Firefox vs Cyklistické stránky

11 nepřečtených
  • Lister

    Zajímala by mě zkušenost ostatních uživatelu firefoxu se správným zobrazováním cyklistických stránek. Mám problémy hlavně u některých eShopů např: www.akcebike.cz/ nabidkové menu) www.spyder.cz najetí na to menu vpravo se nic neděje(má vyskakovat nabídka) www.bikestore.cz kliknu na popis výrobku tak se nic neděje. Nevím jestli to jsou špatně napsané stránky, nebo nějaký záser v mém systému. Děkuju za rady.

    0 0
    • Tomcat  

      Jo Mozzila 1.7.3 i Firefox 1.0 RC maj stím problém. Ale Akcebike je rozhozený ,ale funkční.

      Jinak se stránkama ve světě no problem.

      0 0
    • blue  

      FF 1.0 PR na Win XP

      bikestore – popis vyrobku mam uz rozbalenej pri nacteni stranky, takze zadnej problem

      akcebike – menu je naprosto v poradku, to co mas na mysli, je zrejme ta horni lista pod bannerem, kde ale stejne neni nic zasadniho

      spyder – pri prejeti menu se opravdu nic nedeje, ale po kliknuti na polozku menu funguje, takze taky zadnej funkcni problem

      0 0
    • vlk  

      mám ještě starší firebird a na tom to funguje dobře

      0 0
    • Beeda  

      Mam problemy pokud jsou delana menu prej javascript, hloubeji nezkoumam…

      0 0
    • admxx  

      jojo…je to na pytel ale je to tak…kupodivu bikove stranky mi ve firefoxu fachci spatne(teda hlavne ty ceske). ale jinak ok..hlavne ze odolava spywaru a blokuje vyskakovaci okna… Jo a co nezobrazim tak nactu v exploreru (ale to je nouzovka).

      0 0
      • Lister  

        Místo exploreru jsem si pořídil Operu takže IE šel pod kytky. Napadlo mě, že bych o těch stánách napsal na forum české mozilly. Oni jsou tam strašně aktivní a pak kontaktujou ty tvůrce aby to spravili :o)

        0 0
        • Tomcat  

          …kontaktujou ty tvůrce aby to spravili… Hmm, držim palce.

          0 0
          • Lister  

            Pár webů už tak upravili. Třeba z branže bajk cz. Byl tam problém s menu napravo. Už je to v pohodě. Hodně stránek, které mi dříve nešlapaly tak už teď jedou. Ten Spyder taky nějak tvůrci upravili, protože tam při zadávání nešla vybrat barva rámu a teď už pohoda.

            0 0
    • slou  

      FF 1.0 RC1 CZ

      bikestore popis je rozjetej hned

      akcebike horní lišta je ko jinak o.k.

      spyder se musí kliknout a je to.

      Jinak Opera 7.54

      Bikestore popis bez reakce,

      akcebike vse jak ma byt,

      spyder menu vyskoci.

      Hloubeji jsem to nezkoumal, jinak co mi nejde v FF nebo Opere tak holt musim do IE. IE uz by sel do kytek, ale bez nej si neskrtnu v internet bance. Tož tak.

      0 0
    • jonti  

      mne sa zda ze sa to zlepsuje co sa tyka stranok aj co sa tyka samotneho firefoxu. Mnoho veci ktore v 0.6 nesli, najme tie menu, teraz v 1.0 PR idu. Napriklad menu na koloshop.cz. Pouzivam vylucne firefox, obcas operu, a az na par stranok nie je problem

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce