Bikerské ohlasy na CzechTek mě překvapily

146 nepřečtených
  • blick

    Ohlasy bikerské komunuty – ráda si říká, že je volnomyšlenkářská – mě u některých příspěvků nemile překvapily. Netušil jsem, že mezi námi jsou taky intolerantní postbolševičtí no­ci!!

    0 0
    • fousmen  

      nerad ti kazim odpoledne, ale takovy lidi potkas vsude..

      0 0
      • Cejlon  

        Však to stejně bude mít ještě dohru.Názory se mění,lidi taky…

        0 0
    • Pá-dlista1  

      mezi nami ne :)

      0 0
    • hajkis  

      Souhlasím s tebou, taky mě to docela překvapilo :-(

      0 0
    • R.1  

      Mna zase prekvapilo, ze ta to prekvapilo. Toz nie sme jednoliata skupina ludi (pochopitelne) + v netovych diskusiach sa vzdy presadzuju ti nasilnejsi a netolerantnejsi.

      0 0
      • dalimil  

        ale myslím,že se to celkem drželo v poměrně slušných mezích,ne jako na idnes a pod…

        0 0
        • R.1  

          tak lebo sa tu nebavime o politike, ale o bikoch.
          a tak sa tu presadzuju typy, ako Pa-dlista, ja a pod. :)))

          0 0
    • saly  

      a myslis intolerantní postbolševičtí noci na ktere strane barikady? Ty lidi, kteri navzdory bazorum lidi z okoli nekam k prekvapeni domordcu napochoduji a zacnou se BAVIT – na ukor ostatnich. Nebo shad ty, kteri maji proti takovemu pristupu vyhrady a ventiluji je naverejnosti aby se jich nekdo zastal?

      0 0
      • hajkis  

        A oni někoho rušili? Ten pozemek byl u dálnice a dost daleko od vesnice na to, aby někoho omezovali.

        0 0
        • Vrci  

          Co je dost daleko? Pokud je to více než 5 km tak měly smůlu asi v 10 obcích a samotách v 5 km okruhu Exitu 136 Mlýnec na D5.

          Než budeš psát o pustině, koukni se třeba na http://mapy2.atlas.cz/…pviewer.aspx?…

          0 0
          •  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
    • senožrout  

      Tak… urážky by tu být nemusely. Na druhou stranu soudný člověk ví, že jeho svoboda končí tam, kde se dotýká svobody někoho jiného. V současný situaci už je z toho to spíš politikum a pokusy o manipulaci veřejného mínění. Prostě, jsme v Čechách :-).

      0 0
      • R.1  

        …soudný člověk ví, že jeho svoboda končí tam, kde se dotýká svobody někoho jiného S tym sloganom sa v mediach v poslednych dnoch operuje supercasto, tak uz si neodpustim poznamku, ze to nie je tak uplne pravda. Ale teoria je to pekna.

        0 0
        • senožrout  

          No, kdybych takovej cambus vystrojil na louce za zahradou a sousedi se nekolik dní nevyspali, tak by mne asi právem roznesli v zubech :-). To není pěkná teorie. To by byla krutě pravděpodobná realita :-).

          0 0
    • Tomcat  

      Bohužel mě některé příspěvky (lidé) nemile překvapily

      0 0
    • Martyss  

      Myslím, že bys měl jmenovat konkrétní nicky. Pokud tímto „intolerantní postbolševičtí noci“ označuješ lidi, kteří si myslí,že CT byla akce, která neměla potřebná povolení a tudíž neměla proběhnout, tak si mě připiš na seznam.:-)

      0 0
      • dalimil  

        Která potřebná povolení máš na mysli ?

        0 0
        • R.1  

          povoleni od obvodniho lekare asi :))

          0 0
        • Martyss  

          Neznám přesnou literu zákona upravujícího věřejné akce, ale myslím,že se měli řídit minimálně tímto – „např. velkou akci se zvýšeným bezpečnostním rizikem je nutno ohlásit Policii ČR a zajistit zdravotní službu“

          0 0
          • dalimil  

            to bezpečnostní riziko zavinila sama PČR,tak nevím co teď s tím :-)

            0 0
            • Martyss  

              Já tady netvrdím, že stojím za zákrokem policie. Jsem toho názoru, že ten zásah byl neš?astný a ten slzák a dýmovnice si mohli odpustit

              0 0
          • Tomcat  

            ale myslím,že se měli řídit minimálně tímto … …jenže o tom zákony a vyhlášky nejsou protože to myslím, je u každého něco jiné …no když já myslel…

