• gummo

    Co pijete na svihu? mate nejakej voblibenej napoj krome piva??

    0 0
    • Vojtíšek  

      v létě vodu v zimě čaj s medem, citronem a slivovicí

      0 0
    • Petr_67  

      1/ pivo :-) 2/ Penco MD a ED.

      0 0
    • wraftler  

      mineralka magnesia, modra flasa…

      0 0
      • Mucha  

        na to ale bacha! Minulej týden řešili magnesii v radiu, a vůbec nedopadla dobře – pokud ti ji prý nedoporučí felčar, neměl bys ji moc často pít, páč poměr Mg/Ca není vůbec vhodnej.

        0 0
    • kralovek  

      Ledovy caj bez bublinek. Je sladky … tj. dodava energii … muj. zaludek ho akceptuje. Po iontacich je mi obycejne blivno

      0 0
    • madcat  

      kofolu. a né jenom na „švihu“ :)))

      0 0
    • tomaasz  

      za jízdy kolu z bidonu, v hospodách nejradši černé pivo, když nemaj tak světlé

      0 0
    • RapMan  

      zkusil jsem ionogen od Penca, ten mi nechutnal, tak jsem se vratil k osvedcenemu dobremu Ionstaru od Aminostar, konkretne Pink Grep. Opravdu mi chutna a nezanechava v puse sladko… A subjektivne mi to pomaha, po urcity dobe citim ze me opravdu neco nakopne… Jinak kdyz jsem cely den na tenise, tak si delam Energy drink od Penco, pro zateze delsi jak 1.5h.

      0 0
    • well  

      10°Gambrinus :-)

      0 0
    • vlk  

      no když se zastavím cestou v restauraci nebo hospodě, tak kofolu, i když už kofejn neobsahuje.

      jinak v bidonu vodu-i když čistá voda by se na švihu neměla.

      ion?áky nemohu, ve všech je jakási látka na kterou jsem alergický.

      0 0
      • grafik  

        Proc se voda nesmi ? Bez hole vody bych neudalal ani krok – iontaky v bidonu mi nechutnaj.

        0 0
        • vlk  

          Jeden lékař mi řek, že prý čistá voda se nějak špatně střebává v tlustým střevě nebo co, já tomu teda moc neruzumím, ale prý to není pro tlusté střevo dobré-nějak se ničí nebo co.Je prý lepší když v té vodě je něco rozpuštěného, že si s tím pak tělo lépe a rychleji poradí.Prý stačí voda se š?ávou apod.Někteří si prý mixují vodu s marmeládou-to musí být ale hnus.

          0 0
          • Vojtíšek  

            Opravdu tomu nerozumíš. Ale alespoň dokážeš pobavit. Takové příspěvky jsou třeba

            0 0
            • Mucha  

              víc nám k tomu neřekneš?

              0 0
              • Vojtíšek  

                A co mám jako říkat k tomu, že čistá voda se prý špatně vstřebává v tlustým střevě ?

                0 0
              • Mamut  

                V hrubom creve sa vstrebava blbo vsetko. Ono na to akosi ani velmi nie je urcene. A hlavne cakat na biku, nez mi ta voda dolezie do hrubeho creva, tak uz som zase davno doma. Takze na vstrebatelnost vody v hrubom creve mozem tak akurat vypustit jeho obsah.

                Ja osobne tiez jazdim na cistu vodu a zatial sa mi ziadne crevo nikdy nestazovalo.

                Ale tiez som niekde cital, ze voda s MALYM mnozstvom sacharidov sa vstrebava lepsie nez cista. Z hladiska osmolality mi to nelezie do hlavy, ale ked vravia… Ale nesypem si kvoli tomu cukor do vody.

                0 0
          • pelhrimov  

            a nebylo to tenké střevo :)

            0 0
          • JSt  

            ja teda slysel, ze voda neni vhodna z jineho duvodu. jak se potis, tak z tebe odchazi soli apod. mas jich tedy nedostatek. a ty to jeste naredis vodou. nic to nemeni na tom, ze do velblouda vodu a v hospode skopek/kofca ;-).

            0 0
        • Zbyněk  

          Já taky raději beru holou vodu. Ionťáky mě připadají všechny extrémně přeslazené a člověk je pak z toho celej ulepenej.

          0 0
      • Mucha  

        alergie na ion?áky? jak se projevuje?

