stejny vyrobek pod ruznymi znackami

15 nepřečtených
  • RapMan

    Cau, existuje nekde seznam stejnych vyrobku, ktery prodavaji ruzni vyrobci pod ruznymi nazvy a samozrejme i za ruzne ceny? :)

    Namatkou treba pumpicka na vidlice http://www.merida-bike.cz/…74000655.jpg

    Jako Merida se prodava za 550Kc. Jako Beto jsem ji videl za 650Kc. A jako BBB za cca 750 – 850Kc. http://www.bbbparts.com/…airshock.jpg

    Krome ceny se to lisi jen barvou. Tak jestli vite o nejakych dalsich vecech, klidne prihodte :)

    0 0
    • TinkTink  

      Bych to nejak neresil..tech komponentu je mrte.

      K te pumpe – Beto stoji stejne jako Merida, tzn 550,–… :)

      0 0
      • RapMan  

        tak bud jsem blbe koukal nebo v Beroune u sirera ji maj za 650 :) ale ja bych to resil, uz jen tak pro zajimavost, kazda koruna dobra :)

        0 0
      • rock  

        Pokud je to soutěž „který sem nepatří ?“, tak ten červený vlevo nahoře je jiný než ostatní …

        0 0
    • fousek  

      No me pripadaj stejny vsechny HT ramy:-)

      0 0
    • Univega  

      Čau, ani bych to neřešil, ve světě se prodává hodně věcí za jinou cenu a pod jinou značkou , nejenom u kol. Dělám v průmyslové automatizaci a divili byste se kolik „výrobců“ tvrdí, že oni jsou ti opravdoví :-)) a jediní … a přitom vše pochází z jedné původní dílny, kterou už nebo v njejbližší době nahradí čínský výrobce :-)

      0 0
    • kandik psi zub  

      moje oblibena dvojice je predstavec Ritchey WCS 2600,– ( cca ) prestavec Pells XR 800,– ( cca )

      0 0
    • wbiker  

      Hm, tak jsem se předevčírem pěkně napálil s rohama. Chtěl jsem Trail Monkey od BBB a v obchodě mi řekli, že je mžou sehnat pod DOP(475,–), jen kolem čtyř set. Takže jsem je šel předevčírem koupit, celej š?astněj, kolik jsem ušetřil a doma jsem zjistil, že až na nápis BBB jsou úplně stejný jako XR7 od Pellsu. Tak takhle se šetří.:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.