            0 0
          • steel is real  

            no ani ji znat nemuzes, zadna neni – na takovou akci se shromazdovaci zakon nevztahuje a zadne jine „povoleni“ mit nemusis. ti kdo akci poradali meli radnou smlouvu, kde jasne deklarovali co tam hodlaji delat, louka byla dostatecne velka a pokud vim pokazde (mozna krome lonskeho roku) si po sobe radne uklidili. dle meho nazoru se ze strany policii jednalo o rizenou provokaci – howg ps: smlouvu a ostatni podrobnosti najdes na netu – staci jit jinam nez na stranky o kolech :-)

            0 0
            • Martyss  

              Takže jestli jsem to pochpil dobře, tak na tyhle „akce“ si každá obec/město udělá vlastní vyhlášku, kterou si to na svém katastru upravuje sama. Čili za hranicí obce to není upraveno ničím? „ps: smlouvu a ostatni podrobnosti najdes na netu – staci jit jinam nez na stranky o kolech :-);“…sice polézáním netu trávím dost času, ale není v mých silách prolézt vše…:-)

              0 0
              • steel is real  

                ano kazda obec si muze vydat obecne zavaznou vyhlasku, ktera upravuje obdobne akce, ale mam pocit, ze by neuspeli pokud by vyhlasku vydali a priori, tedy predpokladali, ze tam bude bordel, vyhlasku mohou vydat az kdyz se neco deje a musi ji schvalit zastupitelstvo obce – obavam, ze v letnich mesicich toho nejsou schopni

                0 0
                • Martyss  

                  Ale přeci vyhláška obce končí u cedule obce a dál už neplatí, ne?

                  0 0
                  • steel is real  

                    vzdycky snad je nejaka obec – neexistuje uzemi nikoho, kde konci jedna zacina druha…

                    0 0
                    • Martyss  

                      Já netvrdím, že je tam bezpráví. Prostě z hranící obce neplatí její vyhlášky. Dál už jenom zákony atd. Hranice obce je vyznačena cedulí u silnice(konec,za­řátek obce) a nějakou pomyslnou čárou zakreslenou v mapě,ne?

                      0 0
                      • náčelník  

                        I ta nejzapadlejší louka se nachází v katastrálním území nějaké obce. Cedule na silnici s tím nemá nic společného.

                        0 0
                        • Martyss  

                          Čili tam tedy platí i noční klid?

                          0 0
                          • náčelník  

                            To tedy opravdu nevím :) Já jen vysvětloval, že dopravní značka „konec obce“ s tím nemá co dělat.

                            0 0
                          • steel is real  

                            termin nocni klid neexistuje od 1.10.2001 kdy ho zy vyhl. 20/2001 Sb. nasi zakonodarci zrusili

                            0 0
                          • náčelník  

                            V přírodě (lhostejno zda v lese, na louce či v parku) by se nemělo hulákat a pouštět nahlas tranzistorák ani ve dne :)

                            0 0
                      • steel is real  

                        nerozumim, ale nevadi stejne obec nedokaze vydat vyhlasku tak rychle aby reagovala na party o ktere se dozvi v momente kdy se zacne poradat a preventivne ji vydat nemuze – i v anglii (Criminal Justice and Public Order Act, 1994) je to tak, ze straznik musi pockat az party zacne (nejmene 10 lidi) a potom vyzve k ukonceni. je to spravne nemuzu predpokladat – to bych mohl rici je zakazane prodavat kolo, protoze existuje predpoklad, ze na nem nekdo pojede cv chko v miste kde je zakaz, sankce musi prijit az kdyz nekdo je v zakazu…o.k. tim chci rici, ze je jedno kde je katastr obce – obce nemohou mit nastartovany ozv pro obdobne pripady a operativni neni vyhlasku musi schvalit zastupitelstvo a mel by ji predbezne (kvuli zakonosti) posvetit kraj – o.k.?

                        0 0
                        • Martyss  

                          Tohle já chápu.Řeším, jestli tedy něco porušili a vzhledem k tomu, že kradli v obecní lese dřevo na oheň:-), tak asi ano:-)

                          0 0
                          • steel is real  

                            promin, ale co je to krast v obecnim lese drevo na ohen – posbiram par upadanych vetvi a udelam ohnen – to asi nikoho nepohorsi a nikomu to nevadi – tezko kaceli vzrostle smrky :-) kradli drevo na ohne za a) je to jak z rumcajze a z b) co to ma spolecneho s katastrem obce ?