        0 0
        • vlk  

          je mi blbě a musím co nejrychleji vyhledat toaletu :o) -nějak to nezvládají střeva, vím, že je to nějaká látka co začíná na ch-ale přesný název si nevzpomenu, jedině bych měl po ruce nějaký ion?ák.

          0 0
          • marek2000  

            To bude urcite nejaka Chrtia latka =)

            0 0
          • pelhrimov  

            … iontový nápoj se rychle vstřebává a břicho po něm bolet může, stávalo se mi, že jsem nesměl ionťák kombinovat třeba s nějakou čokoládovou tyčkou, to byl ihned problém na světě. Z ionťáků jsem již vyrostl a rozpouštím si ve vodě Glukopur, kilové balení je skoro zadarmo, snese to i kojenec a břicho po tom nebolí. Na „tvrdé“ iontové nápoje si člověk musí zvyknout. Také se nedoporučuje v závodě mixovat různé druhy, to jsem si také zkusil …

            0 0
      • Pebe  

        Kdo ti nakukal, že Kofola neobsahuje kofein? Je na ní napsaáno:„Obsahuje kofein max. 15mg/100ml“ :-)

        0 0
        • vlk  

          až se mi do ruky dostane flaška, tak se mrknu, ale Mata.Lan mi tvrdil, že asi 1/2 roku tam prý už kofejn nedávají.

          0 0
          • Mucha  

            právě se na to dívam … „Obsahuje kofein max. 15mg/100ml“ … „Když ji miluješ, není co řešit“ :)

            0 0
            • Pebe  

              :-))

              0 0
            • vlk  

              tak to je bezva-asi to byla nějaká kachna.Já ji pil i tak-ale u čepované jsem si to nemoh přečíst.Američani se se svými coca colami apod mohou jít vycpat.

              0 0
              • wroum  

                zlata coca-cola. kam se na to hrabe humus kofola. kdyz nechas cocacolu tejden na slunicku v zavreny plastovy flasce, vznikne patok, chuti pripominajici kofolu. amici se muzou jit vycpat, to mas pravdu, ale cocacola se da aspon pit, narozdil od…

                0 0
                • vlk  

                  no prý testy zjistili, že coca cola obsahuje nějaké fosforečňany nebo co, co škodí zdraví.Jen tak pro zajímavost cocacolu i pepsicolu pro střední evropu vyrábí v nealku Olomouc.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    oboje to nejsou novinky :)

                    0 0
                  • wroum  

                    to ale nic nemeni na faktu, ze oproti kofole to sou lahudky ikdyz pepsi nemusim. jinak u nas to pouze michaj. colovy sirup se dovazi a ma tajne slozeni. navic si nemyslim, ze by kofola byla zdravejsi. dalsi vec je, ze kdyz nalejes kolu ke kytkam, tak lip porostou (nesmi se to prehanet), protoze fosforecnany jsou dobre na rust kytek a jsou v kazdym hnojivu :-)

                    0 0
                  • Pebe  

                    Je to kyselina fosforečná a prý na sebe váže vápníku více než je zdrávo. Kofola tuto kyselinu neobsahuje.

                    0 0
                    • Mamut  

                      Cocacola aj Pepsi su okyselene kyselinou fosforecnou. Ktora nie je nijak jedovata,ale v zaludku sa rozklada a viaze na seba ine iony (za vzniku fosforecnanov), takze demineralizuje. Niekde doma ti to moze byt ukradnute, ale na biku, kde do seba lejes na jednej strane iontaky a na druhej cocacolu mi to nepride rozumny napad.

                      Kofola je okyselena kyselinou citronovou, ktora je priamo energeticky vyuzitelna, takze tam ma vacsi vyznam.

                      Chemik alebo biolog ma pripadne opravi.

                      0 0
                • hribik A1  

                  tak osobne mam skor ten dojem ze kofola sa aspon pit da, kdezto cocacola je uz uplny patok

                  0 0
                  • Zbyněk  

                    Hlavně je to hrozně sladký, takže dostaneš ještě větší žízeň. Není nad vodu a po dojezdu nad pivo.

                    0 0
        • pelhrimov  

          Včera jsem držel lahev kofoly, bylo tam 10 nebo 15 mg kofeinu, ale nejsem si jistý jestli to nebylo náhodou na litr.

          0 0
        • hribik A1  

          cize 2 velke kofoly = 2 a pol kavy

          0 0
      • Cromoly  

        Kofola už nemá kofein??

