• discover

    prave pocuvam v rozhlase relaciu o otuzovani,tak ma napadlo ci niekto mate s otuzovanim skusenosti a ak ano ake vysledky a zlepsenia vam to prinieslo…

    0 0
    • Lance  

      Nesnasim studenou vodu ani jinou zimu, tudiz se neotuzuju:)

      0 0
    • wroum  

      ja kazdy rano. z teply postele do studenyho pokoje a pak este z baraku do vymrzlyho auta. jeste podotykam ze to je nedobrovolne. zlepseni a vysledky? cim vetsi zima, tim sem rychlejsi a doufam ze vysledek bude jinej nez antibiotika.

      0 0
    • Mike22  

      Letos se otužuji méně, nebo? minulý rok jsem se více, a potom mi bylo všude teplo- zdá se že mi to narušilio trochu termoregulaci těla v norm. podmínkách. Dále pozoruji dluhodobé zlepšení imunity.

      0 0
      • JohnLee  

        Proto mi v zime neni zima a v lete se potim jako prase…:))

        0 0
      • lempl  

        no loni sem dal celou zimu v kratasech, trikus kratkym rukavem… letos je mi ve vetsich zimach tepleji nez loni, nebyl sem letos ani jednou nemocnej.. a to s tim teplem sem vychytal… driv sem spal pod perinou s otevrenym okne.. cca10–15stupnu v noci… ted spim bez topeni bez okna cca20stupnu a vedro mi nebejva…

        0 0
        • Bleda tvar  

          Ja beham v kratasoch na biku pretoze dlhe sa mi vzd trhaju o pilu :D pod tym este chranice… Vsetci sa ma pytaju ci som normalny ale to je v pohode :)

          0 0
    • mosquito  

      od podzima do jara 1× tydne sauna (samo pak zblunk do ledove vody) .. rekl bych zvysena imunita vuci ryme, chripce apod.

      0 0
      • Boris  

        s tou saunou je to dobrý---- Každopádně pomáhá a člověk nebývá tak často nemocnej…

        0 0
      • blue  

        akorat je podle mojeho saunera nutny dodrzovat sestidenni cykluis, jinak to nema z hlediska prevence smysl, protoze po sestym dnu pry ta imunita jde rychle zase dolu

        0 0
        • Leo  

          Jiné chytré knížky zase říkají minimálně jednou za 14 dní.

          0 0
        • mosquito  

          no mozna to je pravde, ale bohuzel malo kdo ma soukromou saunu a cas aby tam chodil podle idealnich vztahu – vetsina verejnych saun je na dny/hodiny rozdelene pro muze/zeny/smisene pary a pak se 6 dni rika lehce ale hur dela … a tydenni cyklus mi bohate dostacuje

          0 0
      • discover  

        saunu mam tiez 1× tyzdenne,ale to je trochu ine ako samotne otuzovanie-si myslim.inak ja sa snazim (v ramci sauny) ochladzovat v jazere potom je to ta prava supa.

        0 0
        • blue  

          sauna, kam chodim ja, ma bazenek na strese hotelu pod otevrenym nebem… nekdy se do toho neda ani vlezt… a kdyz uz, tak se sekyrkou v ruce :-)))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.