                            0 0
                          • steel is real  

                            videl jsi vcera zpravy ? jak 4 policisti kopali di jednoho cloveka a potom mu „masirovali“ zebra obuskem ? celkem otresny zaber, pro nekoho kdo pamatuje listopad 89, tady proste neni co resit vyhlasky, nevyhlasky ten kdo porusuje zakon je policie CR

                            0 0
                            • Lance  

                              Videl jsi vcera zpravy?Jak se pravnici shodli,ze ta akce technaru byla nepovolena v rozporu se zakonem?Aspon si to ten „technar“ zapamatuje:)

                              0 0
                              • steel is real  

                                to jsem veru nevidel – v rozporu s jakym zakonem?resp. kde zpravy pokud na ct rad si to pustim znovu, ale lanci to, ze si to nekdo zaslouzil nemyslis vazne, ze? pokud se nebavim se skalnim privrzencem dana landy nebo jinak „nazi“ orientovanym clovekem :-)

                                0 0
                                • Lance  

                                  vidis tam ten smajlik? jeste zes ho tam napsal taky,protoze uz jsem to komusik vysvetloval na tom druhem dlouhem threadu,nejsem,ne­byl jsem,nebudu a nemam nic spolecneho s naci apod.cyparnama typu fasos a spol. takze jak jsem psal tam nazvi me treba tim curakem,jak uz nekdo pred tebou (ani nevim kdo a je mi to fuk,nic z neho nemam),ale odpust si toho fasistu prosim jo?

                                  0 0
                                  • steel is real  

                                    promin lanci

                                    0 0
                                    • Lance  

                                      ja se nezlobim,vse v poho,jen je blbost udelat si o nekom obrazek na zaklade par (nekolika) reakci. Beru,ze to nekdy vyznelo „trochu“ jinak nez jak jsem to myslel,protoze ani ja nemuzu rict,ze bych se nebavil s clovekem co ma dredy,bud v klidu:) tim rikam,ze proti nikomu nic nemam,takze pokud jsem se nekoho dotknul,tak sorry,slo mi o to,ze ja nesnasim bordel,kterz tam bzl v mnoystvi vetsim ney velkem:)

                                      0 0
                            • Martyss  

                              No nevíš, co tomu masírování předcházelo. Nechci nic spekulovat. Víš jak jsou schopný to v televizi sestříhat:-) Tedy každá obec si pojem noční klid a pořádání těchto akcí upravuje svými vyhláškami? Hele a teď pravdu. Jsi právník?:-)

                              0 0
                              • steel is real  

                                obec si nemuze upravit pojem nocni klid, nebot ji to kraj nedovoli resp. pokud takovou vyhlasku vyda, tak ji pozastavi kraj, ministerstvo nebo ustavni soud) – obecne je to problem, ktery jeden hazi na druheho, snemovna rekne reste to takto, vnitro rekne reste to takto a kraj resto to takto – priklad – mv rika dodrzovani nocniho klidu je obecnou zvyklosti (22–6) kraj se s tim vsak neztotoznuje neni to v zadne vyhlasce ani zakone takze neexistuje – ovsem resit to musi chudak obec :-); ma spravdu nevim co tomu masirovani predchazelo, ale muselo to byt minimalne strelba :-); pravnik nejsem

                                0 0
                                • Martyss  

                                  Takže když si dnes v noci stoupnu před tvůj barák. Budu tam řvát a dělat bodel, tak mi orgán nemůže nic říct ani mne nikam odstranit?:-).......No nevim, ale pokud na tebe někdo střílí, tak na něj poběžíš o obuškem?:-)

                                  0 0
                                  • steel is real  

                                    to neni ruseni nocnoho klidu (to co bys chtel delat pred mojim domem) nybrz ruseni verejneho poradku – to se da potresta podle prestupkoveho zakona, podle zakona o mestske policii, vzhledem k tomu, ze bydlim vedle hospody a v tehle vedrech mam otevrena okna, stejne tak oni – tak ani nechod, neslysel bych te – z hospody jde takovy kraval.....ruseni nocni doby (jak se to dnes nazyva) je nejaky hluk ci vibrace ktery presahne povoleny limit (je to v provadeci vyhlasce k zak. 258/2000 sb. – muzes vyhledat na netu kolik to je db :-) to zn. musi se to nejprve zmerit – jedna se o hluk technicky nebo o hudbu – tedy hluk ktery je staly – rozhodne ti hygiena nezmeri to ze nekdo rve, nebo ze se nahlas bavi 50 lidi – to je hluk nahodily a to merit (podle nich) nejde – jedna se o verejny poradek a tam by mela zasahnout policie – co myslis zasahne ? urcite budou mit nejaky inetrni vyklad, ktery jim to znemozni :-)

                                    0 0
                                    • Martyss  

                                      A na veřejný pořádek upravuje nějaká právní norma? Přijde mi, že veřejný pořádek by mohli rušit i na té louce:-)

                                      0 0
                                      • steel is real  

                                        pisu ti jaka norma se da pouzit, ale verejny poradek, asi nemuzu rusit na soukromem pozemku:-)

                                        0 0
                                        • Martyss  

                                          No to zní celkem logicky. Ale dle mapky z médií stejně účastnící zabrali i ostatní pozemky. Hele já bych to tu dále neřešil, protože informacím od technařů a medií přestávám věřit, policie nic neříká. Kecají jenom papaláší, takže bych to nechal být s tím, že příští rok se snad obě strany pokusí dohodnout předem a proběhne to ke spokojenosti policie i dětí:-)

                                          0 0
                                          • Vrci  

                                            Kdes tu mapku viděl, já se po ní ptal a hledat skoro všude.

