• fousac

    kdyz tak obcas zajdu do garaze pro bika a vidim tam v koute smutnou silnicku, tak bych hned nejradsi naskocil na vyrazil… jenze pak se kouknu ven a vidim ty uzasne oledovately a namrzly cesty.. :/ tak to zase rychle zavrhnu, ponevadz bych se stejne smotal v prvni zatacce… no a korzovat po nasoleny dalnici me teda opravdu nelaka…

    jak to delate vy ostatni??

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Mi silnicka stoji v garazi uz od srpna :) Ale asi jsem silnejsi. Pri pohledu na ni to se mnou ani nehne :))

      0 0
      • fousac  

        bych te na ty silnicce chtel nekdy videt.. :DD integrala, chranice… to musi bejt pohled.. ;)) mas tam i platformy??

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nahodou vozim kokosku a z chranicu jen celoprsty rukavice a bryle. Mam naslapy stejne jako na sjezdaku a XC biku. Silnicka bez naslapu je takova… plocha nebo jak to rict. Jako kdyz slapes vodu :)

          0 0
    • tradic  

      nejezdim, pac ji nemam. Tu posledni co jsem mel jsem asi ve 13 rozebral a uz ji nikdy nedal dohromady, bylo to dobry kolo – Eska progress tusim.

      0 0
    • Honzis  

      Na svých kolech jezdím víceméně stále. Na „silnici“ Favorit mám bla?áky a crossa beru když je sucho, mráz moc nevadí, to je horší vítr.

      0 0
    • pavelr  

      Mám ji rozdělanou, protože jsem měl prasklej rám. V pondělí jsem koupil novou vidlici. Doufám, že přes víkend ji složím dohromady. Pak se budu pohledem na ni kochat, protože se na silničku radši dívám než na ní jezdím.

      0 0
      • wroum  

        to mas jako v muzeu mucicich nastroju – taky se radsi jen divam…

        0 0
    • Vojtíšek  

      Já teda nejsem rozhodně žiletkář, ale silničku mám taky rád (stejně jako všechny svoje kola, to je jako s dětma, taky člověk nemůže mít jedno radši :-)

      Když už se mi hodně stýská, tak si na 1/2 hoďky vlezu na válce a hned to přejde…

      Ale v březnu si udělám radost a pojedu si na týden zajezdit na Mallorcu, stejně jako loni v únoru. Pak zas vytáhnu klasicky silničku až na 1. máje.

      0 0
    • ddd - andy  

      Ziletkar nejsem, ale silnicku ted prohanim.. Nasadis blatniky, blikacku pod sedlo, druhou obcas cvaknout dozadu na dres a treti (bilou) na rodla a uz se modlis, aby te nikdo nesundal a prijel si domu driv nez zmrznou kolena a ramena.. :-) Trenazer je pruda… :-(

      0 0
      • Vojtíšek  

        Pruďa mi připadá i ježdění v zimě na silnici. Člověk je vykosenej a ještě ho ohrožují auta. Přitom v terénu je teď tak náááádherně !

        0 0
        • McBlacky  

          no právě, jenže zima v terénu prostě není trénink, který je potřeba v tomto ročním období. Kdo chce bodovat v sezoně musí drtit ted silnici at se mu to líbí nebo ne a my ostatní si užíváme terén :)

          0 0
          • Vojtíšek  

            Ach my pseudocyklisti, my se máme :-) Můžem si jezdit kdy chcem, kam chcem a s kým chcem !

            0 0
            • McBlacky  

              no zrovna o tobě jsem teda někde zaslechl že jsi taky pěknej chrt :)

              0 0
              • Vojtíšek  

                Tak to byla opravdu jen pomluva. Myslím, že mejch odhadem 20% tuku zcela vylučuje variantu chrt.

                0 0
      • Beeda  

        Hele Andy, mel jsem info, ze jsi kdesi v Rocky Mountains, nebo nee? :-)

        0 0
    • Siddha  

      jezdit, alespon kdyz nesnezi, tady v Brne jde docela dobre i pres zimu. Mam na to svuj super stroj ktery muzete shlednout ve fotogalerii. jo jo ridici sou nekdy trosku mimo, obcas je to o hubu, ale to vsichni znate…

      0 0
    • miťo  

      Silnicka-zimak lezi ve sklepe protoze je ted led. Tak si uzivam na snehu na biku. Parada. Jen je v tech nasich lesich kolem HK prilis mnoho aut v lese. Jezdi tam kdo si zamane. Nechtel bych nejakyho blbecka potkat v ledovatym sjezdu… …kdyby treba ujel, tak bych tam zmrznul. Fuj, radeji nemyslet. Ale v prvni puli ledna, jak bylo teplo a v lese blato, jsem prohanel silnici a libilo se mi to. Tad je bike takova prijemna zmena.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Kdyz jich tam jezdi tolik co rikas, tak te dalsi odveze nebo aspon pres tebe hodi deku :) Jinak si asi jezdeni v lese predstavujem kazdy jinak. V lese co jezdim ja si auto nejak nedokazu predstavit. Leda, ze by ho tam smontovali :) Ale se sirkou tvych riditek bych se taky poustel jen rovnou aleji :)

        0 0
      • Vojtíšek  

        Týý jo. Teď jsem kouknul k Mí?ovi do USERA :-) To je teda pěkná schýza :-))

        0 0
    • Eila  

      od listopadu jsem byla 2×, kdyz se dalo jezdit jsem nemohla a ted fakt nemam na kolo sneznice tak asi az na jare:-( ale konecne mam mit tenhle tyden trenazer:-)

      0 0
      • Jogador  

        Tak jezdi na HT,ne? To jsou výmluvy:)Ale já vim, musíš se teď učit :(

        0 0
    • TinkTink  

      Nejezdim sice na ziletce a k MTB riditkam o sirce silnicnich mam vylozeny odpor…ale stejne odpovim :)

      Nejezdim…cekam na bajk. :)…oba dva jsou rozlozeni…zitra to vidim na bezky uz konecne..po nekolika letech :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.