• JFB

    kouknul jsem se nedavno do sekce trasy, ze bych vyzkousel neco novyho, a je to hanba, jak malo tam toho je… tak me tak napadlo podivat se do historie a hele – kolik lidi tam v nekolika prispevcich napsalo „jo, sekce trasy by byla super, primlouvam se za zrizeni, hlasoval bych pro“ a podobne. a kolik z nich nejakou tu trasu pridalo? jeden? dva? a tak je to vzdycky…tady:-) a pritom pridani 1 trasy je otazka 10–15 minut…

    0 0
    • architekt  

      no je fakt, ze ted tam koukam poprve a nic moc ;) a je fakt, ze v prispevcich se dost tras zminuje, takze by stacilo je prepsat tam…

      0 0
    • Quake 9.0  

      Vydržte kamarádi, o prázdninách chceme s přítelkyní něco najezdit(na kole:-)) a potom to sepíšu a dám na BF, takže asi tak. Budou i fotky!

      0 0
    • universal  

      pripadalo mi to slozity, mam trasy na svych strankach (okolo Chomutova) jak pro silnice, tak i pro MTB, ale jsem linej je sem prepsat, polepsim se 8-))) zdravi http://universal.vmoste.cz

      PS: i kdyz ja uz podle mapy a tras davno nejezdim, proste ukazu rukou a tam jedu, i kdyz je pravda, ze kdyz jsem nekde kde to neznam, na trasy koukam a jsem za ne vdecny i kdyz potom jedu jinudy.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.