                                            0 0
                                            • Martyss  

                                              Byla na ČT ve zprávách, ale jak říkám nevím, jestli je jí možné věřit

                                              0 0
                                            • steel is real  

                                              stahni si na ct24 otazky vaclava moravce – tam byla reportaz a katastralni mapy s vyznacenim pristupove cesty a pronajatych pozemku – celkem perlicka byla, ze ukazovali cestu a pozemky in natura s pznamkou, ze minulou stredu pana paroubka privezli zpoza kopce (ne po te zablokovane komunikaci)a ukazali mu trochu jiny pozemky tak aby ta pristupova asfaltka videt nebyla :-) byla lehce za horizontem

                                              0 0
                                              • Vrci  

                                                Jo viděl jsem – částečně to posouvá můj názor ve prospěch „smažek“, ale stejně, když by se kolem místa kde se vyskytuju začaly řadit těžkooděnci, zdrhal bych odtud – vypovídá to něco o jejich pudu sebezáchovy. A kdyby mi najely aparatury 2 km za barák, byl bych asi hodně nasranej, kdyby policie nic nedělala. Někteří policajti to ale nezvládli – jsem zvědavej co se bude dít dál.

                                                0 0
                                              • steel is real  

                                                http://www.blisty.cz/…rt24480.html mapy a ortofotomapy jsou ke stazeni zde

                                                0 0
                                                • JFB  

                                                  tak to je bezkonkurencne nejlepsi clanek, ktery jsem o CT cetl… tedy samozrejme krome webu min. vnitra:-))

                                                  0 0
                          • Vrci  

                            každý má právo bez ohledu na vlatníka lesa sbírat lesní plody (borůvky, maliny, ostružiny, lesní jahody a houby), suché a volně ležící větve pro vlastní potřebu

                            0 0
                            • Martyss  

                              To jistě ano. Ale předpokládám, že víš, co dokáže 5000 lidí:-) Jinak by měl zajímalo, kde jsou ochránci přírody. Určitě by se na louce nějaké chráněné rostliny jsou. Nebo zase by mohli něco plácat o jedinečných biotopech:-)

                              0 0
                              • Vrci  

                                Jo dokážu a když si přečteš moje reakce tady a na nekonečným Co říkáte.. tak z nich vyplyne, že ten zákrok víc schvaluju než odsuzuju.

                                0 0
                    • Toams  

                      … to vsetko, to je kataster obce, potom extravilan a intravilan (tabula je na konci intravilanu:-)

                      0 0
      • Volf  

        Taky se hlásím do klubu.

        0 0
        • slayer  

          Do klubu vymaštěnců?

          0 0
          • Martyss  

            Celkem ubohý výpad, ne?:-)

            0 0
            • CZiko  

              jo:) tvrdě do něj:)

              0 0
            • Volf  

              Kašli na něj. Už mě říkali i hůř. To je pro určitý lidi výhoda anonymity netu. Hlavně že si udělal dobře.

              0 0
              • slayer  

                To se ani nedivím, že ti už říkali hůř, evidentně si to zasloužíš.

                0 0
                • Volf  

                  Od člověka kterej se schovává za anonymitou netu bych čekal větší razanci. Že ty budeš ten tvrďák, kterej se vůbec nebojí si v roce 2005 zařvat na ulici, že policajti jsou svině.

                  0 0
            • slayer  

              Proč, jsi se do toho klubu chtěl taky přihlásit? Už tam je prej Paroubek, Bublan Severa, Volf a Lance. :)

              0 0
      • marapara  

        pssst, to je tajné :)

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Panove, zbytecne netristeme sily. Takhle se te tisicovky nedockame :)

      0 0
    • Manas  

      Hehe, to si prolistuj i jine diskuse a zjistis ze tu jsou opravdu mirni beranci :-) Me to cele vicemene neprekvapilo, statisticky (to abych vypadal chytre, ale ve skutecnosti podle selskeho rozumu :-))) ) to tak byt musi.

