• hmi

    Kdyz me auto, jako cyklistu, predjede v klidku, odtup dva metry, proste bezpecne, je to vetsinou zenska…takze jsem chtel rict: diky holky!!!!;)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Kdyz si te zrovna vsimne…

      0 0
    • Vrci  

      nebo cyklista

      0 0
    • Glum  

      Za dvacet let jsem měl jako cyklista sedmkrát kolizi s autem (po který následoval těžší pád, drobný škrtance nepočítám). Přiznávám,že jednou to byla moje vina (nedobrzdil jsem zezadu kvůli prasklému lanku). V těch šesti případech mě čtyřikrát sejmula ženská, jednou chlap, jednou nevím (ujel). Ty ženský mě vždycky sejmuly ne v důsledku agresívní jízdy, ale právě nejistoty, malý řidičský praxe, okamžitýho zmatku. Tvrdím, že ženská se stejnou řidičskou praxí je v průměru lepší řidič než muž, ale problém je v tom, že řada žen se za volant dostane jen zřídka. Těch se pak fakt docela bojím.

      0 0
      • Tomcat  

        Tvrdím, že ženská se stejnou řidičskou praxí je v průměru lepší řidič než muž, ale problém je v tom, že řada žen se za volant dostane jen zřídka – souhlas

        0 0
        • Martyss  

          No nevím, jestli je tohle pravda. Ale co mohu potvrdit, že absolutně nejhorší jsou řidiči s pokrývkou hlavy…:-(

          0 0
          • emarco  

            Myslis dedu v ksiltovce?:-)

            0 0
            • Vrci  

              Nejhorší jsou ti s malou praxí. Takže teď se mám na co těšit, v ČB začala Země živitelka a to znamená, že město bude zase plný 105, 120, MB, žigulů …, který vypadaji jako by sjely z pásu, protože je majitel z horní dolní vezme na výlet na jarní a podzimní Hoby, teď na ZŽ a o Vánocích na cestu k příbuzným.

              0 0
            • Martyss  

              Jo přesně…to jsou ty nejhorší:-)))

              0 0
            • Martyss  

              Jo přesně…to jsou ty nejhorší:-)))

              0 0
            • cabbage  

              tomu „dedovi v ksiltovce“ muze byt i 20.......

              0 0
        • wroum  

          znam zensky ktery ridej denodenne uz 30 let a stale ridej hur, nez ja ve 14 letech :-) spis bych rek, ze diky pravidelnymu treninku pribyva zenskejch, ktery ridej naprosto nezaludne a normalne a ubyva tech co vjizdej do krizovatky s bojovym pokrikem a rukama pred ocima…

          0 0
          • RomanP  

            Jedna taková teď žehlí vedle mě, učím jí to už dva roky a pořád stejný chyby. Dokonce i druhý auto jsme pro ten účel koupili (radši), leč výsledky rozpačitý…

            0 0
    • lubos  

      Mne taky predjela v klidu .. zprava, nedala mi prednost …

      0 0
      • IceT  

        Moje kamarádka je dobrá řidička…sejmula kolistu jen jednou a to tak,že zastavila u nějakýho obchodu vypnula motor otevřela dveře a a biker bum kolo zůstalo a on letěl přes dveře.....dopadlo to dobře stačila omluva…biker odjel.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          K dovednostem ridice patri i vystupovani z auta :)

          0 0
        • Beeda  

          to musel byt tezkej flegmatik:-) B.

          0 0
        • Toams  

          hmm, kamaratka mala stigro, ze to bol len cyklista a nie kamion, to by leteli dvere:-)

          0 0
        • pelt  

          Takhle mě jednou málem sejmul nějakej debil v tahaci – objizdim ho, docela rychle – najednou otevre dvere a vyskoci (ze by se podival, jestli tam neco nejede, to ani omylem) – nastesti mezi nim a tou felinou v protismeru bylo dost mista…

          0 0
      • Corbett  

        Pokud se musím někde dostat na kole po silnici, absolutně nepočítám a nespoléhám na to, že mi dá někdo přednost i když ji mám a je jedno, jestli řídí ženská nebo chlap.

        0 0
        • zapi  

          Takže když jedeš po hlavní, zastavíš a dáš přednost někomu kdo jede po vedlejší, ten se bude divit ukáže jeď ty , ty ukážeš né jeď ty, nakonec tam vjedete obe naráz:)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ta carka ma byt nad druhym a ;) náraz

            0 0
          • Corbett  

            Nestavím, ale když jedu po hlavní dávám si raději pozor na ty co se na mě řítí po vedlejší. Řidiči rádi přehlížejí cyklisty, neberou je za dopravní prostředek. Nejohleduplnější řidiči vůči cyklistovi jsou cyklisti za volantem.

