• vasek

    Co oblékáte při teplotě +10 až 15 a studený vítr?

    0 0
    • mastihuba  

      to bylo pondělní počasí – krátký gatě + návleky na kolena,klimatex ten tenkej+ klimatex s neprofukem + dres dlouhej rukáv.

      0 0
    • Luka  

      Ty kolena fakt urcite co nejlip ochranit, bo revma je sfine :)

      0 0
    • Paja  

      To je ted priblizne kazdy rano cestou do prace, kratasy, zatepleny nakoleniky, pres to nezatepleny dluhy gate, moira duo(nebo neco podobnyho) s dlouhym rukavem, letni dres, lehka vetrovka (tactel). Kdyz nefouka tak odpoledne je kolem 15 a to by uz je na to same bez dlouhych gati a vetrovky, prip. s rukavama.

      0 0
      • aku  

        To same + moira cepka pod helmu a dlouhoprste rukavice. A teple ponozky. Navleky na tretry nemam. Dneska rano bylo ± 2C a hned sem si bezel koupit nakoleniky. Jeste ted mi kolena mrznou.

        0 0
    • Daf  

      10st. je skoro na zimni veci ja vozim normalne capaky a zimni bundu a pod ni jen moiru duo s dl rukavem. Pleteny rukavice a teply ponozky mi jeste nevadi. 15st. uz se da jet v kratasech moira duo dl rukav, dres s dl. rukavem. a pres to jeste vesta se sitovanymi zady. Staci letni ponozky a kratke rukavice.

      0 0
      • P.B.  

        10st. skoro to samy, jen rukavice vozim dlouhy zimni, a jeste slaby navleky na tretry a pod helmu jeste slabou kuklu Craft. 15st. capaky, moiru s dlouhym rukavem, rukavice kratky, dres + navleky na ruce, pod helmu uz jenom celenku. Zatim nejezdim moc velkou intenzitu, takze se moc nepotim.

        0 0
    • MARIN  

      silnice kolem 10: zatepleny capaky,pod nima kratasy s vlozkou,teply ponozky MoiraDuo, triko dl.rukav MoiraUL,slaby dres,neprofuk bundu,rukavice dlouhoprsty teren kolem 10: kratsy+zatepleny navleky na kolena,dvoje slaby ponozky,triko dl.rukav MoiraUL,teplejsi dres+zateplene navleky na ruce, neprofuk vesta se sitovanymi zady,rukavice dlouhoprsty (na jezdeni po kopcich je-vcera-v tom celkem zima:)

      0 0
    • PT  

      No vy jste všichni jak z rovníku.Já konečně odhazuju přebytečné vrstvy a stačí mi krátké gatě s návleky na nohy pod kolena,klimatex triko+dres+návleky a když foukne,tak ještě vestičku.Kšiltovku na hlavu.Jenom nevím,kde s tím svlíkáním skončím,až bude fakt teplo:)Docela se divím,když vidím někoho zabaleného až po uši,to jsem nebyl ani v zimě,a to jsem na zimu docela citlivý.

      0 0
      • Volf  

        No aby ti ta teplokrevnost nepřešla plynule k revmatizmu. Loni jsem byl v únoru ve Valencii a to bys koukal jak španěláci jezdili v 20 stupních nabalení. Neviděl jsem tam jedinou holou nohu nebo někoho jet bez bundy. A je zajímavý kolem takový nádherný kopce, plantáže pomerančů a všude jen samá silnička.

        0 0
    • notakale  

      ja jsem nikdy tak brzo nejezdil, az tento rok, a vzdycky v kratkych gatich a tricku a jeste jednom tricku s dlouhym rukavem.. asi chyba, docela me zacly bolet kolena.. tak muj dotaz: co stoji ty navleky na kolena a co s tim tedka aby to prestalo bolet?

      0 0
      • aku  

        Termo navleky sem koupil v kamennem v Ostrave za 320kc. Jsou jenom na kolena → neni to ta prodlouzena verze na lytka.

        0 0
      • MARIN  

        Mrkni do diskuze o kratasech Kalas, jsou tam odkazy na jejich stranky a tam najdes i ty navleky

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.