      0 0
    • vinca  

      koukam, že 600 příspěvků se už načítá dost dlouho, tak tak bylo potřeba rozjet novej

      0 0
    • chupas  

      ja se radim do ty skupiny tolerantnich. kazdopadne cist celej 600vkovej tread nemam chut ani cas. je to proste zase jedno super flame tema. tzv pul na pul. stejne jako v PC svete to je nvidiaXati, u bireku sramXshimano, tak tady je to takhle. blee. dyt je to jedno co se kde pise. ale pristi rok tam taky zajedu, reklamy na Nove uz sleduju nekolik let (v 19:30 je super reklamni cas :) a mozna to zkusim at to vidim na vlastni voci.platim dane, jsem mladej, tak proc se na ty hordy policajtu neprijet aspon podivat a prohlidnout si jejich vyzbroj. dyt ja nevim ani kam ty prachy jdou. a ohnostroj na konci dne, super. :-/

      0 0
    • crom  

      JA BYCH REKL ZE TO BYLA DOBRA BITKA:-))kdybych tam byl urcite bych se k nekomu pridal:-))je jedno jestli k policajtum nebo k technarum,hlavne ze by to stalo za to!!naposledy jsi pamatuju takove hromadne bitky jeste na zacatku let devadesatych mezi nackama a komousema na vystavisti a letne.to byla taky parada:-)))

      0 0
    • kandik psi zub  

      knedlik !

      0 0
    • náčelník  

      Takže jsi založil nový příspěvek jen kvůli tomu, abys mohl někoho urazit.

      0 0
    • JIRA  

      Já technařům celkem fandím..........ale včera jsem byl nakupovat v Delvitě, když skončila demonstrace na Letný. Fakt zážitek. Skoro všichni nalitý, každou chvíli tam něco spadlo a rozbilo se, prohlídky za pokladnou, protože kradli (většinou chlast), smrad, hnus. Ožralci mi nevadí ale když jsou agresivní tak jo a tihle se ještě chovali jako kdyby se vrátili z vyhraný bitvy (Nagano? :)). Jsem se ani nedivil, že tam měli na hlídání asi pět „steroidů“ v civilu a ti mě překvapili, jak se drželi. Když jsem viděl jak ožralec řval ze vzdálenosti 20 cm na člověka o dvě hlavy většího co měl ramena jak on okolo pasu, že ho šikanuje, tak ho obdivuju, že se udržel a nezatlouk ho do země. Tak jen doufám, že to byl „odpad“ z toho slušnýho zbytku. Díky davu byli hrdinové. :(

      0 0
      • náčelník  

        „užijou si srandu a ještě si budou namlouvat, že bojují za dobrou věc“ (Bohumil Doležal)

        0 0
      • enjoy  

        tohle se mi libi.. a ja za sebe si nemyslim,ze tehle je malo a zbytek jsou slusni a kultivovani.. mozna chodim po ulicich ve spatnou dobu,mozna je to jenom nahoda:-),ale velmi vasto vidim technare stylu podviziveny vyhublik s lahvacem v ruce a momentalni inteligenci nevim ceho.ale jo,jsou to kolikrat studenti VS,kupodivu. a take podle meho nazoru jsem zcela jiste krmeny tv nova:-). a to jedine informace ktere jsem o czechteku do dnes mel byly z casopisu instinkt,ve kterem jsem si mel moznost precist tak krasne protechnarsky zabarveny clanek,uplne pohlazeni po technarske dusi:-).

        0 0
    • Al_Bunda  

      Pro nam ty deti bijou? http://www.404.mysteria.cz/

      0 0
      • MrAndrew  

        Se mi strasne libi, jak nekdo vytahne tyhle sra*ky. Ty fotky jsou asi sto let stary a opravdu nejsou z letosniho czechteku a dost pochybuju, ze i z minulyho

        0 0
      • BorisFR  

        No, tak to máme 4 lidi. A co ten zbytek, zhruba asi 5000 lidí? Ti sou automaticky taky „špatní“?

        0 0
    • ajvn  

      Příspěvky mě vůbec nepřekvapily, kdyby se zprůměroval biker sledující b-f co by vyšlo? Je konformní, poctivě pracuje, aby vydělal peníze na bike, nové komponenty, sportovní výživu a startovné. Nefetuje – naopak velice pečuje o svou tělesnou schránku, aby podával náležité výkony – naopak sleduje tep během švihu, narozdíl od technaře který během šlehu tep nesleduje. Sleduje novinky a těší se, že si novinku pro příští rok koupí už letos. Dredy nemá ani náhodou – nevešly by se pod helmu. Nemá rád hluk, zejména v noci – spánek posiluje, a to je před následujícím maratonem důležité. Pro společnost je takový biker výhrou, jak výše uvedeno pracuje, utrácí peníze a nedělá bordel, neprotestuje, mohl by chodit i k volbám. Jediné negativum je, že biker se v průměru dožije důchodového věku a daleko víc, takže náklady státu na bikera v porovnání s technařem jsou nesrovnatelné. Průměrný technař se ufetuje do 45. roku života, takže výplaty důchodu jsou pro stát výhrou.

