• Mofo

    Jen mě tak napadlo, že bych mohl zjistit, kolik lidí na BF žije v mém okolí…

    0 0
    • speedy gonzales  

      tak podme..ja..uh

      0 0
    • P.L.  

      Jestli se okolí povazuje i Velká nad V. tak já

      0 0
    • Mofo  

      hmmm, čekal sem víc lidí…

      0 0
    • Splinter  

      Mám bábi v Rohatcu (HO), toš esli sa to počítá…

      0 0
      • os  

        Já jsem přímo z toho Rohatce a to se počítá…

        0 0
    • pelikan  

      Mikulčice

      0 0
    • manzesman  

      Koukam vetsinou Hradistaci. Tak je se pridam k okoli HO. Konkretne Sardice.

      0 0
      • Marcinka  

        Vinařská obec Šardice? Brácha tam vozí chemické postřiky do vinohradů…je tam hezky.

        0 0
    • zako5  

      Nevíte o nějakých závodech, které se jedou v okoli v prubehu tohoto roku?Ja vím asi o trech:

      1.JUVACYKLO-TWISTER MARATON ( www.twister-bike.com/…on/index.php ) 2.KARPATSKÝ BIKE MARATON 2006 ( www.bikemaraton.wz.cz/ ) 3.JAVORINA TOUR( vapenky.webz.cz/ – info v sekci „pripravujeme“)

      0 0
      • Zil  

        Tož já sem z Kostelan nad Moravou (závody – hmm jede se i Smraďavka v rámci WBC :)

        0 0
      • Mofo  

        pěkně, věděl sem jenom o tom maratonu ve Velké, o zbylých dvou sem neměl tušení…

        0 0
        • P.L.  

          Javorina tour není standardní maraton. Započalo to spíš takovou sportovní vyjíždkou před 2 lety. Bylo nás tam jen pár, bylo po dešti a vyhrál to Petr Hynčica. loňský ročník už bylo něco kolem 50 lidí a z toho tak 25. kterým se chtělo závodit. Tento rok to snad bude ještě lepší. trať je asi 27 km dlouhá a jede se nějakých 15 km nahoru na Javořinu a potom zpět přes Kubíkův vrch a Novou Lhotu na Vápenky. Jak vyjedete na Javořinu už je to prakticky jen sjezd až na malé vyjímky.

          0 0
      • os  

        Letos místo Juvacyklo maratonu dávám ve stejném termínu přednost jinému závodu – off road triatlon v Šaštín-Stráže (Slovensko), je to asi 20 km od Hodonína, takže také v „okolí“. Chci vyzkoušet zase něco jiného a navíc podle známých tam jsou ty nejpěknější divačky podél trati :-)) Jinak už v nejbližším okolí asi další závod není…

        0 0
        • james11  

          Nejpěknější divačky jsou ve Velké nad Vel. na Karpatském Bike Maratonu :-D

          0 0
          • os  

            No já nevím, jel jsem to 2× a tolik krasavic tam nebylo :-))spíš několik „borců“ co náváděli před brodem do té největší hloubky a pak se bavili…

            0 0
          • Marcinka  

            jj. Tam jsou fakt pěkné…to jo.

            0 0
      • james11  

        Javorina tour viz obrázek :-D

        0 0
    • gerrard  

      O vikendech HO konkretne Lipov.

      0 0
      • P.L.  

        Já bydlím ve Velké, takže někdy se můžem o víkendu domluvit na nějaký švih.

        0 0
        • gerrard  

          Pojedu urcite karpaty jeneoum zoufale cekam na mapu. Jinak jezdime s kamosama skoro jen turistaky. Nejvic pres vojsice na lucinu nebo kolem batova kanalu nebo kolem sterku, jenom kdyz je ukecam tak si dame horskou vyjizdku na javorinu nebo po hranicich po cervene nebo po cyklostezce za Javornikem na lysci boudu. jiank toho nejvic najezdim kolem Brna a na Trebicsku. Kama jezdis?

