• Manas  

      Za tohle nemuzu … to spiskal Radek Broz. Ja bych radsi zustal ten cerny kun vzadu … :-)

      0 0
      • Radek Broz  

        Ja nic, ja muzikant;-) Nerikej, ze ti ta slava nedela dobre;-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Musim vynadat Filipovi. Vedle Cervenky vypadam jak chudej pribuznej :)

          0 0
          • TinkTink  

            Vono ani neni moc hustsich jezdcu nez je Majkl…je hodne dobrej…a to s tim vsetinem – to potvrzuju…to bylo fakt husty…

            Jsem dojel do cile maratonu…a zjistim, ze Majkla odvezli do nemocnice a ze v aute mame jeho bajka :o))…jako Z1 znicena na dobro a tak…no…a on dojel…pucil bajka typka, proti kterymu pak startoval ve finale a vyhral to … jeste lepsi na tom je to, ze to vyhral na bajku, na kterym proste neumel jezdit a jel to v zimnich botech! – na pedalech na SPD s ohratkou to je fakt husty vykon…

            NJN…a jezdi hodne dobre. :))

            0 0
          • Keli  

            vynadat me, to neeee to si nezaslouzim, mel jsem na vyber dat k tobe Cervase nebo Cepa, Cep by se ti libil viic ?

            0 0
            • Tomcat  

              Padrnose si neměl :o))

              0 0
              • Keli  

                padrnose sem bohuzel nemel, shanel sem spis nejaky krasojezdce ale marne ;-(

                0 0
            • ddd - andy  

              Naopak, pochvala :-)

              0 0
    • ddd - andy  

      No jo no, nemam zatim tak propracovanej ten sjezdovej sloh.. :-))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Si přečti moje káámo. Kona kámo! Tolik spisovnejch slov za sebou sem napsal snad jedine v tom reportu z Marosany a ten je taky pekne jalovej :)

        0 0
        • ddd - andy  

          No neni to tak lehky, neco napsat, ale to, si myslim, uz oba vime.. :-)

          0 0
        • rich  

          hladam hladam, ale tvoja ironia a ftip zostali asi niekde s chripajznou…slava Ta akosi zmenila, seriozne odpovede plne zamyslenia! :-D

          0 0
          • rasto  

            :-)) vystih jsi moji myslenku

            0 0
        • Manas  

          Ani ne tak spisovna slova, tz mi nevadi. Ale ta interpunkce … obcas je to slozity precist :-) Ale na TomCata nemas, jeho slozene vety jsou perla ceskeho jazyka :-))))

          0 0
    • JohnLee  

      Co je to za typka Jose Spacil? Znate ho nekdo? Mame spolecny znamy…(Sasa Rovny)..a taky by me mohl ucit skakat..:))

      0 0
      • Keli  

        pepik by te spis ted ucil stylove skakani do vody, kdyz se dal na plavani

        0 0
        • Manas  

          A opravdu to bere vazne ? Slysel jsem uz takovy pomluvy.

          0 0
          • