• hero

    Cafte, chcel by som si kupit MTB bike s odpruzenou vidlou a kotuc. brzdami, ale nie som moc velky odbornik, tak do 45000 sk ale hlavne s dobrou vidlou, lebo vazim okolo 95kg. Mohol by mi niekto poradit konkretne modely a kde najdem nejake porovnania konkretnych modelov. Dik moc.

    0 0
    • klokan  

      Obavam se, ze tady Ti asi nikdo moc neporadi, protoze tady je to samej velkej odbornik :(

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Chybi nam ten celorakouskouhersky na jemno krajeny… zkratka ten vseobecny rozhled.

        0 0
    • Homer  

      Co takova Kona Caldera? Mela by u vas byt do 40000,– SK.

      0 0
    • tradic  

      Já osobně bych si Konu nebo GT nekoupil, protože se mi vůbec nelíbí. Co se mi líbí je Merida, Scott a Giant.

      To? jenom můj názor. Záleží na vkusu.

      0 0
    • klokan  

      a co todle http://www.apache-bike.cz/…004/text.php?… ovsem je nutna vymena vidle, jinak vzhledove se mi libi moc.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Mi to neprijde nic moc a jeste drahy. A kdybych do toho mohl vlozit i volbu podle vkusu musel bych ho oznacit za vylozene osklive :)

        0 0
        • klokan  

          no cena nic moc, to beru, ale vzhled je super. No asi zalezi na vkusu kazdeho soudruha, ze?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jeste ze mame na vyber. Ja bych na tom kole totiz „prezil“ jen XT saltr, Deore brzdy, Mavic rafky, pedaly a podlozky pod predstavec.

            0 0
    • majo  

      Prečo sa nepokúsiš o stavbu biku podľa svojich požiadaviek? Za 45 litrov sa dá posklada? bike s dobrou vidlou, kotúčmi a zodpovedajúcim rámom. Už len nájs? dobrý shop, kde ?a neošklbú, ale postavia originál len pre teba.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Hlavne asi proto, ze to neni velky odbornik a jeste presne nevi co chce. Navic kdyz nema vyhranena stanoviska, tak za jeho penize mu hotovka nabidne vic.

        0 0
        • Gatier  

          Toz, ked chces vozit tolko vela na tom biku, isiel by som asi do ocele.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Me do toho netahej. A na tebe Konu Unit, poradny kameni a hnat pred sebou :)

            0 0
        • majo  

          Je to jeho vec, ale podľa mňa má stanoviská: kotúče, dobrá vidla, podľa telesnej hmotnosti aj kvalitný rám. Pozri si odporúčania na sériovky, tu vymeníš vidlu, tam sú na prd brzdy, ale to nič, tiež vymeníš. Tak to už radšej postavím bike, na ktorom budem ma? len to, čo chcem a potrebujem (a aj využijem).

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Obecne ano. Urcite souhlasim. Jen myslim, ze krome toho Apache tu jsou typy, ktery splnej jeho naroky a za min nez kdyby kolo (byt horsi) skladal. Zadny zbytecny veci tam nejsou a kdyz uz tak jsou v cene. Bez napisu RF se da taky urcite dobre jezdit, ale proc ho tam za stejny penize nemit :)

            0 0
            • majo  

              Dúfam, že nám dá vedie?, čo kúpil. Potom ho sprdneme..(;-)

              0 0
    • klokan  

      a co tedlento: http://www.creativedreams.cz/…ramesets.php?… tam sou zase na prd brzdy, ale ram by mel bejt dobrej. Co na to Padlista?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Otazka vkusu. S touhle nabidkou to krok vedle urcite nebude. A ty brzdy by urcite sly vymenit jeste pred smontovanim treba za HFX-9 a pak uz tomu celkem neni co vytknout. Ja bych byl pro :)

        0 0
      • Pijer  

        Objednal jsem si CR 1500 Sorento, ale s jiným smykem (LX nebo ST) – SRAM 3.0 je opravdu bída a SRAM teď kromě snad 9.0 nic jinýho v evropě nemá. Na výměnu kotoučovek za hydrauliky jsem se taky ptal. V setu Sorento to prý je problém, páč to maj nakoupený na počet v sadách a asi nechtěj aby jim to tam zůstalo ležet.

        0 0
        • klokan  

          a jak to vubec vypada, myslim barevne a s napisama?

          0 0
          • Pijer  

            Barvu si můžeš vybrat jakou chceš a nápisy Sorento dávají jenom když je to objednaný v autosalonu KIA, nebo na přání. U RB dávají normálně jejich.

            0 0
            • enjoy  

              a muzu se zeptat proc si po nem tak touzil?

              0 0
              • Pijer  

                Myslíš po tom kole, nebo po těch nápisech Sorento, který tam nebudou?

                0 0
            • Pá-dlista1  

              Dobre si rozmysli odpoved, protoze enjoy ti napise, ze nejlip jezdi s napisem RB a kdyz bude obzvlast zabednenej, tak ti vytkne i „spatnou“ barvu :))

              0 0
              • enjoy  

                rada.nesnaz se byt za kazdou cenu vtipny.. nebo aspon nelzi.si vyber:-))) jen me zajimalo jestli se opravdu najde nekdo kdo touzi po tom napisu,nemuzu se zeptat?

                0 0
                • Pijer  

                  Si myslím, že frikulín (kterej nemá šajn vo nějakym RB), co si koupí auto za mega a má na něm Sorento by to se stejným nápisem a ve stejný barvě jako to auto mohl chtít jako masírku pro předvádění se před podobnejma kouskama.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    :-) Ty snad delas v marketingu nebo co :)) Lepe to snad popsat ani neslo.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      zase trochu brzdi, frikulín a KIA :) ikdyž snaží se dost napravit image značky…

                      0 0
    • hero  

      A co tak kellys majestic ?

      0 0
    • o.t.  

      no a co tohle: http://www.kona.cz/2k5_kolo.php?… HOSSY jsou dělané právě pro težší lidi, aspoň to teda v Koně tvrdí.

      0 0
      • enjoy  

        no tak tohle neni ani XC,ale snad ani enduro ne?no ale nerikam ze to pro tezsiho cloveka bez toho aby vedel co chce nemuze byt to pravy

        0 0
      • McBlacky  

        taky bych řekl že dát tam 5bodů na XC, když to má DJ a 2,3 gumy… já to bych to klasifikoval jako pohodovej bajk na tvrdší zacházení a pro radost -enduro?

        0 0
    • Dumbo  

      tiež by som chcel riesit problem ze co kupit za 45000sk :) holt ja setrym po kuskoch hehehhe

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.