        0 0
    • RomanH  

      V camelu vozim cistou vodu (iontaky mi nechutnaji) a v hospode pak pivo, kofolu nebo Colu dle momentalni chuti.

      0 0
    • rock  

      Jaro, léto a podzim ion?ák (nejraději Penco, případně IsoStar). V zimě horký sladký ovocný čaj. V hospodě kofolu …

      0 0
    • jakub  

      v soucasne dobe jsem jezdil enervit… je super, ale tedkom jsem narazil na power-bar a to je fakt uplne super, krece ustaly a ja muzu jet… ale teda za vyssi cenu …

      0 0
    • Krutor  

      Já sem si oblíbil Reg-ge Unisport, příchu? citron. Vyhovuje mi chu?ově a nakonec to není vůbec drahý. Zkoušel sem předtím Isostar i Penco, tohle mi sedlo nejvíc. Zato po návratu mám úplně zvrhlou chu? na kofolu z ledničky, nevím proč.

      0 0
      • Volf  

        Taky reg-ge. Nejvíc mi chutná borůvka a červenej grep. Teď tankuju černý rybíz, ale nic moc.

        0 0
      • Geralt  

        jojo taky reg-ge. Momentálně white grep, není vůbec sladkej, teda oproti pink grepu a jinejm.

        0 0
        • Darkson  

          pink a white grap mi chunají nejvíc:-). černý rybíz je strašný barvivo…

          0 0
        • MlokCZ  

          Tak ten white musím zkusit. Pink grep je dobrej, ale něco malinko méně sladkého by neškodilo.

          0 0
    • Meesha  

      Reg-ge Unisport nebo Penco Ionogen

      0 0
    • Daf  

      Pokud nejedu vic jak 120km tak jen vodu. Na zavody iontak od penka. V zime vozim caj v termosce a nebo uplne bez vody.

      0 0
      • kankrlicek  

        Nemůžu říct, že do 120 km, ale ty 3 hodiny jezdím pouze na mírně osolenou vodu. V zimě si uvařím černý čaj, doleju ho do půlky studenou vodou a mírně osolím. Na závodech ionťák.

        0 0
        • pepek  

          Čaj jsem pil osolenej loni v zimě, teď zatím furt na Magnesii s hroznovýn cukrem, zdá se mi to lepčí. Až udeří mráz, budu asi muset zase vařit čaj .

          0 0
    • hmi  

      PU12…kdyz je k mani;)

      0 0
    • MARIN  

      Vetsinou vodu, semtam do ni dam trochu stavy,iontaku G30 nebo trochu ReggeDrinku. Na zavody ReggeDrink a v horku G30

      0 0
      • hmi  

        …sakra ja myslel ze je jenom G10 a G12;)

        0 0
        • MARIN  

          G12 nechavam az na vecerni do(pre)plnovani tekutin :)

          0 0
          • hmi  

            tzv. regeneracni faze;) Stejne vetsina jezdi kvuli tomu, agy byla ziza a o cem klabosit;))

            0 0
    • steel is real  

      nejprve vodu alespon pullitr a potom pivko alespon litr; behem jizdy ledovy caj(citronova aquila) na pul s vodou, nebo spis vic vody

      0 0
    • Paja  

      Vodu necim mirne oslazenou (normalni sirup, tang) obcas smichanou s dzusem, na doplneni mineralu AC salts od penca. Taky jsem si oblibil rooibos – nejlepsi prirodni iontak:o) Cestou v hospudkach podle povahy akce nealko pivo/kofola nebo pivo/kofola+rum:-)

      0 0
    • mlyny  

      Jahodový džus říznutý napůl s vodou. Není to moc sladký a chutná mi.

      0 0
    • Enttee  

      Když pít na kole… tak jedině Tequila, ale jedině Tequila…

      0 0
    • MartinXC  

      Do flašky vodu, v hospodě nealko Radegast.

      0 0
    • blue  

      caj nebo trochu vic naredenej pomerancovej nebo broskvovej tang

      0 0
      • Peslezedirou  

        Normoš pomarančovou š?ávu a nebo klasický čaj.........ten je uplně nejlepší, ale barví vak.

        0 0
    • climber  

      Jon?áky, akorát to má jeden problém, že když ho vyzunknu celej camelbak, tak je mi na šavli. Takže se to snažím v hospodě prokládat něčím lepším.

