• IceT

    Ahoj.Může mi někdo říct jestli nemá nějaký zkušenosti s koupí kola přímo od výrobce?Je to vůbec možné.Jde mi o to jestli ti ho prodají za výrobní cenu :-)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Nezkousel. Brani mi v tom spatna znalost cinstiny :) Rekl bych, ze ti ho za vyrobni cenu neproda. Proc by to delal? Leda… , ale to je moc troufale a navic takovy praktiky maji spis zeny nez muzi :))

      0 0
      • IceT  

        Rozumím:-)

        0 0
      • antoniuss  

        IceT nechcem byt k tebe blbi, ale padlista ma pravdu. Inac si chcel takto usetrit?

        0 0
        • IceT  

          To je snad jasný,že to dělat nemůžou by byli sami proti sobě mě spíš šlo o to jestli to někdo nedokázal obejít.Vem si,že prodejce má minimálně 30% rabat,to už by se někomu vyplatilo ne??

          0 0
          • antoniuss  

            Keby sme boli pri tom tak aj viac, vsak kzm to sem dovezu je to hruza, ale tak je to so vsetkym. Nic s tym nespravime:)

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Koho beres jako vyrobce? Maloobchod na tom ma treba tech 30% pak dovozce/distri­butor/velkosklad na tom ma treba 20% a ten co tomu dava samolepku na tom musi taky neco mit (to bude asi ten tvuj vyrobce) a skutecny vyrobce vyrabi spickovy ram za 500–800Kc.

            0 0
            • antoniuss  

              Je to asi tak, len ta vyrobna cena je asi trosku vyssia, ale takých 80% je zarobok vsetkych dokopy, cez ktorých to lezie:)

              0 0
              • RomanH  

                Nekde jsem cetl (tusim nejake stare Velo), ze vyrobni cena jednoho ALU ramu v Asii se pohybuje v rozmezi 3–5ti USD.

                0 0
                • madcat  

                  tohles neměl vůbec říkat… :-)

                  0 0
                • mastihuba  

                  ach jo. :))

                  0 0
                • Andrzej  

                  to psali o obyc ramu na detske kolo…

                  0 0
                  • RomanH  

                    Nejsem si jistej. Jeste tyden budu na chate, tak to nemohu ani overit. Ale i kdyby to byl detskej, tak dospelackej bude max. za 10 (myslim tim treba ty ramy, co prodava Spyder nebo Bartonicek okolo 3000 Kc).

                    0 0
    • rasto  

      dobry. od p. Pavlika :-) jinak pred 8 rokama z velkoskladu. 60% z ceny dolu. diamond back apex se.

      0 0
      • jecnak  

        To neni vyrobce – pokud teda za vyrobu nepocitas lakovani a lepeni nalepek (i kdyz kdo vi jeste i tohle mu nekdo nedela).

        0 0
    • K2  

      Není to až takový problém, můžeš si zvolit barvu název a pod. Podmínkou je však odběr počítaný na kontejnery. Katalogy ze kterých vybíráš komponenty připomínají zlaté stránky. Čínština jazykem je výhodou:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.