      0 0
      • Žofka1  

        Ano. Zprůměrovaný bajker má také jiný vztah ke svobodě, nezní-li to příliš nadneseně. On prožívá pocit svobody, když mu to jede, když dojede dál a výš než loni. A to nejde bez úsilí a vytrvalosti. Takovou svobodu nemůže koupit, ani někde sebrat, nemá na ni ústavou zaručené právo; získáním této svobody nikdo jiný netratí. A je to svoboda skutečná, není to iluze.

        0 0
        • ajvn  

          A sakra, začal jsem ironickou psychologií a Žofka to přenesla málem do poesie :-) S názorem ±bajker vs. svoboda se nedá nesouhlasit. Možná, že nároky na prostor ke svobodě bajkera jsou jiné, než pro intelektuála (pseudointelek­tuála) vyznávajícího alternativní kulturu s potřebou navštívit jakýkoliv xxxTek. Z toho možná vychází průměrný názor na zásah na B-F. Nejsem technař ani bajker (viz profil) ale hození do jednoho pytle jsem si zažil na vlastní kůži. Nebyly to sice Bublanovy pendreky, ale na vyjížďce mě po průjezdu zahrádkářskou kolonií pronásledovala parta hráběmi vyzbrojených příznivců Přemka Podlahy, kterým týden před tím rozjezdila cestu skupina bajkerů. Nutno dodat, že jsem byl oblečen v dresu s helmou a tretrami, takže jsem byl automaticky zařazen do patřičné skupiny. Ta cesta byla samozřejmě veřejně přístupná :-)

          0 0
          • Žofka1  

            Ta helma se hodí vždycky, viď. Tak jsi měl štěstí – mě by taky nikdo k běhu jako doplňkové pohybové aktivitě nepřiměl jinak než hráběma. Doufám, že to byly intervaly. (Jsem „ten“ Žofka.)

            0 0
      • vinca  

        V tom případě je naprosto ideální občan cyklista bez helmy, má všechny přednosti normálního bikera, a navíc eliminuje nutnost výplaty důchodových dávek a je optimálním dárcem orgánů.

        0 0
      • hmm  

        Tak tohle je to NEJLEPŠI co jsem tu četl díky!!!!! ......jinak bych toho technaře co by mi strhl fo?ák a začal po něm dupat (jak jsem viděl na jednom videu)asi taky přetáhl určitě 10násobně obuškem. Myslím že jak technaři tak policie tak celý národ se předvedl. Víc takových akcí.....

        0 0
      • wroum  

        jinymi slovy: proti komukoliv kdo vybocuje z rady pouzijme nasili a represe. nebo: ja jsem takovej, a kdo je jinej ten si nezaslouzi aby mohl delat to, co se me nelibi. to uz tady bylo, a dost dlouho.

        nesouhlasim s tebou temer ani v jednom bode

        0 0
        • enjoy  

          a kdyz te nekde bude opruzovat otrhanej smradlavej a doternej houmles(fetak­.pardon,narko­man) tak se na nej usmejes a v hlave ti bude probihat myslenka na to jak i tento mily clovicek krasne zapada do spolecnosti a vlastne ti vubec nevadi..,ze?:-). to co si rekl ty pouziva hodne lidi,ale je to uplne o nicem.

          0 0
      • steel is real  

        bezkonkurencne nejhorsi clanek – ta pani argumentuje stejne, jako ti kteri zavreli jejiho tatinka

        0 0
        • náčelník  

          Mně ta dáma mluví z duše.

          0 0
          • Lance  

            jo jo

            0 0
          • steel is real  

            nikdo prece nesrovnava studenty s techanri, ale zpusob zasahu a ten srovnatelny je, no nic – neunavuje vas to uz ?

            0 0
            • Volf  

              Pokud ti je tolik co uvádíš, tak nechápu jak můžeš napsat, že je to srovnatelný. Pokud by jsi se účastnil v roce 1989 nějaké demonstrace tak bys na vlastní kůži poznal, že účelem bylo demonstranty obklíčit a co nejvíc seřezat. V novinách jsi se to nedočetl, takže jen osobní účast lidí to mohla potvrdit. Na Czekteku byly davy technařů vyzváni k rozchodu a rojnicí vytlačovány. Pokud by je obklíčili, tak by se novináži rozsypali a noviny by nepsaly o ničem jiném. No a srovnávat listopad s czektekem to jsi se musel snad zbláznit.

              0 0
              • steel is real  

                www.blisty.cz/…rt24480.html prave proto ze jsem 89 zazil me to s*re

                0 0
                • cabbage  

                  tak si precti i ostatni clanky na te strance, pak to tak jednoznacny nebude.......

