• Seadat

    No pic mam pythony a nevim jak je dat do predu a jak dozadu-zkratka nevim jak je to v poho!

    0 0
    • Kolík  

      Zadej si do vyhledávače „směr otáčení“ a viz starší příspěvky

      0 0
    • Pekáček  

      Já je nazouvám tak, že nápisy mám na straně převodníků, ve směru jízdy vpravo. Ale jinak si myslím, že je to u Pythonů jedno.

      0 0
      • Mamutt  

        Pláště vždy nazouvám na přední šípem dopředu, zadek obráceně. Na Pythonech je to také maličko poznat, ale tak málo, že je to asi vážně fuk :-)

        0 0
        • Pekáček  

          Hm to já se snažím když už tak oba pláště nazout na brždění, zadní kolo se při brždění odlehčuje ale v záběru jde váha na něj. Ale protože jezdím pod zadkem už jen Pythona, je to celkem fuk.

          0 0
          • Mamutt  

            jj. Já se (pokud nemám na obou kolech total slicky jako flyweight nebo fast fred) ustálil na kombinaci ContiExplorer dopředu (tam je ten šíp jasný :-) ) a Python vzadu.

            0 0
    • BB  

      jestli se dobre pamatuji,tak na Pythenech jsou z boku sipky otaceni predniho kola (front) a zadniho (rear). Predni ma jit do zaberu pri brzdeni, to znamena sipkou dopredu pri pohledu shora, zadni zabira od retezu, to znamena sipkou dozadu pri pohledu shora.

      0 0
      • Seadat  

        jojo je to tam ale ja chtel vedet jak to ostatni vozi! jj a diki za rady!

        0 0
        • RomanH  

          Musim Ti rici, ze u Pythonu jsem v tom zrovna nevydel rozdil. Daval jsem jej vzdy podle doporuceni na plasti, ale jednou jsem se u zadniho kola spletl a nasadil jej ve stejnem smeru jako predni. Asi po trech mesicich jsem si toho vsiml a pro klid duse to otocil.

          0 0
          • radek z BF  

            ku…a, vy té češtině dáváte: jeden říká „díki“, druhý „nevyděl“… Asi se z vás brzo „pycnu“ :-((

            0 0
            • RomanH  

              No jo, dnes mi zrovna neni nejlip, mam rymu jako tram, tak pisi vse s tvrdym Y, pac mluvim pres nos :o)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.