• XCkar

    Kdyz uz tady bezi tema kolik sme pribrali po zime, tak me napadlo jak se vratit na svoji optimalni vahu…Mate nekdo nejake osvedceny tipy jako jizda nalacno, kafe pred treninkem, apod. Sem zvedav kolik z vas voli osvedcenou taktiku trenovat a nezrat:-)

    0 0
    • hydrant  

      za půl hoďky začíná na primě starej českej krimi film, jdu namíchat bidony a naladit trenažér. nechce se mi, ale musím aspoň 1,5 hoďky

      0 0
    • miťo  

      No co, jezdit, jezdit a jezdit!!!!! Nezrat cokoladu a nepit pivo :)

      0 0
      • Rolei  

        Cože, život bez oříškové čokolády??? Nechápu! :-)

        0 0
      • MirosPikos  

        Nepít pivo??? A proč si myslíš že většina lidí jedzdí na kole :D NO a celkově nepít pivo je mnohem horší než samotná třeba až obezita! :D Takže pivo bych rozhodně nezavrhoval…! Spis je třeba si odpustit večer u TV ty čokoládičky a tak podobně! (hlavně před spaním…!) Takže jestli se chcete zhubnout! Tak jezdit,jezdit,jez­dit a dýl jak v 6 večer nežrat a nechlastat! :)

        0 0
        • Belial  

          Tak to souhlasím. Nebo jenom chlastat a nejíst, tak měsíc až dva. Alkohol je hodně kalorický, asi neumřete. Budete viditelně hubnout a vaše postava bude pro radost. Pokud neskončíte v odmaš?ovně, tak zhruba po měsíci bych to viděl tak na 6% tuku a 18 BMI. Výkonost, ale šla dole. Nejdříve se to chce zbavit nechtěného třesu, doporučil bych TIAPRIDAL 30mg (na požádání předepíše váš psichiatr). Poté pomalinku začít s fyzickou přípravou, procházky, masáže, plavání. O prázdninách ujedete na kole i 20km, což se dá k předchozímu stavu považovat za úspěch.

          0 0
    • wraftler  

      a co si myslis? ze ti tu niekto povie ze: Pred vyjazdom povedz odzadu bike chyt si lavou rukov lavy laket trikrat sa zatoc dolava na pravej nohe a potom schudnes? chce to jazdit a nezrat…

      0 0
    • blue  

      ono je pekny, ze ti kazdej radi jezdit a nejist, jenze ono neni jezdit jako jezdit… takze si vlez treba na oblibeny web http://www.kpo.cz, na fyziologickou poradnu a studuj a studuj, zacit muzes treba bodem 4 – “Já jezdím podle citu” – Zátěžové zóny a ve spodni casti menu pokracuj bodem 3 – Jak na nadvahu

      0 0
    • Jogador  

      Já moc ničemu nevěřim, podle mě vše co se prodává, ač pas s eletronkama,nebo pas na pocení, nezkoušel, ale nevěřim tomu. Já mám zas opačnej problem, žeru jak nejvíc můžu a pořád nemlžu přibrat:(

      0 0
      • Marcelius  

        S pásem kolem pasu"neoprenem" máš pravdu je k h… jen se ti zapaří břicho,elektronky tak půl na půl ale nezhubneš po něm. Nej nej osvědčenější je jezdit v tepové zóně kolem cca 130– 142 t/min. Nebo.li 220 odečti věk a to celé číslo vyděl 65% a to je idéální tep pro spalování. Spalovat začneš ale po 25min takže zátěž by měla trvat min 60 min. Jo a s tím lačnem je dobrej nápad al bacha na motání hlavy atd. Jde o to že budeš pálit tuky co máš uložené a ne to co ráno posnídáš…

        0 0
        • Jogador  

          Mám kámoše, jezdí na silničce, jezdí dost, skoro nejí, ale pořád je tlustej, neni udělanej, naněm to plave a on má s toho mindráky, nevim jak mu pomoct, sportuje jak může, nejí, ale pořád je bacatej:(

          0 0
        • Stax  

          (220–23) / 0.65 = taka tepovka ze ti garantujem ze ju nedas ani tych 25 minut co pises ako minimum… a uz vobec nebudes spalovat len tuky…

          0 0
          • Rolei  

            Ono je to asi myělené jako (220 – v)x0,65 nejspíš…Ale o metodě 220 mínus věk tu již bylo napsáno mnohé…

            0 0
      • Martin  

        Byl jsem na tom stejně. Po třicítce se to mrcha nějak zlomilo. Tak si počkej:-)

        0 0
        • hydrant  

          u mě se to zlomilo už po vojně – po dvacítce. Jogador chce přibrat – nechápu. Nejde mu to – znovu nechápu. Měl by podle mě být š?astný člověk.

          0 0
      • vlk  

        tak to bude tasemnica :o))

        0 0
    • Marry  

      No ja nevim. Ja pres zimu zhubnu. Jist muzu co chci , kdy chci a mam porad stejne…asi mam tasemnici :)

      0 0
    • Mlha  

      Jedina moznost je ta, ze zmenis svuj dosavadni zivotni styl. Pokud jen treba prestanes zrat, tak sice mozna zhubnes, a mozna i dost ( vlastni zkusenost je 96 → 73), ale jen na kratkou dobu. Jakmile se prestanes hlidat, tak jde vaha zase nahoru (bohuzel taky vlastni zkusenost). Takze zacit aspon trochu premyslet nad tim co jist (ne zrovna pocitat kalorie u kazdyho jidla) a rozhodne se dostatecne hybat. Pujde to sice pomalu, ale pujde.

      0 0
    • Belial  

      Váha mně naštěstí problémy nedělá. Spíš mně štve, že jsem tuto zimu, prakticky celou, permanentně nachlazený. Jinak v zimě se dá taky sportovat a pálit tuky, ne? Je ale pravda, že přes zimu mně nějak víc chutná, nevím čím to je.

      0 0
    • czertd  

      Opravdu letos fuguji na metodě jezdit a nežrat. Dvakrát až třikrát týdně 1,3km v bazénu (bez přestávky) a tak 150–200km týdně spíš silnice na zimáku. A od ledna –8kg.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.