• Daník

    Jaké máte zkušenosti s odlehčenými dušemi z hlediska defektů a kvality jednotlivých značek?

    0 0
    • RomanH  

      Hledej uz to tu bylo. Ja pouzivam Maxxis UltraLite 120g (v ralu vazi 125g) a maximalni spokojenost. Dofukuji zhruba 1× za 14 dni, zvyseny vyskyt defektu jsem nezaznamenal.

      0 0
    • MARIN  

      Mel jsem a mam nejake Ritchey,Maxxis,Schval­be a Kendy a u zadnych nebyl nejaky narust defektu ani v kombinaci s lehkymi plasti

      0 0
    • Vrci  

      Conti pláš? i duše Supersonic – defekt žádnej, ale utržený ventilky při sundavání pumpy.

      0 0
      • duk  

        Ja sem si jednou koupil ultralehkou rubenu, po nafouknuti ujel asi 500m terenem a hned v ni byly 2 diry:) takze sla do kose a od te doby vozim radsi normalni tech par gramu zas tak nerozhoduje.

        0 0
    • igor  

      …pridam otazku, jazdite niekto latexovu Michelin C4, ake mate skusenosti?

      0 0
    • DyEm  

      Silnice: nárůst defektu nebyl, duše jsou kvalitnější – žádný boule ap., jedinej problém, bylo lepení, prostě to na některejch nedrží :), testoval jsem dvě lepidla…

      0 0
    • vlk  

      jezdim schwalbe okolo 90g s autoventilkem, a proražená ještě nebyla, leda tak píchlá o hřebík apod.

      0 0
      • RapMan  

        a kde je koupit?

        0 0
        • vlk  

          na Olomoucku je nikde nemaj a tak jsem je vzal v bikeranch v Praze, když jsem tam byl na služebce.

          0 0
          • RapMan  

            a nekde na netu neprodavaj? Na strankach shopu kam chodim jsem je nikde nevidel…

            0 0
          • Lister  

            Taky se přidám z dotazem. Na netu jsem viděl jenom kendy, ale ty měli asi 130 gr což zase není tak moc light a pak Kontíku, ale ty stály tři kila.

            0 0
            • Meesha  

              Ty Schwalbe sem na netu taky nikde nevidel. Jen Conti Supersonic (koloshop, bikezone) kolem 280Kč.

              Zkuste treba napsat Tureckovi do Bikestore – treba je sezene…

              0 0
            • vlk  

              ty schwalbe jsem taky na netu neviděl.Stály ale taky 210 ks .Jako jedny z mála lite duší měly autoventilky.Ale z bikeranchu vám je taky pošlou poštou.Nevím jak teď ale měli dříve i e-shop.www.bikeranch.cz/ jinak dával jsem to do sekce hmotnosti- SchWalbe Extralight 14AV

              0 0
    • jonti  

      moja skusenost s dusami maxxis a kenda, drzia ak su v kvalitnych plastoch (conti, irc), skoro chytaju defekty v hutchinsonoch python air lite.

      0 0
    • mikolo  

      Vozím vzadu ultralehkou GEAX + semislick Michelin, vepředu ultralehkou (nejsem si jist jaké značky) a Schwalbe Racing Ralph, po ca. 1200km v terénu i po silnici 1 defekt (připínáček). Myslím, že je to OK ;)

      0 0
    • Orbis  

      Plaste: Hutchinson Python MRC High kevlar Duse: Schwalbe XXLight 95g(a nekecaj:-)

      bez defektu nedelaj se ani boule, jedinou nevyhodou je ze jdou sakra blbe zalepit, ale to tam stejne radsi dam novou:-) a dostanes k nim peknej tlakomer:-)))

      na netu jsem je jeste nevidel, ale v bikeranci je maj asi za 220Kc

      jo jinak http://www.imexpo.cz/…duse-05.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.