• Wickey

    Chtel bych se na vas obratit s jednou prosbou: Mame moznost docela levneho ubytovani v Italii a to konkretne v udoli Val di Fassa a jeste presneji ve vesnici jmenem Canazei. Chteli bysme tam nekdy na sklonku leta vyrazit tak na tejden na biky, ale nevime, jestli to ma cenu, jestli se tam da nejak rozumne jezdit. Nemyslim nejakou turystiku v udolich, kazdej z nas jsme z minulorocnich zkusenosti schopny prekonavat 1400 a mozna i vic vyskovych metru. Patral jsem na netu po nejakych moznych trasach at uz nakreslenych nebo posanych, ale zatim bez valneho uspechu. Nemate nekdo nejaky odkaz pripadne vlastni zkusenosti s touto lokalitou?

    0 0
    • 0702  

      Mapy 1:25000 mám, podle nich se dá dojet jak po cestách, tak i do p..e. Značení mají tragické. Viz moje loňské ježdění v Brentě. Pokud tam vyloženě někdo něco nezná, nezbývá Ti, než si cesty okouknout v reálu a podle toho plánovat další. Vím o čem mluvím, protože takhle jsem si to dělal i já s klukama a záleží na vydavateli mapy, jak cesty skutečně označí, aby ses nepotkal s řetězama a naopak tam, kde jsem byl připravený na horor bylo vše OK. Vyšly mě nejlíp mapy místní výroby super grafika TABACCO – dooost drahý a dooost neskladný. Mám popis cca 8 tras okolo Cortiny a ve Val di Sole. čau.

      0 0
    • climber  

      Sorry, s tímhle ne, ale kdybyste změnili lokaci na Cortinu dAmpezzo, Grindenwald, Lauterbrunnen nebo Zermatt, jsem ti k dispozici s infos.

      0 0
    • Wickey  

      Jo jo, to moc dobre znam. Jejich mapy jsou fakt tragicky, zlaty nase 50000. Ve val di Sole jsem byl prave minulej rok, ale meli jsme nejakou mapu se znacenejma cyklotrasama a nejaky itinerare s internetu a bylo to docela OK. Ta Cortina by me taky zajimala, nemoh bys me taky email? Diky

      0 0
    • ivano  

      Ja som tam bol cca pred 5timi rokmi. Tak ako všade v Alpách aj tam je toho na bikovanie dos?, a dos? som toho aj prešiel. Ale všetky detaily a popis konkrétnych túr si už moc nepamatám. Možem sa doma pozrie? do mapy, ak ju nájdem. Canazei bolo aj etapové mesto na Transalpe, dokonca som sa ho vtedy zúčastnil.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.