Jak se Progresscycle chova k zakaznikum

34 nepřečtených
  • cannon

    Navštívil jsem prodejnu progresscycla v Braniku,s cile reklamovat ochozene kufra u „šlehačů“.jakmile jsem vstoupil do prodejny,tak me oslovil na prvni pohled neprijemny prodavac,to by se nemelo stat,ne?dale jsem se zhrozil nad naprosto arogantnim pristupem k zakaznikovi a naprostym nezajmem a neochotou mu vyhovet.Do tohoto okamziku byl u me progresscycle renomovana firma,KATASTROFALNI PRISTUP ME VSAK OD NI NAPROSTO ODRADIL!

    0 0
    • McBlacky  

      chápu že nemusí mít den, ale zase reklamovat vymačkaný kufry, to je jako bys šel reklamovat pily -z levnějších shi sad, taky nic nevydrží. PS: kufry ke šlehačům jsou bláto, nejsi první komu brzo odešly :)

      0 0
      • cabbage  

        v degresscyclu maj svuj den pokazdy.....

        0 0
        • Jogador  

          Nojono, ale už to tu bylo, někdo je chválí,někdo ne, ale nejsi to ty,kdo tam dává na vyčištění pružení? Co jsem taky slyšel, že tam mění zbytečné věci, aby si víc vidělali, ale třeba to jsou jen drby.

          0 0
        • McBlacky  

          nevim já tam nebyl :) ale vím že i v mnou relativně oblíbených obchodech je to občas fakt slabota. Servis mám naštěstí handmade by blacky, jinak bych se nedoplatil :)

          0 0
      • Pekáček  

        No nejen Progresscycle, aj v Cyklomaxu mívaj svoje dny. Nemívaj když něco potřebujou oni :o)))

        0 0
    • BH  

      se nedivim,reklamovat opotrebeni kufru je skutecne bomba.Nedelam si iluze o tom personalu, ale mozna plati "jak se do lesa vola…

      0 0
    • Meesha  

      S ochozenejma kuframa bych te taky vyhodil!

      To mi pripomnelo tatu, kterej na me rval, at jdu reklamovat retez, ze se prece po 1500km nemuze vytahat – vzdyt je to ocel! :-))

      0 0
      • hanz  

        a tys jako nešel??…však řetěz má mít stejnou životnost jako kolo…podívej se na ukrajiny apd. to ses teda nechal ošidit.......:-)))

        0 0
        • Meesha  

          To mi taky rikal! …ze on ma na svym kole retez nekolik let… :-)

          0 0
          • hanz  

            no předevčírem jsem prodal kolo od mojí polovičky…taky původní řetěz…a na tacháči co jsem jí tam dal už v krámu bylo 38km.........:-)

            0 0
            • McBlacky  

              prostě se ti ji nepodařilo přesvědčit aby dělala sport kterej máš ty rád?

              0 0
              • hanz  

                ne..podařilo se mi jí přesvědčit že potřebuje pevnáka(a-ganga) a že se jí na něm bude líp jezdit…a že já si ho tu a tam pujčím na nějaký blbinky........to jsem naprosto krásně zaonačil co…"-))))

                0 0
                • McBlacky  

                  to mi připomíná Ječnáka, kterej se nechal slyšet, že matce postaví kolo – 17" point s durem :) že by si ho taky občas půjčil na nákup a tak :))))

                  0 0
                  • hanz  

                    tak to je přesný…moja klidně na tom muže jezdit bo je malá a já taky protože mi je to malý tak akorát…holt by asi jen tak nezkousla třetí kolo a takle jsem jí vlastně postavil novej bajk s kotoučovkama a tak takže má radost a já to svoje kolo

                    0 0
    • bajaja  

      přesně tak s ochozenejma kuframa bych te taky slusne poslal do haje, ja si na ne nemuzu stezovat , chodim tam pomerne casto a obcas se divim ze vubec jeste sou schopny odpovidat nekterym totalne natvrdlym lidem s vlastnim nazorem kterej je samozrejme ten spravnej a nejlepsi

      0 0
    • MARIN  

      Stavim se tam tak 5×za rok a nikdy zadnej problem. to ze jenikdo neprijemnej kdyz mu neses reklamovat oslapane kufry se ani nemuzes divit. Copak ti tak hrozneho udelali – rekli ti ze to neni na reklamaci? :)

      0 0
    • Vrci  

      Záruka se vztahuje na výrobní vady ne na životnost.

      0 0
      • Pekáček  

        Marzocchi: „Životnost vidlice může být kratší než její záruční doba“.

        0 0
        • bajaja  

          predpokladam ze ti to rekli u bartonicka . . .

          0 0
          • Pekáček  

            Je to napaný přímo v českým překladu záručáku, Bajajo, na nic sem se ptát nemusel.

            0 0
        • enjoy  

          coze???:-))).tak a sme vsichni v prdeli:-)).odted nebude nikdo uznavat zaruky:-))

          0 0
          • cabbage  

            klid, to je jenom pro špagetáře:)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              A bylo by to logicke pro vsechny vyrobky. Jen nekteri nejmenovani nacelnici kmene polekanych oblazku se to do svych manualu boji napsat a klamou tim zakazniky. Na auto ti taky nikdo neda zaruku, kdyz s nim nalitas 500 tisic za 6 mesicu.

              0 0
      • TinkTink  

        Myslim ze v nekterych pripadech extremne mala zivotnost, dana spatnou technologickou upravou – treba kalenim, sycenim apod, je taky vyrobni vada a proto by mela byt reklamovatelna…ale dost BLBE se to dokaze…leda ze to je ocividny…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Si necha udelat posudek soudnim znalcem, kdyz mu to za ty kufry stoji :)

          0 0
          • prodi  

            No tak ho nechte, třeba to jenom zkoušel…:) Mně taky ty kufry odešli a nemůžu je sehnat. Na skladě je nemaj, možná budou příští měsíc. Má do tý doby čekat, nebo si koupit nové i s pedálama?

            0 0
            • ihik  

              Zkusil bych různý shopy, někde určitě budou. V Plzni je mají na 100% v Heposu, jak šlehače, tak SPD…

              0 0
            • ojoj  

              Plzen : ve VELU Plzen taky

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.