• náčelník

    Systém stejný, cena a váha skoro stejné. Look by snad měl mít místo kluzného ložiska kuličkové. O šlehačích bylo napsáno už mnoho, proto prosím o vaše názory, popř. zkušenosti s Look 4×4.

    0 0
    • Mamutt  

      Kluzné ložisko je v pohodě, konkrétně s S-kovými jsem nikdy neměl problém (cca 1.5 roku). Pokud jde o váhu, pak rozhodně vyšší řady CB a ničeho se nebát, v téhle kategorii bych vybíral podle designu :-) Time usazení ložisek je každopádně proslulé nezničitelnos­tí, takže…

      0 0
    • pali  

      videl som niekolko znicenych podrazok na tretrach a rychlo opotrebovane kufre, preto som ja do nich nesiel.

      0 0
      • lubos  

        kufre sa opotrebovavaju, ale podrazka sa nema co nicit, pokial sa to namontuje podla navodu .. a sice sa pouzite podlozka pod kufor. Pedalova pruzina sa podrazky nema dotykat.

        0 0
    • kankrlicek  

      Jestli ten Look ma opravdu loziska kulickova, tak zacnu znova premyslet o slehacich. CB jsem 2× stahnul telo pedalu z osy. Poprve jsem to prikladal absolutni neudrzbe z me strany – ani jednou jsem ho nenamazal a pedal se kousnul a vysroubovala se pojistna maticka a uz byl venku :) Podruhe to bylo dramatictejsi – svlekl se z osy v nastupu a sel jsem pekne na hubu. Ten prvni pripad jsem odmaval – pedal mel asi 3 nebo 4 roky a celou dobu jsem na nej s..l :), ale ten druhy byl snad pul roku stary. Oba leve. Ted mam SH 525 a ackoliv jsem cetl, ze jsou bahnoodolne, tak nastupovani za bahna je vyrazne horsi nez u CB.

      0 0
      • 2-czech  

        stejna zkusenost, taky levy pedal, ale prasklo lozisko a zasekl se:) ale jinak na ne nedam dopustit, vaha, design a funkcnost ve snehu atd…

        0 0
        • tantobo  

          Mam podobnou zkusenost, mam CB S a po dvou mesicich se me z leveho vysroubovala kovova zatka a nekde po ceste vypadla. Slapatko pak neslo rozdelat, strhl se zavit na matce, ktera drzi telo na ose. To je jedina negativni zkusenost, jinak skvela funkcnost, nacvaknes se uplne vzdycky, ani totalni blato nevadi a jsou opravdu pekne. Koupil bych znovu.

          0 0
      • náčelník  

        Ložiska kuličkové + jehlové.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.