• Corbett

    Jak řešíte mravenčení v rukou? Ani mi tak nejde o klasické procvičování ve chvíli kdy přijde, ale o nějakou prevenci aby se vůbec nedostavilo. Znáte jak tuto záležitost odstranit úplně?

    0 0
    • RapMan  

      nasadit vlastovky?

      0 0
    • Martinson  

      Není to úplně k mravenčení, ale spíš k píchání v dlani po Gardě, kdy se mi to neustále vracelo.Nnasadil takový ty dědkovský gripy od BBB, dlaň leží větší plochou. Vypadá to divně ale funguje. Zkoušel jsem gelový rukavice Axon a vrátil se k polstrovanejm negelovejm. Strašně se v nich potily ruce a gel postupně vypadával.

      0 0
    • MARIN  

      Chce to zkouset:

      • jiny posed – vysku riditek, vzdalenost riditek
      • jine gripy, riditka (uhel zalomeni), rukavice
      • nekdy muze byt problem v nastelovani sklonu brzdovych nobe radicich pak
      0 0
    • Lišák  

      Při poslední výměně řidítek mě taky po chvíli mravenčily ruce, ale stačilo je mírně pootočit v představci, aby se změnil úhel a už to bylo dobrý.

      0 0
    • vlk  

      mě se to Tedy ještě nestalo, ale slyšel jsem že je to špatným nastavením řidítek.Tím prohnutím by měli směřovat k ramenům-měli by být zohlá směrem k ramenům.A úhel řidítek by měl být takový aby docházelo k co nejmenší námaze zápěstí.

      0 0
      • Lišák  

        Já je měl právě natočený směrem k ramenům a mravenčilo mě. Trochu jsem je stočil koncama dolu a dobrý.

        0 0
    • Martin  

      Mě třeba pomohlo od mravenčení v rukách větší sklopení brzd. Neprolamuju zápěstí a je klid.

      0 0
    • well  

      Nesváděj všechno na kolo, možná jen moc často děláš na počítačí. Pokuď se to bude zhoršovat, pomůže jen operace. Asi máš zánět šlach, máš radost?

      0 0
      • Lister  

        Nemá, máš radost ?

        0 0
        • well  

          Jestli nemá, je to jen dobře. Známý se s tím trápí spoustu let.

          0 0
      • vlk  

        tak a? si koupí ergonomickou klávesnici a nějakou slušnější např logitech myš.A nebude mu to dělat problémy.Ale sehnat rozkládací ergo klávesnici není u nás zrovna lehké, no a pak v práci zase vyfasuješ klasickou.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.