• venca1

    kdo máte tato řídítka, jaké barvy mají nápisy, jak se poznají od normálních xr6? Koupil jsem light verzi ale váží asi 160g oproti udávaným 138, tak nevím

    0 0
    • wbiker  

      Tak sem se byl kvůli tobě podívat ve sklepě a nápisy jsou bílý a PELLS je v červeným obdelníčku. Nevím ale, jestli se liší v barvě. Mě hmotnost taky neseděla, ale nevím už o kolik.

      0 0
    • pz  

      tak moje xr6 lighty 580mm maj 140g. já to mám zas jinak se sedlovkou vod Pellsu. mám XR2 light 400mm a váží taky vo dost jinak než maj v katalogu – 320g. myslim že když mi to loni posílaly že my light nedali :o( ale to řešit už nebudu

      0 0
      • venca1  

        tak to ti asi fakt nedali light, já mám xr1 light 400mm a ta váží asi 290g, asi jsem na tom podobně s těma řídítkama

        0 0
    • Vilém  

      tak tak,nesedi vaha (moje 168g),ani delka. Byl jsem nasranej:(

      0 0
      • venca1  

        to už jasně zavání xr6 nelight verzí, tak to pošli zpět, ale zas bez řídítek se blbě jezdí,co

        0 0
        • Vilém  

          Schvalne jsem to overoval v Pellsu,bylo mi receno ze na neLight verzi je silneji vyrazeno naky cislo a taky ze maji silnejsi stenu:(Se sedlovkou tataz zkusenost.Pokud tedy nekdo kupujete Pells kvuli vaze,tak si ssebou vemte vahu.

          0 0
          • venca1  

            já na tech říditkách mám nejaké čísla a písmena ale strašně slabě, ani to nejde přečíst

            0 0
    • wbiker  

      Jen využiju už založeného treadu. Dneska jsem sundal rohy a všiml jsem si patrných prolisů od rohů v místě, kde je mezera v objímce rohů. Tak nevím, jestli to tak dělají všechny řídítka, nebo jsou tyhle tak měkký. Jinak s nima problém nemám, jsou úplně v poho a tohle taky nijak neovlivňuje jízdu.

      0 0
      • McBlacky  

        hodně lehký řidítka to dělaj… já to mám patrný víc jak 2mm :)))

        0 0
    • till  

      Mam normalni verzi XR6 a vazi mi 170g, sedlovka XR2 light 400mm vazi 315g…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.