• -b-n-x-

    Vcera vecer jsem jel do obchodu, ktery je asi tak 100 m od mojeho baraku. Pri jizde po zadnim mi nejak nezabrala brzda a sel jsem na zada. Instinktivne jsem strcil pod sebe pravou nohu a totalne si sedrel palec. Kdybych mel na noze misto sandaly normalni botu, jen bych si ten plaec lehce narazil. Takto mam prodrenou ponozku a hlavne urvany kus nehtu, sedrene brisko a mozna je to i zlomene. Doporucuji tedy jezdit radeji vzdy v normalni obuvi.

    0 0
    • venca1  

      nebo bych si dovolil navrhnout jezdit třeba po obou kolech, mi to vždycky vyšlo jako nejstabilnější varianta

      0 0
    • Otelo  

      ja doporucujem nepadat.

      0 0
    • Enttee  

      A ja doporučuji ponožky goretex

      0 0
      • Smazaný účet  

        jemu by spish helfl plechotex :-)

        0 0
        • Enttee  

          nebo trocha zrucnosti

          0 0
          • Smazaný účet  

            hm, nejakej prisnej, asi se ti dycky fsechno podari…

            0 0
          • -b-n-x-  

            Ale jo, vice zrucnosti se hodi vzdycky. ja takhle do obchodu a po vesnici jezdim cca 3 mesice a zatim nikdy nic. Po zadnim se snazim vzdy, kdyz mam cas, abych se zdokonalil. Ted mam vsak nejake divne desticky, ktere nekdy brzdi vic, nekdy min. No a ted jsem jel trochu rychleji a jaxem se preklapel dozadu, tak me proste nechytly.

            0 0
    • mosquito  

      tak a ted ti noha otece, sleze ti nehet a budes jezdit jen v sandalech pac nic jinyho neobujes … jako ja :-/

      0 0
    • goofy  

      Jo jo.. V sandalech se taky vzdycky citim jak bez bot. eshte kdyz v sandalech nenosim ponozky… To ja si jednou chtel vyskocit obrubnicek pri ceste k prehrade a nejak mi v nich sjela noha, a uz sem pjekne lezel na zemi a zamnou zastavka plna lidi vracejicich se z prehrady… Taky prihlizejici meli peknou prcu… :o) Mne se kromne trochu sedreneho loktu nic nestalo…

      0 0
    • rb  

      Znam jednoho,co jel v sandalach Drtiče :o)

      0 0
      • pegal  

        znam typka, co jezdi i normalni maratony v sandalich .. :)

        0 0
    • Freestyle MTBer  

      A co takhle zkusit sandaly se spickou treba Keen? http://www.rockpoint.cz/…ry/frame.htm#…

      0 0
    • TinkTink  

      To je rukama.

      1. kdo chce jezdit v sandalech, tak vi, ze jakekoli triky jsou nebezpecny
      2. v ponozkach + sandaly = krajni nevkus :)))

      btw. dobre ponauceni – sandaly jsou pro pohodovou jizdu na obou kolech.

      0 0
      • -b-n-x-  

        tak na to jsem vylozene cekal, kdo prvni zareaguje na kombinaci sandaly+ponozky :-)

        0 0
        • TinkTink  

          :o)…bud rad, ze jsi je v tu chvili mel na sobe…aspon neco malo odnesly ony…treba jsi na tom mohl byt hur :)…radej si na toto vem normalni boty a do sandalu si ponozky nedavej :)

          0 0
          • -b-n-x-  

            Jo, prece jen neco odnesly, nebot to nebyly normalni tenke ponozky, ale takove nejake hrube zimni. Ty toho trosku i poberou :-). Dneska jsem se uz i projel a zjistil, ze na kole docela dokazu jet. Nejlepsi je zjisteni, ze to jde dobre i z kopce :-)

            0 0
            • TinkTink  

              No je fakt, ze ted jsi me dostal – v zimnich ponozkach uprostred leta malokdo jezdi na bajku…natoz v sandalech. :o)

              0 0
              • Lance  

                :-)

                0 0
              • -b-n-x-  

                hele, zda se ti snad ze by letos bylo leto? V tech hrubych ponozkach chodim po doma bezne, pokud neni horko, protoze se neprosoupou jak normalni tenke. No a jaxem potreboval zajet do obchodu, tak jsem si je nesundaval a jen na ne hodil sandaly. Na boso bych na piny nevlez. :-) a je mi jedno jak tato kombinace vypada :-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To zase chapu, ze kdyz chodis v tech tlustejch ponozkach, ze si beres sandaly. Lidi za zdi nosi tenke ponozky a boty ;)

                  0 0
                • fousac  

                  lepsi naboso na pinech nez na SPDckach.. ozkouseno na vlastni kuzicku…

                  0 0
            • Smazaný účet  

              stema zimnima, tos mi pripomel ze jednou takhle v zime sem si vyjel, celou cestu mestem mi bylo divny proc fsichni tak cumej a divej se, u zeleznicniho mostu ( asi 3km prujezdu mestem ) mi zacala bejt zima na nohy, tak se podivam a mam tlusty fusekle a domaci pantofle, jinak sem byl oblecenej normalne f zimnim-bikovym, zajimalo by me na co sem myslel pri oblikani :)))))))

              0 0
    • duk  

      To se mi jednou stalo taky. Při jízdě po zadním jsem to naklonil tak že se to už nedalo srovnat sundal jsem nohu z pedálu a už to bylo. Sice to nebylo tak strašný jako u tebe ale tři dny jsem nemohl chodit. Od tý doby jezdim radši v normálních botách.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.