• SirMike

    Chci se zeptat, jaky byste mi doporucili zadni a predni kotoucovy naboj. Uvazoval sem o DT Swiss Cerit,ale prej sou dost predrazeny a vuci ostatnim i dost tezky.Docela bych uvital, kdyby se ty naboje dali koupit pres net a to ne vzdycky jde.Abych nezapomnel: Neco jinyho nez Shimano,to opravdu nechci. Diky moc a muzete pripojit i vlastni zkusenosti…

    0 0
    • enjoy  

      tak cerity urcite pres net sehnat jdou(kupodivu:-)).predrazeny nevim,neresim.zas takova suma to neni.dost tezky..,no tak o tom taky nic nevim:-).hlavne hmotnost naboje nemusis resit,protoze je to sice rotacni soucast,ale je jaksi v ose kola a tam se zas tolik hmotnost resit nemusi jako treba u plaste.

      0 0
    • tutite  

      to sirmike. Než do lehkých náb investuj do kvalitního výpletu /DT Super Comp/, ráfku /Mavic 317/717 disc/ a hliníkové niple taky sníží obvodovou hmotnost. A pneu samosebou, nyní bude hit Continental Leader nebo Flow, naprostá špička v odvalování, záběru, designu..

      0 0
    • Tomcat  

      WoodmanComponents BILL L.T.C. a BILL L.T.C. R.S.Q.

      případně BILL PRO F.Z.Q. a BILL PRO R.A.Q.

      dovozce

      RD CYCLES

      Tel: +420 381 5818­39 Fax: +420 381 581839

      www.rdcycles.cz

      0 0
      • zac  

        ne ty ne! ty uz mam ja a tesil sem se ze je nebude mit tolik lidi… :-))) Jeste se mi valej doma a cekaj na ram a vidli takze zkusenosti nemam… :(

        0 0
        • Tomcat  

          Tak to maš smůlu já už je vozim rok na závody (BMX , 4X).

          0 0
          • zac  

            ale porad cim min tim lip! :)

            0 0
            • SirMike  

              to tomcat: Jo, premyslim o tech LTC a LTC RR, ale ten RR tam vubec neni vyobrazeny,ale v ceniku je. Jak se lisi mezi sebou? Ten LTC RR je zadni? Dodavaji se ty naby i s rychloupinaky?

              0 0
              • Tomcat  

                Neberte ceník zas tak doslova konzultujte ho se stránkami http://www.woodmancomponents.com Jinak BILL L.T.C. R.S.Q. v ceníku je to ten RR

                kde R je, že je zadní, S je ocelovej ořech a Q že to je na rychloupínák.

                Náby nejsou dodávány s rychlo upínákem.

                Můžu doporučit rychloupínáky GATOR COMP velice kvalitní provedení a hmotnost

                0 0
                • SirMike  

                  opet to Tomcat: v infu naboje Bill LTC RSQ je uvedeno, ze je kompatibilni se Shimano kazetou. Znamena to tedy, ze tam nepujde dat 9ti kolo Sram? A jinak, mate s timto nabojem nekdo zkusenost? Tomcat mozna bude vedet, kdyz ho doporucuje…

                  0 0
                  • SirMike  

                    jo a jeste jsem zapomnel: v tom ceniku je jeste polozka cassette for RR…co to znamena?

                    0 0
                  • Tomcat  

                    Kompatibilní s Shimano kazetou se uvádí, protože pokud by to někdo chtěl na cyklocross tak by mu tam nešlo Campagnolo. Jinak 9ka od SRAMu tam půjde. Sám kazetu od SRAMu vozím Ohledně Bill LTC vozím je rok ,takže jednu ostrou závodní sezonu. Jezdil sem na tom BMX , 4X a trocha DH a FR. Používám kotouče (180/160) Nevyskytnul se žádný problém. Žádná prasklá osa , vakl , špatnej ořech atd…

                    0 0
                    • SirMike  

                      Tak diky moc Tomcate…asi jsem se uz rozhodl a objednam si je pres net…

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.