      0 0
    • sis  

      japkovy dzus redeny 1:1(nebo vic) s vodou, obcas nejaky iontak co dones tatik z prace

      0 0
      • memorex31  
        1. bidon – caj, sladeny
        2. enervit iontak
        0 0
        • Dejv  

          Ionogen, když mám v plánu švih kolem 3 hodin a víc tak Energy dring ,oboje od Penco.Mohu jen doporučit.V zimě něco teplýho do kemlu, převážně čaj.

          0 0
      • Radek Broz  

        Ha, tak tady byla zminka o tom japku;-)

        0 0
    • zwwak  

      Enervit.

      0 0
    • Rychlej turista  

      Pokud za švih beru trénink do 150 km na silnici nebo do 5 hodin na bajku, tak suchou vodu :)

      0 0
      • coolboy  

        snad mokrou vodu,ne?

        0 0
        • Rychlej turista  

          Tak jenom vodu, no. Kdybych to ale napsal, tak se určitě někdo zeptá, co dávám do ní. Takhe je to jasné :-D

          0 0
        • hribik A1  

          kdeze, on vymyslel novu technologiu na susenie vody. ma to svoje vyhody, pretoze nemusi tahat tu cisternu co ma na fotke celu za sebou. to ja ked kamsik idem tak to si pomaly mozem priviazat za bajk fakt za hentaku cisternu vody – chocholanskej kyselky

          0 0
          • TheIF  

            //Sušená voda v kostkách

            Ve světě vědy k nejvýznamnější události roku bezesporu došlo v chemickém koncernu DuPont, jehož výzkumným pracovníkům se podařilo vyvinout technologii na výrobu sušené vody. Princip tohoto převratného objevu spočívá v usušení obou atomů vodíku v molekule vody, zatímco atom kyslíku je ponechán bez zásahu. Molekuly vody díky tomu ztrácí schopnost vypařování a z kapalného skupenství přechází do skupenství pevného suchého v podobě bezbarvého prášku. Sušená voda je extrémně hydrofilní a při zalití vodou běžnou se vrací do původního stavu, přičemž až 1000× zvětšuje svůj objem. Sušená voda o velikosti kostky cukru tak vydá po zalití 1dcl běžné vody až 1,5l osvěžujícího nápoje. Výroba instantní vody v prášku se již rozeběhla a na trhu ji lze v současnosti zakoupit v provedení „Stolní“ a „Pramenitá“.

            Uz jste si ji koupili ? :-))//

            0 0
            • Misiak  

              to ma byt vtip?

              0 0
              • Genarito  

                určitě je :o)

                0 0
                • TheIF  

                  :-) Nasypat si ten prášek do huby tak.....

                  0 0
                  • Misiak  

                    tak mozes ist zavlazovat do zahradky a nepotrebujes ani hadicu :)

                    0 0
                    • Genarito  

                      nebo bychom to mohli doporučit do zdravotnictví na příjemnější klistýr :o) dostaneš tabletu a je to :o)))))

                      0 0
                      • Misiak  

                        len to by potom museli dotycneho nejak priviazat, lebo za predpokladu ze by mu to neslo von ustami ale out-otvorom by to mohlo mat efekt raketoveho motora :D

                        0 0
            • hribik A1  

              :D a to sa riedi vodou? :D

              0 0
            • Krys  

              Pripomenulo mi to ľad typu 9 (Vonnegut – Kolíbka)

              0 0
      • Brzdič  

        Tak to klobouk dolů. Jestli za sebou taháš takovouhle cisternu, notabene na podhuštěných gumách, hluboce smekám :-)))

        Já si vystačím s litrovkou vody dochucené Unisportem + studánky + hospody.

        0 0
      • McBlacky  

        já bych na fotce neváhal a vzal Ostravar :)

        0 0
    • marapara  

      jonťák

      0 0
    • Dan  

      Svijany libovolných oktanů!

      www.pivovarsvijany.cz/czsort.aspx

      0 0
    • Vrabčák1  

      Obyčejně nějakej ionťák, je mi celkem jedno jakej. A v hospůdkách ko­folu

      0 0
    • Fuck8r  

      tak já:

      1. čaj + špetka soli
      2. voda z vodovodu
      3. pívo – a to Gambrinus 10°
      0 0
    • šlapatko  

      Čajík ochucený iontakem.Nej je jablečný

      0 0
    • Mamut  

      Prizivim sa na teme. Kde sa da kupit AC Salts od Penca v Prahe? NEjak to nevem zohnat a na e-shopy uz nie je cas.

