• mar_tin1

    ludia, nemate niekto mladou frontu dnes z 15. 3. 2006? dufam, ze sa niekto najde…

    0 0
    • Smazaný účet  

      no, přinejmenšim nějaká knihovna se najde… :o)

      0 0
      • mar_tin1  

        to asi ano, ale netrufam si niekoho poslat do kniznice. ja by som zasiel aj sam, ale tu v bratislave je to problem (ta MF). a nie som si isty, ci maju v knizniciach skener :-( teda mozno tam u vas ano, ale tu…

        0 0
    • Medunka  

      Neni nic strarsiho jak dnesni noviny, Co tam bylo tak krasneho ?

      0 0
      • mar_tin1  

        bol tam test ziaroviek h4 do auta. ved vravim, ze total offtopic…

        0 0
        • goood  

          A nevis jak se ten clanek jmenoval ? Ja zadnej clanek z 15.3. kterej by pojednaval o zarovkach nenasel…

          0 0
          • mar_tin1  

            uz to riesm s medunkou, nazov neviem, a je dost mozne ze to bolo 10.3. v prilohe test. ale skus pozriet, ak sa ti chce. diky

            0 0
            • goood  

              Tak za posledni mesic nebyl v zadnem dennim tisku z cele CR podobny test. Alespon jsem nic takoveho nenasel. Takze leda ze bysme nemeli tu prilohu MF v elektronicke podobe:)

              0 0
              • Medunka  

                ja byla lepsi, ja nasla v MF jeden clanek z ledna ;-)

                0 0
              • mar_tin1  

                tak sa uz na to vykaslite. uz zacinam mat zle svedomie, ze vas zatazujem blbostami. dakujem vam obom za ochotu a trpezlivost, snad sa budem moct nejako revansovat. kaslem na ziarovky, idem si dnes radsej kupit nove plaste na bika… len este neviem, ci schwalbe little albert alebo tioga extreme xc :-)

                0 0
    • kolombo  

      Prakticky celé noviny se dají najít na webu, minimálně texty článků.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.