            0 0
            • cabbage  

              tou posledni vetou bych si nebyl tak jistej, vem si treba takovyho meeshu nebo wrouma......:o)

              0 0
        • Lišák  

          Tak tak, pokud cyklista pochopí, že nemá NIKDY přednost, je reálnější šance dožít se poněkud vššího věku…

          0 0
    • dedek55  

      Souhlas …baby fakt jsou ohleduplnější… i když se mezi nima výjimky najdou a dle těch se potom dělaj drby...... chapi za volantem jsou mnohem agresivnější..... a to v daleko větším poměru nežli to je u žen..

      0 0
      • Gatier  

        Skor by som povedal, ze maju strach. Proste obehnu cyklistu, az ked oproti nic nejde. Ale vlastne, nemalo by to byt tak??

        0 0
        • pelt  

          No jasne, ze by to tak melo byt… zrovna dneska mi jedna znama vykladala, jak na ni nejaky autickar hrozil, kdyz si o jeji loket urazil zrcatko…

          0 0
      • Daník  

        to není ohleduplnost-bojí se,aby si o tebe nepoškrábaly lak.Podle mě jsou ohleduplné spíš méně (neuhýbající auto v levém pruhu je z 80procent ženská), méně agresivní, ale s menším periferním přehledem a zmatenějšími nepředvídatelnými reakcemi.Cvik to vylepší, ale vrozené vlohy neodstraní.

        0 0
        • vrabcak  

          Ne, nebojí se, jsou opravdu ohleduplnější. Nezáleží nám na laku, teda aspoň mě ne, stejně chytá korozi a je poškrábaný a odřený od „de…ů“ co si na parkovišti stoupnou vedle a otevřou dveře aby se dostaly ven:-( A nejezdíme jak p.....ý, jenom nejsme maniaci co se snaží předvádět :-)

          0 0
    • 7LK  

      Silnici se nevyhnu i když se všemožně snažím. Pokud už na ní jedu tak vždy pouštím blikačku vpředu i vzadu a všude kde to jde mávám rukama kam budu odbočovat a co budu dělat – např i při objíždění výmolů na kraji ap – pokud to tedy zvládám a pokud něco v blízkosti jede, snad to trochu pomíhá, protože tou nataženou rukou se mi několikrát podařilo „vynutit“ si s vou přednost a auto přibrzdilo – z auta vím, že dobrá prevence je dát najevo co se bude dít a snažím se to vyčíst od ostatních… ale je na silnici plno prasat, která bych s radostí zastřelil na místě :-(

      0 0
      • Martyss  

        „ale je na silnici plno prasat, která bych s radostí zastřelil na místě“…já měl zatím tenhle rok „štěstí“ jenom na jedno......při objíždění předpokládál, že o něm nevím......když byl na mé úrovni, tak zatroubil a asi čekal, že mne to nějak rozhodí.....což se mu nepovedlo..:-)…tak jsem za?al všechny všechny prsty na levé ruce až na prostředníček v pěst a naznačil mu svůj názor na něj..:-)

        0 0
    • croscountry  

      Nemyslím, že by boli lepšie vodičky. Sú iba opatrnejšie a netvária sa ko majstri sveta.

      Inak zatiaľ (a dúfam, že aj definitívne) ma sundali 2× v pomere 1:1

      0 0
    • lempl  

      peknej sarkasmus… zenska je pohroma pro vsechny ucastniky na pozemnich omunikacich(omlovam se vyjimkam existuji:-) nejlepsi je kdyz zamnou jede treba kilometr po rovince bez provozu a predjede me v 1. neprehledny zatacce ve vesnici… za jeden den mi to udelali asi 3×… opravdu to nechapu…

      0 0
      • 7LK  

        V tom okamžiku se už nabažily pohledu na Tvůj zadek a pak už nebyl důvod jet za Tebou, tak jely dál :-) snadné vysvětlení – byly ty rovinky dlouhé?

        0 0
        • lempl  

          NO PRES 500M NA 100%!

          0 0
          • 7LK  

            Tak to máš fakt děsně pěkný zadek… tad dlouho koukaly a koukaly a koukaly :-)

            0 0
      • vrabcak  

        Mně to zásadně dělají chlapi a ještě bez blinkrů:-/ a taky to nemůžu pochopit !:-)

        0 0
        • 7LK  

          A to já zas pochopím… ty malá šššabiččččko :-) tedy nic proti, mám pár takových kámošů a jeden jezdí na biku tak, že mu závidím!!!

