• rich

    velmi letmo som pre holku vybral tieto tri modely, ktore by sa jej mohli pacit aj dizajnovo. ktore z nich by ste vybrali? http://www.merida-bike.cz/…sport300.jpg cena 10.000

    http://new.mtbs.cz/katalog.html?… cena 10.000

    http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… cena 10.000

    do uvahy by mozno padol este nejaky Jamis moj favorit je ten schwinn

    0 0
    • R.1  

      nechaj vybrat ju. Inak nebudes mat pokoj :)

      0 0
    • Fisi  

      ja bych šel do schvin ale ta rst vidla je totalni shit…

      0 0
      • rich  

        v dalsich shopoch je za tu istu cenu a vidla je manitou six (ale necakam sebevacsi rozdiel vo funkcnosti vidiel v tejto cenovej kategorii)

        0 0
      • Aiax  

        Nejen ta vidle, ale treba i kliky jsou dost hrozny (navic s osou ISOflow). Presto z tech tri bych i ja bral schwinn. Mozna bych ale spis pridal trochu penez a vzal Mongoose Rockadile LTD – lepsi kliky, o malicko lepsi vidlice, lepsi rafky. Mel jsem oznost jezdit lonskou mesu par km (mela suntour – velka hruza) a neni spatna, jenom v mensich velikostech vypada trochu divne :)

        0 0
        • orca  

          Možná budu za rebela , ale položme si celkem zásadní otázku : kolik a kde hodlá dívčina jezdit ? Vidím to doma elán byl velikej a když se zjistilo že se musí stále jen šlapat a je to dřina tak to počáteční nadšení vyprchalo… Takže kup něco co se bude v prvé řadě jí líbit a po roce či dvou můžeš koupit něco opravdu dobrého co si vychutná…V rakousku jsem si totiž všiml že lidi co opravdu mají kolo pouze k rekreaci a na přemístění v ramci max 15km mají naprosto normální kola . takže dokonce bych se nebál dívčině koupit trekingové kolo…

          0 0
          • rich  

            absolutne s tebou suhlasim. ale ona sama chce kolo ako mam ja :-) teda mtb. chce niekedy vyrazit aj do lesa a moja asertivita nestaci na vysvetlenie, ze cross kolo by malo stacit. kazdopadne nechcem kupit uplny low-end a malo by to byt aspon na aliviu. musi to byt dostatocne funkcne, aby to nevzdala prave z dovodu frflania na tazkopadnost radenia, vidle atd. vrchna hranica je prave tych 10.000. viac do toho nedam – pralelne este skladam pre mna a tatka jeden HT z povodnej meridy.

            0 0
            • orca  

              No já mluvím z vlastní zkušenosti, Oba máme Cube já za cca 26,000 a mamina za 14,000 oba máme rám ze stejného matroše takže váhově jsme na zhruba stejno. Jen jsem tam mamině nechal původní úzké pláště – to bych doporučil i tobě co nejužší pláště . A poměr mnou a jejích km se razantně rozchází..žel…za­mačkávám slzu…

              0 0
              • Martyss  

                Ale to, že mají dvě kola stejný rám neznamená, že stejně váží…

                0 0
              • kámen úrazu1  

                Já bych dala právě širší, kvůli pohodlí. To ze začátku spíš ocení, než o trochu vyšší rychlost na některých podkladech.

                0 0
                • orca  

                  Píši z vlastní rodinné zkušenosti… Nebo? s maminou v extrém terenu jsem toho tolik nenajezdil jako po rychlých površích…

                  0 0
    • wlk  

      kuk sem http://www.bikestore.cz/inshop/shop.asp, cena myslím 10 300..

      0 0
      • rich  

        napis konkretny model, ten link ma nan nehodi

        0 0
        • wlk  

          jo sorry, blbě sem to skopnul, je to model 04 thunder, cena 10 390, ale maj tam jen myslím 16,5 a 19,5 a jinak tam jsou nějaký doprodeje i ostatních značek, tak tam jukni.

          0 0
    • MattsSpeed  

      tu meridu by som si asi rozmyslel, nie je to velmi vhodne pre holu (aj ked nemozem vediet ako zdatna je), je aj trosku tazky, nieco cez 14kg, komponenty vidla,hlavove lozenie,volant su dost na prd :-) co u svinu asi tak isto, ale aspon geo vyzera prijatelnejsie.

      0 0
      • rich  

        velkost 16 by nemala byt problem a vaha prezentovana na webe 13kg sa obavam, ze v tejto cenovej kategorii sa nizsie nedostanem

        0 0
    • lubosh  

      Zkus se podívat na Schwinn Mesa GS, teď se prodává za 8500 (z 12000).

      0 0
      • rich  

        farba je neprijatelna :-)

        0 0
        • lubosh  

          Sorry, já zapomněl, že to je pro holku :-)) Ale třeba moje ségra ho má taky :-)

          0 0
          • rich  

            aku ma vysku a velkost ramu? neviem sa rozhodnut ci pre vysku do cca 165cm bude lepsia ta 15 alebo 17.

            0 0
            • lubosh  

              Má 19ku, měří 165. U tohohle kola asi neplatí pravidlo pro určení velikosti rámu. Je trochu menší než ostatní 19ky. Já měřím 180 a objednal jsem si 21.

              0 0
              • rich  

                ? to je dost uletene :-) by som to videl radsej na tu 17ku

                0 0
                • lubosh  

                  Není, jel jsem na té 19 a je mi fakt malá (krátká). Sestře je akorát. Menší bych pro 165 cm fakt nekupoval.

                  0 0
      • petryk  

        Tohle je dobrej kup, i GSD. Třeba na www.cykloexpert.cz

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.