      0 0
    • mastihuba  

      furt mám před očima to malý dítě, kterýmu maminka nedokázala vysvětlit, že kofola už není, protože ti bikeři měli velkou žízeň a kupovali ji po litrech. :(

      0 0
    • Pavel_bike  

      když se stavím v hospodě, tak světlý pivo a žlutou limo do pulitru, poměr 50 na 50. Z bidonu teď ISO drink od Nutrendu www.nutrend.cz/…sodrinx.aspx

      0 0
    • Darkson  

      do camelu nebo bidonu sirup z vodou nebo ionťák(v zimě teplej čaj), v hospodě colu/kofolu, čepovanou barevnou limču nebo pivko

      0 0
    • Lance  

      vodu z kohoutku

      0 0
      • dancing dog  

        taky tak,mam ji ve fašce, když dojde tak vodu z potoků a řek…vsune-li se nějaká nálevna, tak nějakou zrzku, nejlépe 10 st. … taky když najedu víc jak 50km, tak mě večer berou křeče… asi přejdu na magnesii, ty ionáky jsou pro „chemical brothers“

        0 0
        • Lance  

          ja kdysi pouzival regee od nutrendu, ale uz jsem liny to michat, proste mam na zemi flasky (camel na ten me nikdo nepresvedci) vezmu je, strcim pod kohoutek a je to behem minuty. Jontaky mi uz nechutnaj i kdyz po vode mam sileny hlad,ale kdyz neco zbyde coz zbyde casto tak to vyleju pod kvitka a je to vyuzite cele:) Ale neberu vodu z cizich kohoutku to mam strach no a po vyjizdce pivko nebo kolu nebo cokoli co je po ruce

          0 0
          • dancing dog  

            já taky kůli času + nebaví mě to míchat a zas tak náročně nejezdim… ta voda z potoků a řek byla sranda, ikdyž občas někdy na nějakou studánku dojde… hrb na zádech taky nechci

            0 0
          • Zbyněk  

            Taky tak.

            0 0
      • hribik A1  

        ze ti to chuti… podla mna je voda z vodovodu kardinalny hnus, toho ked si lognem tak mi pride zle. vodu pijem, ale jedine vo forme kyselky. najcastejsie chocholanskej, alebo aj hociakej inej. toho dokazem za den vypit aj 7 litrov (ked v lete od rana az do noci jazdim)

        0 0
        • SoLaX  

          Asi fakt zalezi jak kde. My mame vodu z vodovodu vybornou, bez zapachu, bez pachute, fakt dobra voda..

          0 0
        • dancing dog  

          u nás v Čechách máme takovej proces, víš, říká se tomu úprava pitné vody/ mechanický,chemický a UV čištění /,v kohoutku tady neteče voda přímo z řeky..takže u nás se většinou dá pít v pohodě a hnus to není

          0 0
          • hribik A1  

            :D to ja viem, ale mne ta chlorova voda teda fakt nechuti

            0 0
            • hribik A1  

              sorry ze to nespravne nazyvam „chlorova“, to je taky blby zvyk. ale aj tak mi nechuti

              0 0
              • marek2000  

                Vedel si, ze statistiky dopadli, ze voda z vodovodu je najlepsia voda na trhu. Lepsia ako balena. Dovod: Flourizuje sa, aby sa ti nekazili zuby.

                0 0
                • pepek  

                  No to doufám že už ne. Fluor totiž způsobuje Alzheimera. To radši špatný zuby.

                  0 0
                • hribik A1  

                  voda ktoru pijem sa na trhu nevyskytuje. takze nemozem porovnat s vodami na trhu…

                  0 0
                  • hribik A1  

                    to proste prides s flasami, naberes si, odides. nic nekupujes, volne pristupny pramen

                    0 0
        • goofy  

          Voda z vodovodu je vicemene nejlepsi piti. Neni to premineralizovane, ale ani nijak vyrazne ochuzene. Ted uz se voda davno nechloruje, takze nema takovou tu pachut a je nekdy lepsi nez kdo vi jake balene vody… Holt, ale to kvam asi este nedorazilo ;o)

          btw: piti hodne mineralni vody si zasiras cely organismus. Premira mineralu je nejvetsi hnus. Treba Matonky by se za den melo vypit maximalne pul litru, tak si to preber…