                  0 0
                  • steel is real  

                    cetl jsem je – netvrdim, ze je to jednoznecne – tvrdim jen , ze clanek ty „slecny“ z odvolaciho soudu na idnes je zcestnost hodna rudeho prava z ledna 89

                    0 0
                    • cabbage  

                      že skutečná demokracie je, jak říkal již TGM, pouze pro slušné lidi, k této demokracii vychované a tuto demokracii a její hodnoty respektující. tohle by nevyslo ani v hallo novinach natoz v rudem pravu. je to pohled z jine strany nez sou clanky o bezduvodne brutalite zasahu, s 17.listopaden bych to nerovnaval v zadnem pripade…

                      0 0
                    • náčelník  

                      Potom jsi tedy vůbec nepochopil, o co v tom listopadu šlo.

                      0 0
                      • steel is real  

                        to jsou silny slova, jedu na kolo treba vychladnu a ty mi chytraku napis o co v listopadu slo – tvoje argumantace je stejna, na chlup, jako lidi, kteri v listopadu hajili policisty na narodni – mluvis jako muj otec v ty dobe…

                        0 0
                        • steel is real  

                          zpet…myslel jsem ze to psal volf, ze to byla jeho reakce na to co jsem mu napsal, tekze to nepatrilo uplne tobe, promin

                          0 0
                        • náčelník  

                          Ale odpovědět můžu, ne?

                          „Zatímco studenti z roku 1989 dali v sázku své budoucí kariéry, svobodu a snad i životy v boji za prostá lidská práva, garantovaná v Listině základních práv a svobod a akceptovaná v celém demokratickém světě, letošní technaři hájí pouze svá individuální práva a osobují si právo pošlapávat práva ostatních. Žádná analogie mezi studenty z roku 1989 a letošními technaři není.“

                          Jednoduše – technaři nejsou Plastic People a Paroubek není Husák.

                          0 0
                          • Volf  

                            Náčelníku to prostě nemáš šanci vysvětlit. Prostě neberu nikomu jeho názor, ale rozhodně jsem se nenechal mlátit od policajtů a milicionářů jen proto, aby se se tady dneska taková věc řešila až v parlamentu. Já v týto situaci stojím za státem, protože se podle mýho názoru zařadil mezi západní demokracie kde by postupovali naprosto stejně.

                            0 0
                          • steel is real  

                            na jestedu byla celkem zima…nacelniku, podivej se o par prispevku vyse, ja nevidim analogii mezi 89 – tam se ta myslenka porovnat neda, analogii vidim mezi brutalitou zasahu – ta srovnatelna je a proste se mi nelibi prave proto, ze pamatuji lednove udalosti osobne a 17. z vypraveni kolegu, policie si proste nemuze delat co chce a nedela to ani jak pise soudruh volf ve vyspelejsich zemich na zapad od nasich hranic – podivej se na text anglickeho zakona o trestnim pravu a verejnem poradku. vyklad pojmu demokracie a tolerance je proste ruzny a obavam se ze v listopadu neslo o to formovat spolecnost, ktera dovoli to co se stalo na tachovsku

                            0 0
                            • Volf  

                              Policie si NESMÍ dělat to chce a taky nedělala. Ti co porušili zákon tím, že kopali do lidí a podobně budou doufám potrestáni, protože jinak by jsme nežili v demokratickém státě. K oslovení soudruh Volf ti jen řeknu, že jsem za bolševika nesměl dostudovat, nesměl jsem vycestovat, byl jsem několikrát vyslýchán v souvislosti se stýkáním se se závadovými osobami. Jinak to co tady předvádíš jsou pouze naprosto demagogické keci ve smyslu oni jsou hodní a ono zlí. Víš od mýho bráchy známej je v zásahový jednotce a byl tam. Dovezl si helmu rozbitou od dlažební kostky protože každej mírumilovnej technař ti přece potvrdí, že dlažební kostky rostou na louce. Jinak obecně tady na fóru začíná platit, že cyklisti jsou ti jediný správný, řidiči jsou dobytek, chodci jsou dobytek atd. Nebaví mě už tady poslouchat přiblblý keci o soudruzích. Jestli má někdo bolševický názory tak jsi to ty, protože oni povýšili svoji rudou knížku na poukaz na legální páchání čehokoliv úplně stejně jako pár grázlů co si na louce natrhali dlažební kostky a dredy povíšili na poukaz dělat legálně bordel a porušit cokoliv, protože maj právo se bavit kdekoliv jakkoliv bez respektování základních pravidel. No a ono se to potom špatně poslouchá, ale je to tak.

