Něco jako Drtič II aneb Tour de Beskydy

55 nepřečtených
  • nemo

    Mrkněte na tjtrinec.euweb.cz. Pojedete to někdo?

    0 0
    • Andrzej  

      no, trasa je podle mne to nejlepsi z beskyd…

      0 0
    • ananas  

      .. trasa bude docela výživná (většinu míst znám), asi do toho půjdu !!? :o)

      0 0
    • repa  

      Tu trasu jsem už několikrát obdobně projížděl . Opravdu to stojí za to . Nevím jestli pojedu , protože den předtím se jede Rožnovský krpál . Uvidím jak na tom budu s časem a fyzicky . Ale myslím si , že bychom pořadatele podpořit mohli .Dobrých akcí není nikdy dost .

      0 0
    • kochese  

      No, vypada to hezky, ale jestli pojedu uvidim az rano, v sobotu jdu na horsky duatlon do Žiaru. Tak mimochodem, kolik to cele muze byt km? Zdar

      0 0
    • architekt  

      pokud do te doby neco potrenuju, tak bych se mozna taky zucastnil… nevypada to spatne…

      0 0
      • goofy  

        Netrenuj… Ja bych asi taky jel, ale nejspish to tak po pulce zabalim, tak at nejsem sam… :o)

        0 0
    • ananas  

      … co se týče počtu km, tak bych to viděl něco mezi 80 – 90 km !?

      0 0
    • MartinXC  

      Nevypadá to špatně, část trasy znám … v Třinci dlužím společenskou návštěvu … tož podle počasí.

      0 0
    • shcorepi  

      Trasa je to moc hezká, ale tak na 3 dny…

      0 0
    • McBlacky  

      Jel by někdo z Pražský sekce?

      0 0
    • 0702  

      Kde se tam dá solidně ubytovat – ve stanu mě byla kosa i v Kopřivnici ??? Třeba pá-so-ne – po ??

      0 0
      • architekt  

        to chce lepsi spacak :-)

        0 0
        • goofy  

          Tak tak… Ja mam do –5, a spim jenom v tenkch i kdyz je vemku kosa jak svin… No a kdyz je teplo, tak spim pod spacakem… :o)

          0 0
          • architekt  

            byl jsem ted v rumunsku a jelikoz mam spacak asi tak do +10 tak jsem si od kamarada pujcil do –15 a ve vysce 2200m nad morem mi bylo porad vedro :-)

            0 0
            • 0702  

              No tak, mám přeci jen starší kosti a záda už mi tolik neslouží.. V sobotu budu v Klimkovicích, tak pokud to vyjde, v neděli bych přijel ale nevím kam přijet a kde se prezentovat…

              0 0
              • architekt  

                no to ja taky nevim… moc jsem ten web nestudoval, ale myslim, ze to tam napsany ani neni… tak snad se info objevi casem…

                0 0
                • tomek  

                  Převýšení je 3485m a délka 105km

                  0 0
                  • Ruprecht  

                    za kolik si to zajel?

                    0 0
                    • tomek  

                      se zastávkami jsem to jel 11:25h a čistý čas byl 7:55h . (Drtiče jsem jel i se zastávkami 6:40) Jeli jsme to celkem pohodu, ale celé to objede pouze trénovaný člověk!! Je tam ale hodně zkracovaček, tak to bude pro každého.

                      0 0
    • K2  

      Škoda, že je to v Neděli – sobota by byla lepší…

      0 0
    • tomek  

      Ahoj Bikeři. Zítra jedem projet celou tra?, tak uvidíme. Mám strach z úseku mezi velkým a malým Polomem… je tam trochu bláta… Ale jinak to je pohoda. Už jsme to několikrát jeli a je to jen trochu těžší než Drtič.

      0 0
    • aku  

      Jestli to pocasi bude pokracovat tak ja pokracuje tak bych zvolil variantu sjezd do Lomne z Murinkoveho a vyslap nahoru na Slavic. Ty mokrady mezi murinkovym a pod malym polomem budou veeelmi huste. BTW jeli jste nekdo pres Velky polom posledni dobou? Ti lesaci tomu dali co.

      0 0
      • tomek  

        Celé jsem to objel v neděli a je to jetelné pouze pro velmi fyzicky zdatné. Jako na Drtiči jsou povoleny zkracovačky, tak proč ne… A taky se nemusí zajíždět na Kozubovou. Po modré je to do Košařisk dost tvrdý sjezd a pak je opět tvrdý, ale výjezd na Ostrý-salaš.. A ze Slavíče to je na Ostrý kousek po hřebenu.

        0 0
        • samotar  

          Kdysi jsem to jel, předpoklládám, že z Čantoryje se jede v pravo po značce dolů su?oviskem. Přišlo mi to dost těžké a hodil jsem tam tygra. Sjíždíte to čistě? Taky výjezd na Velký Stožek po značce je nejetelný existuje tan objížďka po silnici z Polska, nebo se šlape vedle kola?

          0 0
          • -b-n-x-  

            Z Cantoryje se to jezdi tam jak pises. Me to prijde celkem v poho. Usek na Stozek se samozrejme slape vedle kola. To ale rozhodne nebudou ty nejhorsi mista trate :-).