          0 0
    • Medunka  

      Okres UH – presneji ST. Mesto… toho casu ale Pha BTW – vcera na Sele na kratkych v zenskych vedly Hradistanky

      0 0
    • suk  

      Vřesovice – pro neznalé ať jedeš kde jedeš furt je to kopec.Závidím hradišťákům, mikulčákům i hodoňákům ty jejich roviny…

      0 0
      • BOREK  

        ty mas kopce za barakem a my tam musime z UH dojizdet, tak co nam zavidis? :)

        0 0
        • speedy gonzales  

          ja do vresovic nejezdim…tam uz sou moc velke kopce:-))))

          0 0
          • BOREK  

            jezdis vubec nekam? ovsem krom cesty do UH na pifko :)

            0 0
          • suk  

            Speedy, máš recht. Co je moc to je moc…

            0 0
            • speedy gonzales  

              na druhou stranu to tam mate ale fakt moc pekne. i pres ty kopce tam nekdy vyjedu, miluju tu atmosferu vesnicek. vresovice sou jeste docela civilizace tim ze lezi u cesty…ale takove ty zlamance a tak. pripadam si jak na ceste casem..to je nadhera, jen se tak toulat.. a ani to nemusi byt terenem

              0 0
              • P.L.  

                A co potom takové Vápenky nebo Nová Lhota.

                0 0
              • marapara  

                jj, já se taky hlásím do klubu – Kyjov. Přes Vřesovice taky docela často jezdím. Někdy je to fakt dobrý jen tak se toulat v podchřibí po těch vesnicích, člověk tak cestuje časem zpět. Do B.Karpat se chystám, letos jsem tam ještě na biku nebyl. Ale snad příští víkend bude good počasí, popojedu vlakem do Bylnice a dám si Vršatské Bradla. No a potom nějaké ty Lopeníky a Javořinu

                0 0
                • Marcinka  

                  Jo…úplná pravda…Čeložni­ce.....Kostelec, Syrovín, Medlovice.....a spousta dalších podchřibských slováckých vesniček.....toulky časem minulým…

                  0 0
          • Marcinka  

            Jsou a to je jedině dobře.

            0 0
        • Marcinka  

          Jo…musíme dojíždět…přes město.....park (Smetanovy sady…tam se ti pankáči, huliči a jiný individua dívají na bajkra jak na exota z jiný planety…vždycky na Tě čumí jak telata.....blbě se ksichtí a kecaj)......... Na Velehradě jsem tak za 20 minut.

          0 0
      • Marcinka  

        Já jsem Hradišťák, ale nejezdím jenom po rovinách v okolí města…já jezdím v Chřibech… A Vřesovice znám…z Osvětiman do kopca…malá vesnička…pak se jede dál ke Křížku (křižovatka-dá se odtud jet na Cimburk, Kozel, Kazatelnu, na druhou stranu jsou třeba Moravanské louky, Bradlo…Zavadilka…). Zavidím Vřesovickým, Osvětimanským, Stříleckým, Stupavským…ty jejich kopečky…

        0 0
    • Mofo  

      jo, sám bych skoro zůstal dlužný, já su z Domanína, pomezí Hodonín – Hradiště, ale furt ještě HO…

      0 0
    • james11  

      vytahuju z propadliště znovu tento trejd, tak se ozvěte kdo je to nový…

      0 0
    • reidy  

      Tož já nésu z Hradišťa, já su z Vések, no a aj na tom kole umím jezdit – z hospody -dom- najrači přes Chřiby ( No ale baby máme najpěknější, že??? )

      0 0
    • biker.rm  

      Bojkovice......tak rovinu tady máme jenom směr UH.:-)

      0 0
      • Lucke  

        zdar a sílu:)..my uz sme se potkali..jestli si nas pamatujete:).­.v hradisti ..jel sem i s kamosem..a vy na te ziletce:)…ptal sem se vas kam az jedete..a tak..esik mate XCcko..muzeme nekdy vyjet?:)..pozvanka na rande:D..mimo­to..dnes em byl v bojkovicich na zamecku:)..kra­asaaa:)…a kamrad kolega co jel se mnou vas pozdravuje..:)..