                              0 0
                              • Volf  

                                oprava dredy povýšili

                                0 0
                              • steel is real  

                                Jinak to co tady předvádíš jsou pouze naprosto demagogické keci ve smyslu oni jsou hodní a ono zlí. zrejme neumis cist…hele ja koncim, resektuji tvuj nazor a premlouvat te nebudu, politicka kultura je tu na urovni afganistanu, takze nejaka osobni odpovednost vymezena a omezena stejne nebude – vidim to tak na potrestani tech 4 co se dosznali sami

                                0 0
                                • Volf  

                                  I kdyby potrestali jen ty čtyři, tak je to jasnej signál, že si policajt nesmí pomáhat mimo zákonem určeným způsobem. Jinak to co se tady předvádí je jasným důkazem, že největším problémem demokracie je právě její neschopnost se bránit kdejakýmu grázlovi, kterej se hned začne ohánět zákonem na svoji ochranu ikdyž ještě v minulý vteřině dodržováním zákona pohrdal. Jinak abych uzavřel naši diskusi tak si memyslím, že je někdo z nás horší než ten druhej. Jenom mě trošku překvapilo, jak rychle se zapomělo co bylo příčinou listopadových událostí a čeho se tady dopouštěl bolševik. A poslední věc je ta, že ikdyž se považuji za pravicového voliče tak si myslím že právě pravice svojí politikou naprostý destrukce vytvořila ze zásahu politickou záležitost. Pokud by ve Strakovce neseděl Paroubek nebo jak se vlastně jmenuje, ale byl tam Topolának, tak by k zásahu ve stejném rozsahu došlo stejně.

                                  0 0
                          • ajvn  

                            Jednoduše – technaři nejsou Plastic People a Paroubek není Husák. Dá se souhlasit, akorát si Pa-roubek dobře vybral koho zmydlit. Skupina pohybující se na okraji společnosti a na opačné části spektra potencionálních voličů socdem. Možná akorát nepočítal s takovou medializací zásahu. I když na B-F má podpora docela slušnou. Jako nebezpečnější vidím to, kolik lidí s tím souhlasí a kolika lidem nevadí, že když jseš v nesprávnou chvíli na nesprávném místě tak dostaneš pendrekem.

                            0 0
                            • enjoy  

                              bude to asi tim,ze nespravny misto v nespravny cas si vybrali sami a taky nevim proc se ti nelibi ze vetsina ma nejaky nazor(dejme tomu proti technarum),proste to tak je. neverim tomu,ze pokud si neutocil na policii a drzel ses stranou tak si dostal hrozne do drzky.videl jsem neco jineho. sam si rekl „skupina stojici na okraji spolecnosti“.tak snad vis co to znamena a co to prinasi.a ted se jeste dostat k tomu,proc na tom okraji jsou.to priznivci technaru neradi rozebiraji.nebo tedy spis prisuzuji predvolebnim trikum:-)

                              0 0
                              • ajvn  

                                Nenapsal jsem nelíbí, napsal jsem že mám obavy :-) Obavy z toho, že si někdo přisvojuje právo určovat mimo zákon, co je normální a co ne a hned to taky silou ukázat. Podle mě to je jasný signál společnosti: pracujte, pla?te daně, konzumujte legální drogy, poslouchejte a nás nekontrolujte – stejně na to nemáte. Večer se mrkněte na zprávy, my vám připravíme názor jak to všechno je. Možná právě tohle někoho přiměje aby se vydal na „okraj společnosti“ a pak se eventuelně nechal občas přetáhnout pendrekem :-)

                                0 0
                                • enjoy  

                                  ale ano,jiste bych potrestal ty kteri porusili zakon,o tom zadna.. ale budu mnohem radsi,kdyz vezmou spravedlnost do rukou policajti nez technari.radsi kdyz dostanou do drzky technari nez policajti.at mi zkusi nekdo vysvetlit proc nosi technari na tanecni zabavy zbrane a ne zrovna ledajaky.ja byt policajt a vedet to,tak nebudu v klidu a budu se asi chovat agresivne,dost mozna. samozrejme se nikomu „slepemu“ nemuze zamlouvat to,ze nas bude vlada a spol masirovat a mi budeme slepe v klidu. ale ROZHODNE NECHCI aby si bral do rukou spravedlnost nejakej kasparek co by si nejradsi nacpal hlavu do repraku.

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    …nikomu kdo neni „slepy“…:-)

                                    0 0
                                    • ajvn  

                                      no ukončíme to :-) ještě jsem na technoparty nebyl, jestli to někdy zkusím, poznáte mě podle helmy :-)

                                      0 0
      • JFB  

        jsem moc „rad“, ze mame takove skvele soudkyne… a taky se tesim, ze bude policie nyni zasahovat tak rychle (vlastne preventivne) a tvrde i na jinych mistech, kde dochazi k porusovani zakona – proti taxikarum, kapesnim zlodejum v metru, dealerum na muzeu a v jindrissky atd atd.

        0 0
    • cabbage  

      tak me napada: tekno je alternativni kultura, nebo alternativa ke kulture?:o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.