• hmm

    Co říkáte na tendle levnej ráfek? Jezdíte ho někdo?

    0 0
    • Otto  

      Přítulkyňe ho má a je…černý a hranatý :o) Jeví se mi docela dobrý, občas na něm jezdím, jen divně brzdí, tak kousavě.Špalíky má stejné jak já na jiných ráfcích.Tak nevím.

      0 0
    • Mirek1  

      Ahoj,

      nemáte někdo nějakej novější postřeh o zapletenejch kolech Remerx, nejlépe Grand Rock?

      Potřebuju nějaký nový levný kola na ráfkový brzdy, který nemusej bejt lehký, ale aby vydržely. Je to na kolo, který se před lety dostalo na pozici speciálu na výlety s rodinou, do obchodu a do hospody, ale ráfky už sou probržděný, tak mi tohle (1600 Kč) přijde levnější, než nechávat zaplést nový ráfky.

      A Fulcrumy fakt kupovat nebudu :-) Maj červený polepy, kolo je modrý a v hospodě by se mě smáli.

      0 0
    • Jakobo  

      Zdar. Potřebuji nutně ověřené ERD nebo jiný údaj pro Remerx Dragon Line 719, rozměr 622, jednonýt.

      Remerx uvádí v češtině ERD 599 a v angličtině ERD 598,1 mm tak čemu věřit a jestli vůbec.

      Nemohu to ani porovnat s ráfky, které už mám změřené (Panther, Galactic, Stormy, Alcyon…), není tam žádný systém jako třeba, že by uváděli bez nýtu nebo bez niple. U 622 Galacticu s nýtama je ERD bez niple 595 (takže asi 598), Remerx udává ERD 593,5. U 622 Stormu s kalíškama je to 603,5/606,5, Remerx udává ERD 598,7 mm. Úplně mimo.

      Ten kdo by věděl by si to u mě hodně vylepšil :-). Dík.

      0 0
      • Jakobo  

        Prupadne kdyby mel nekdo zmereny jiny rozmer toho Dragonu (26"), mohl bych aspon porovnat.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.