• Medi

    co tak to nějak víc zpopularizovat. Tolik bajkerů a jen cca 100 lidí onlajn a přitom je to tady dost OK:-)

    0 0
    • Otaku  

      ted jsem si vsim ze jsem zaspal prekonani hranice 3000 reg. uzivatelu. A z toho 60 online, to je teda…LAME.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Souhlasim. Je to tady OK :-) Ale dnes spis KO :-(

      0 0
      • cabbage  

        se musis vic snazit:)

        0 0
      • Otaku  

        hele proc jsou letos jen 4 zavody CP DH?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No to by me taky zajimalo :/ A zrusili zrovna ten divacky nejnavstevovanejsi, nejatraktivnejsi a myslim, ze i u jezdcu oblibeny Liberec. Spis jsem zvedavej na nove lokality v pristim roce.

          0 0
          • cabbage  

            liberec? kde to je ? tam se neco jezdi?:)) chapu ze te to depta kdyz to mas hned pod nosem:))

            0 0
          • Smazaný účet  

            Asi někdo byl alergický na česnek. :o)

            0 0
          • Radek Broz  

            Taky mi neni jasny, proc skrtli patrne nejlepsi zavod z poharu, kdyz je tu jiny adept, ktery se primo nabizi;-) Co jsem kde slysel, tak by to melo rototav a kazdy rok by mela jedna z lokalit chybet. Co jsem ale zase slysel o stavajicich lokalitach, tak snad u kazde jsou nejake pochybnosti.. :-( Kazdopadne si neumim predstavit, ze by se nejel Klinovec jen proto, ze je pohar zredukovan na 4 zavody a vse ostatni je ok. Kdyby letos byli vyskrtli Klinovec, urcite by to tu lokalove usporadali tak jako tak (coz je navod pro poradatele z Liberce).

            0 0
        • Pá-dlista1  

          Slovaci jich maji 7 jestli dobre pocitam. No toto?

          0 0
      • admin  

        malo pises asi te prestanu platit :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Mně to neva. aspoň něco udělám.

      0 0
    • Eila  

      ziju:-)

      0 0
    • Medi  

      Kolik lidí bývá večer? Nemám zatím doma PC takže chatařím jen v práci.

      0 0
    • Robo  

      Jen takové malé upozornění, tohle je fórum, ne chat…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.