• sella

    Zdravím, prosím o radu ty, co mají CP 41/29. Nejsem totiž úplně moudrý z překladu manuálu. Nedovedu totiž pustit odpočítávání, aniž by neběžely stopky. Druhý dotaz se týká toho, že pokud mám tepovku zobrazenou na horním půli displeje, tak mi číslice občas blikají a někdy ne, pokud dám tepovku dolů (spodní část displeje), tak je vše O.K. Nedovedu vůbec zprovoznit spalování tuků a ukazatel prům. tuku (potřebuji to pro přítelkyni:-). díky za informace.

    0 0
    • rich  

      mam CP23, ale mozno Ti to pomoze.

      1. chces spustit odpocitavanie a zaroven maju stopky nespustene? musis zmenit mod, v ktorom to ma fungovat na CD – countdown. Zmeni sa to zo STW na CD, ale samostane CD bez stopiek nefunguje :-)
      2. cislice blikaji ked sa nachadzaju v dolnom resp. hornom pasme (vizualne upozornenie na prekrocenie prahov).ked su na spodnom riadku tato funkcia sa prejavuje blikanim skratky v pravom/lavom hornom rohu STW/CD podla toho co mas spustene
      3. spalovanie tukov – na tvojom modeli uz mas na mysli asi nejake % vyjadrenie. Spalovanie tukov v kcal sa spusti az ked pristroj meria tep a ma spustene stopky.
      0 0
      • rich  

        citam, ze som to napisal ako tatar :-) ad 2) tep je v dolnom a hornom tepovom pasme :-)

        0 0
      • rich  

        vcera som to pozorne sledoval a ta skrata STW/CD blika neustale pri zapnutych stopkach, nie je teda zavisla od tepoveho prahu :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.