• hYs

    zdravim, Jedou vam normalne stranky bikestore.cz ?, mne uz nekolik dni vubec, vzdy to zustane viset pri nacitani stranky (framesetu) a nevidim vubec nic.

    0 0
    • Meesha  

      V poslednich dnech parkrát vypadli, ale ted bezej v poho.

      0 0
      • hYs  

        mne ani ted…

        0 0
        • RUMcajs  

          Prej jejich poskytovateli shořela základní deska či co, ale kolem 18:00 jsem podal úspěšnou objednávku a všechno v pohodě.

          0 0
          • hYs  

            omlouvam se, blbnul mi firewall :((, uz to je ok

            0 0
    • Chiron  

      Nevíte náhodou jak teď funguje nebo spíš nefunguje bikestore.cz? Minulý týden sem tam udělal objednávku, všechno skladem, a furt se nic neděje. Na telefony se nejde dovolat a na vzkaz v tom kontaktním formuláři nereagují.

      0 0
      • kOmE  

        Ja tam byl pred mesicem a normalne fungovali. NA objednavky reauji celkem rychle ,ale na dotazy moc ne.

        0 0
      • Medunka  

        dovolená – a to jako fakt, měli závodní dovolenou

        0 0
        • Chiron  

          Díky. No minimálně to mohli někam napsat. Už sem si říkal, jestli nemám objednat jinde. Každopádně dneska už se ozvali, tak je to OK.

          0 0
          • Chiron  

            Tak balík dorazil a dost mě překvapili. K nijak drahé zásilce mi přibalili poslední tři čísla Pelotonu. Nevím, jestli to je nějaká reklamní akce nebo proto, že sem si trochu musel počkat. Každopádně palec nahoru :) Jen teda nevím, kdy to všecko přečtu, ještě nemám přečtenou ani půlku Vela :)

            0 0
      • xxg  

        Tak ja som napisal objednavku (nad 8000 Kc) 11.7.2012 a ziadna odpoved, az na mail s otazkou co sa deje sa ozvali ze este nieco nemaju – po dalsom tyzdni (zasa na otazku v maily) mi napisali ze som im neodkomunikoval odpoved (a stacilo prejst maily, kde odpoved bola) – bikestore.cz NEBRAT!!!!

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.