• well

    Ahoj, předem se omlouvám, že otravuju s takovou blbostí. Nevíte náhodou, kde se dá koupit neoprénová ochrana zadní vidlice proti řetězu v šedé barvě? Nejlépe podobné Barvě pedálu CB Candy C??? Díky, všude mají jenom černé a já bych chtěl zrovna šedou :o)

    0 0
    • Luky  

      …nevim:(

      0 0
    • danno  

      Tak sede neopreny maji na www.bikestore.cz, sekce ochrana kola a dilu, je to Speedstuff Chainstay Guard. Doufam ze ti to pomohlo.

      0 0
    • Daf  

      Oni vyrobci moc dobre vi proc je delaj hlavne cerne. Ja jsem mel kdysi cervenej. Ani nevim jak dlouho cervena vydrzela ale pomerne brzo se to blizilo te cerne :)

      0 0
      • well  

        Na ty stránky kouknu, díky. Daf: špinavý neoprén jde vyprat v pračce ;-)

        0 0
        • aku  

          Tak to bys musel do prani bud pridavat savo, nebo prat kazdy den. Jak mi neopren nasaje maz a spinu tak bych to teda do pracky nedaval

          0 0
          •  

            nejlepší je stará pneumatika, neopren je spis takova nouzovka

            0 0
    • Darius  

      doporucuju pasku Hatty, vydrzi a veverkam se libi

      0 0
      • jakub  

        souhlas to je asi to nejlepsi co jsem na biku mel… a mam

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jsem byl taky naaramne spokojen. Ovsem s hranatou zadni stavbou atd. Uz to neni ono :( Ted pouzivam vyhradne dusi a s tou nejsou problemy. Trochu minus je design :(

          0 0
          • jakub  

            na design se…ru zakaldni je funkce

            0 0
          • JohnLee  

            Cim tu dusi zafixujete?

            0 0
            • JohnLee  

              Zkusim si odpovedet sam,kdyz je tu tak mrtvo…ze by stahovaci pasky? :))

              0 0
              • enjoy  

                ze by:-).ovsem vic jsem teda videl ty kovovy:-)

                0 0
                • JohnLee  

                  konecne nejaka ziva duse…:) takze ty kovovy ? OK…:)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Kdyz on kovovy, tak ja plastovy! :))

                    0 0
                    • JohnLee  

                      No ty abys nemel neco noooobl…:) malej dotaz, proc ne-e Hatty na zadni vidlici v pripade obdelnikoveho prurezu? Mam takovou zadni vidli a to Hatty se mi zda jako pekny a relativne levny reseni…

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Ja mam Hatty jeste tu uplne prvni verzi (nevim jestli se treba nezmenila), ale to je 3mm tlusty plast a ne moc dobre by se prizpusoboval jinym nez kulatym tvarum zadni vidlice. Ale je mozny ze to treba jde horkovzdusnou pistoli poladit. Jinak z hlediska funkce muzu Hatty jen doporucit. Akorat snad duse je tissi.

                        0 0
                        • JohnLee  

                          OK,dikec za info…zkusim to sehnat v moji rodne dedine…:)

                          0 0
                        • jakub  

                          urcite se tam dostane i hatty, bude to trosku obtiznejsi, mozna i ta pistole ale urcite by to slo a hotove

                          0 0
                          • JohnLee  

                            Sily mam dosti…pistoli nemam,ale snad i fen od pritulky trochu pomuze…:))

                            0 0
                        • enjoy  

                          tak to ja mam taky tu prvni verzi,akorat ji nemam teda zrovna moc dlouho:-))

                          0 0
    • Meesha  

      Speed Stuf sou oboustrany a myslim, ze jedna z barev je z druhy strany sediva… Tusim cernej?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.