        0 0
        • biker.rm  

          tak na úvod i když je ti 17 tak mi nevykej. Na kole to nesnáším!!!!!!!!. X céčko mám už asi páté. Je to moje hlavní disciplína…:-) Na silnici jezdím, protože je to přes týden, kdy jsem v práci nejpohodlnější a zvládnu toho víc. Každopádně si na Vás vzpomínám. Potkali jsme se u Lázní. S tou vyjížďkou to je super nápad, ale bohužel čas je můj nepřítel, tak že snad někdy vyrazíme. Když budu mít někdy čas tak se Ti ozvu. Zatím

          0 0
    • os  

      Pro bikery z Hodonínska a okolí mám pozvánku na MTB časovku pořádanou 10 km od hranic – Skalica (Zlatnícka dolina). Časovka se skládá ze 2 částí. Nejprve 2 x výjezd a sjezd sjezdovky, poté 6 km okruh. Do druhé části (okruh) se startuje ve stylu Gundersenovy metody, tj. součet časů z první části určuje pořadí na startu závěrečného okruhu. Více na www.h-triathlon.sk

      0 0
      • james11  

        založ nový trejd, tady se to přehlédne

        0 0
        • os  

          Důležitý je, že ty si to nepřehlédl, takže se těším na startu :-))

          0 0
          • james11  

            nee já nejsu závodník, tak mě do toho netahej :-)

            0 0
            • os  

              Tam bude i spousta nezávodníků včetně mne :-))

              0 0
    • littlebiker  

      ja su ze Znorov,tj 20km od hradista po cyklostezce(blee:D)

      0 0
    • Lucke  

      ja su z NIVNICE velkoměsto u Uherskeho Brodu v NIVNICI SE NARODIL KOMENSKY…a moje slečna bikerka je z Hodonina:).

      0 0
      • dalinv  

        Komenský se narodil v Uherském Brodě..to bys měl jako správný Nivničan vědět:D

        0 0
    • sonixcz  

      Já su z Vracova, to je 18km od Hodonína a tak 10km od Kyjova…

      0 0
      • sonixcz  

        Pro neznalé, trochu informací: Slavní rodáci z Vracova: já, Martin Lejsal (brankář 1.FC Brno), Josef Somr (herec), Karel Loprais (několikanásobný vítěz rallye Paříž-Dakar, Paříž-Granada), Prof. PhDr. František Mezihorák CSc. (děkan Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci), Nikl František (akademický malíř), Dungel Jan (akademický malíř).

        0 0
      • james11  

        a nebo Zdeněk Œmýd z Vracova :-D

        0 0
      • Mofo  

        zdarec, tak sem si asi po čtyrěch letech pročítal můj prastarý thread… :-) Jezdíš ještě? Někdy bysme mohli dát nějaký švih…

        0 0
    • maxtor  

      Tož já su z Ostroha!!! – to je přesně mezi HO a UH. Kdo to nezná, má smůlu!! Tímto se hlásím do klubu!!

      0 0
      • james11  

        Osttroh znajů šveci :-) Cézar atd… :-)

        0 0
        • maxtor  

          No jo, to jsem si mohl myslet!! Jde vidět, že je to nejslavnější podnik v širokém okolí:-)))

          0 0
    • kherott  

      já jsen z ub a vidím že jediný.

      0 0
    • patapuf  

      tož já kopaničář z Bojkovic

      0 0
    • Pelin.x  

      Já su z Tvarožky! Tada z Tvarožné Lhoty.

      0 0
    • giantcz  

      Staré Město u Uherského Hradiště :)

      a koukam že je nas tu celkem dost z okoli UH

      nějaky sraz bo vyjiždka :)

      0 0
    • Pelin.x  

      Tak už je náš region taky slavný! Konkrétně ve Velu je článek v domácím bikovém revíru o Strážnicku a je k tomu i přiložené video http://www.ivelo.cz/…1–5/ukazka3/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.