          0 0
          • hribik A1  

            chocholanska lokalna kyselka zdaleka nema taku mineralizaciu ako niektore slavne znacky typu matonni a ine. tie mi tiez moc nechutia. proste som totalne zvyknuty na hentu, lebo ju pijem cely zivot (pripadne semtam ine lokalne pramene, ktore sa vyskytnu pri ceste). balene vody nekupujem, to bysom za chvilu zbankrotoval a tie mi az tak nechutia

            0 0
          • george.n  

            To je podle me problem lidi, co nesportuji. Pro nekoho kdo se pravidelne hejbe a zdima svoje telo na max to premira nebude.

            0 0
        • Misiak  

          napriklad v blave tecie velmi kvalitna voda z kohutikov. je bez chuti a vone, proste voda.

          0 0
    • Martula  

      Někdy vodu s jujcem..

      Převážně čistou vodu… a když se vodou z bidonu poliji, tak i slanou příchuť..a koukám jak mi to kape ze špičky nosu přímo na rám :)

      0 0
    • Misiak  

      predvcerom som prvykrat skusil iontak (nepamatam si znacku, je tam takym velkym napisane 1/50) a 4.5 hodiny viac-menej bez prestavky v sedle som zvladol prekvapivo v pohode (aj ked zas som sa flakal), inak pokial viem ze nepojdem dlhsie ako 3 hodiny tak cistu vodu.

      0 0
      • TheIF  

        Tyhle „jonťáky“ 1:50 jsou podle mě obyč sirup ;-)

        0 0
        • Misiak  

          ktovie, je to znacka estim. ale je fakt ze sa mi islo celkom dobre, nebyt bolesti chrbta…

          www.estimdrinks.cz

          0 0
        • george.n  

          1:50 jsou prave hypotonicke napoje, ktery muzes narozdil od iontaku pit neomezene dlouho. Mam ted od Nutrendu Reg-ge Isodrink a je to jako normal malinova stava, ale verim ze tam ty spravny latky jsou. :-)

          0 0
    • wendak  

      hlavně vodu často doplňuju v lesních studánkách, někdy enervit, občas rooibos a při odpočinku pivko

      0 0
      • littlebiker  

        by me zajimalo kolik lidi vi,ze pri odbouravani ma alkohol prednost pred laktatem:P

        0 0
        • brantec  

          Ja to treba vim, ale z vysoka a to seru:-P

          0 0
          • Dena  

            taky piju Unisport sirup,(předtím ReG-Ge drink, ještě předtím Penco a kdysi dávno Isostar) na ten Camelbag si nějak furt nemůžu zvyknout kvůli tomu čištění atd., stačí mi, když musím umýt ty 2 bidony po jízdě ..

            0 0
            • Dena  

              jinak průběžně dávám místo škopkových iontů radši už jen kofolu, bo mám boby z těch policejních šťár a výhrůžek, kterýma teď dost vyhrožují a asi je i dělají, nechci se nechat buzerovat kvůlivá přilbě, zvonítku, blatníkom a jiným .. navíc nechci dostat flastra- kdyžtak se spoléhám, že se nějak z toho vykecám a nedám se jen tak ..

              0 0
              • goofy  

                No.. kdyz si me pan policista odchytne nekde na hrebeni v Beskydech, tak mu snad jeste podekuji :o)

                0 0
                • Dena  

                  Ad) Unisport ReG-Ge: Ten je asi celkem dost oblíbený páč i včera pod skálou na Drátníku ho měla jedna dvojka taky s sebou ve 4 (!) litrovým PVCčku. Dala jsem s nimi řeč a ejhle- dle barvy měli taky namíchaný pink grepík- ten mi chutná zatím nejvíc- oni si ho taky pochvalovali :-))

                  0 0
                  • goofy  

                    Asi krapet blbe zarazeno, co? jinak nechapu reakci na me :o)

                    0 0
                    • pepek  

                      No že Unisport mužeš pít každý den i na hřebenech :-)

                      0 0
    • mike!1  

      Když potřebuju jet rychle, tak si vezmu Zaječickou a jinak mi stačí vodovodka:-))

      0 0
      • šlapatko  

        Vychlazený birel je mňam,nemá volty,tak nevleze do noh

        0 0
        • mike!1  

          jj akorát zaječická působí proti zácpě, tak to pak člověku jede samo:-)))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.