            0 0
          • goofy  

            Tak z Cantoryje se mi to zda celkem vklidu… Sem to tam kdysik jel dokonce s pevnou, jak sem eshte nemel odpruzenou vidlu, a zadny problem. Ale nekteri chrti tam mivaji problem… Pokazde co sem tam jel, tak tam nekdo vedl kolo vedle sebe, hlavne tu posledni prudshi cast… Na Stozek shlapu vedle…

            0 0
            • Andrzej  

              a uz tu nekdo sjel ten stozek opacnym smerem?

              0 0
              • goofy  

                Jako ze sem to vzdycky jel (teda shel)opacne, takze ne…

                0 0
              • -b-n-x-  

                Ja to jel zatim 3× smerem z Cantoryje. Ovsem 2× z toho jsem vyjel jen na Stozek a pak se vracel kousek z5 a na Filipku. Docela prudka cast je sjezd primo z vrcholu Stozku. To sem tak nejak necekal a sjel sem to jen tak tak. O te casti se mezi beznymi cyklisty rika, ze je nejetelna.

                0 0
                • Andrzej  

                  no prave proto se ptam :) ja sem to sjizdel jenom jednou(nesjel), ale to sem bika mel asi dva tydny, je uz to hodne davno, bude treba zkusit znova :)

                  0 0
                  • tomek  

                    Stožek je jetelný, ale někdy… No a v neděli uvidíme. Chystá se celkem hodně lidí(většina jede jen část..??!!, takže se těším na 7.30 u sportovní haly Stars v Třinci (já tam budu už v 7.00)

                    0 0
    • K2  

      Nevíte někdo, jak to tam vypadá po „povodních“ s terénem? Pojede se tahle akce?

      0 0
      • -b-n-x-  

        Dneska se jdu podivat na Javorovy a zitra se snad trosku projedu. Tak dam vedet. Ovsem, jestli uz nebude prset a HLAVNE nebudou ted jezdit v bahne traktory, tak si myslim, ze to bude ok

        0 0
        • K2  

          Díky za info,chtěl bych vědět, jestli se to jede a jestli se má smysl trmácet tu dálku. Psal jsem i na webmastra z uvedených stránek, zatím žádná odpověď. Taky by mě zajímalo, kolik se to chystá jet lidí, ani není na webu napsáno, jestli bude nějak značená tra? a další info – nezapoměli na to pořadatelé?

          0 0
          • tomek  

            Ahoj. Jsem jeden z pořadatelů. Akce se bude určitě konat! Letos to jedem jen jako vyjížďku. Pokud to tady neznáš, tak je důležitá mapa Beskyd 1:50000 (KČT Slezské Beskydy a Jablunkovsko). Chtěli bychom to jet pokud to bude jen trochu možné všichni pohromadě. Nejde o závody, ale o společný maraton-výlet. Akci děláme hlavně jako poznávací. Všichni znají z Beskyd jen Pustevny a Lysou Horu, no a tady to zná jen málokdo. Dnes jsem objel Kamenitý, Ostrý a Slavíč a kolo mám celkem čisté, ale kalužemi jsem jel krokem… Snad to vyschne. V dalších letech to snad označíme a pojede se to jako Drtič. Tak čus pozn. náš WEBmaster je indisponován, narodila se mu dcerka…

            0 0
            • K2  

              OK, díky za info. Škoda, že jste to neudělali v sobotu. Budu se snažit dorazit.

              0 0
            • Lister  

              ale hezkou trasu jste si naplánovali. Z Beskyd znám blíže jen okolí Řeky a tam jsou slušné terény a dost težké kopce. Tohle zajed celé bude fakt záhul, v mojem případě spíš boj o život. V Třinci mám pár kamarádů tak že bych zajel na návštěvu :-)

              0 0
            • K2  

              Chtěl bych jet, pošli mi prosím na sebe kontakt, kdybych to ráno nemohl najít přes SMS na 720704623 s infem Pořadatel. Díky K2

              0 0
    • architekt  

      Tak kdo jede? Ja se tam asi objevim, ale urcite nepojedu celou trasu, spis jenom zkusim kousek ;)

      0 0
      • ananas  

        … je možné že se taky objevím, záleží na počasí…

        0 0
        • -b-n-x-  

          trosku jsem jeste porad zvazoval jestli taky nejet. Jenze jsem se dozvedel, ze ve stejnem terminu existuje dh akce ve stredisku Razula (www.razula.cz). Takze neni vubec co resit :-)

          0 0
          • goofy  

            hmm… tak o tom sem vubec netushil… sem uz na zitra domluveny na Prashivou a dal hrebenem…

            0 0
            • -b-n-x-  

              byla to velmi vyzivna akce. Doslova vyzivna. Jeste ted si vyhrabavam s oci bahno. Je dost zajimave dojizdet poslepu do cile v 50–60kmh.

              0 0
              • goofy  

                Tak to verim… My sme tu vyjizdku dneska vzdali, bo se mi do oho deshte fakt nechtelo… Nakonec sem se byl aspon trochu projet vecer, a po jednom projeti trasy sem taky vypadal, jak po hodinovym zapase v bahne… ;o)

                0 0
    • -b-n-x-  

      Tak co maratonci? Jaxe vam to jelo? Jestli bylo i u vas tak mokro jako na nasi akci tak velky respect vsem ucastnikum.

      0 0
      • vasil  

        jelo se dobře, mokro bylo trochu a taky trochu pršelo, takže jsme upravili délku, trasu atd., ale myslím že se to všem zúčastněným líbilo

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.