          0 0
          • vrabcak  

            :-))

            Jo, kdybych jezdila na biku tak odvážně jako v autě, to by se mi líbilo:-))

            0 0
            • 7LK  

              Na takovém stroji? (jsem nakouk do profilu) To neveřím… jen zrovne v tomhle místě je řeč o očumujících chlapech :-) což Ty zřejmě nejsi. Pokud tedy nemáš stejný problém s identitou jaké já. Někdy bych se z toho zcvokla :-)

              0 0
              • vrabcak  

                Ne, já jsem ta ženská, co očumuje :-) A ráda, jen kdyby nejezdili jako prasata, abych je viděla :-/
                „Stroj“ je super, jenom trochu těžký:-(

                0 0
    •  

      desny sou taky duchodci na kole, vcera sem predjizdel nakou starou babku a kdyz uz sem kousek odni tak bez ohlizeni ukazala a odbocovala do leva,jeste ze sem udelal vetsi oblouk do druhyho pruhu nez obvykle jinak by asi skoncila spatne, ona jela jak snek a ja to mel pekne rozjety

      0 0
    • 7LK  

      A teď ruku na srdce, předjíždíte kolonu stojící na červenou zprava? Projede pak na červenou když všechno stojí? A co stopky?

      Dnes jsem totiž málem sejmul jednoho, který, zřejmě ze zvyku z auta, se vřítil do křižovatky ve snaze stihnout to ještě na žlutou. Jenže na kole to jde přeci jen pomaleji a já se už rozjížděl na zelenou. A to za ním ještě jela přítulka nebo někdo takový a ta chudák zůstala za světly předním kolem v křižovatce a teď něvěděla jestli se honit za miláčkem mezi auty nebo zda si počkat na zelenou :-(

      Tak jak dodržujete pravidla na kole?

      0 0
      • Martyss  

        Na kole ve městě nejezdím a na motorce to nedělám, ale nemyslím, že by na to bylo něco špatného. Pokud si stoupneš vedle auta, tak tím zkrátíš frontu, což může při některých zácpách spíše pomoci než uškodit

        0 0
      • Vrci  

        Stojící kolonu předjíždím, ale ve chvíli, kdy skočí oranžová nebo se 3. auto před tím které míjím začne pohybovat tak spomalim nebo zastavim abych rozjíždějící se auto už nepředjel. Na červenou bych do křižovatky nikdy nevjel. Zastavit na stopce neni problém. Po chodníku nejezdim.

        0 0
      • Siddha  

        STOJICI kolonu z prava objizdet dle vyhlasky muzes, teda myslim, ridicak nemam ;o) takze tak to delam, jak se to nehejbe, davam bacha a jedu…

        0 0
        • Siddha  

          jo a jinak, ve ctvrtek vedle me pomalu jela baba asi 200m, pak tesne pred zatackou zrychlila a fikla diky mym brzdam asi pul metr prede mnou… nektery soufakt divny, ale to i chlapi…

          0 0
          • Siddha  

            jakoze fikla prede mnou do zatacky doprava. ja se musim furt doplnmovat, mel jsem vcera den blbec, tak mi to asi nemyslelo…

            0 0
            • enjoy  

              diky tvym LX V-brakum nebo tvym schopnostem?:-) ale na obranu ridicu musim rict(nebude to asi tvuj pripad:-)) ze nekdy i sam jedu tak blbou rychlosti ze ridic asi sam nevi jestli ma predjet nebo se zaradit.ale kdyz si zenska rekne mam silnyho 1,0 litrovyho matize tak ho predjedu..:-))

              0 0
        • Martyss  

          Ve městě je podjíždění povoleno, ale nevím, jestli i tohle. Ony hlavně spíš plechovkářům často pracují nervy..:-)

          0 0
      • enjoy  

        jezdim na cervenou(na ulicich bez provozu),na chodniku,na stopkach moc nestavim(mam takovej debilni pocit,ze kdyz vidim,tak nemusim.stydim se za to).na cyklostezkach klickuju jak se da(ale neohrozuju,to radsi klidne zastavim),abych se vyhnul vsem tem roztazenejm bruslarum a spol. ale jinak jsem opatrnej a tolerantni.pred kazdou krizovatkou si muzu uroutit krk abych byl jistej.ridicum prasarny v zasade nedelam.nekdy se zadari,to priznavam.do rizika se nezenu,ale na druhou stranu si umim jizdu po praze uzit. takhle to zni jako ze jsem meknej vul,ja vim..:-).

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.