

                co sem na nej koukal tak tomu i verim..

                0 0
                • Char  

                  no asi si ho dam na novyho bika ve 2.25 minimalne dozadu snad ho zacnou brzo prodavat :)

                  0 0
                  • cabbage  

                    NN spis dopredu, dozadu mam jeste 2 RR:)

                    0 0
                    • Char  

                      RR se rychle sjede proto NN dozadu! :-D

                      0 0
                      • igor  

                        NN vyrobili pre tych, co si kupili par RR a zistili, ze vpredu ho mat nemozu, tak tie dva postupne dojazdia vzadu

                        0 0
                        • Char  

                          jo to dava smysl, to by pak vysvetlovalo proc to tlacej tak dopredu, kazdopadne myslim ze vzadu by se taky dal, taky tam povidaj ze dava dobre i blato (ne tak RR) cimz ja jezdim dosti casto :)

                          0 0
        • igor  

          mne je jasne, ze nie je do mokra…tam este s tym ratas a das si pozor, ale najvacsi problem je, ze nedrzi v rychlych prejazdoch zakrut

          0 0
    • Trojci  

      To byses ***** divil :))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.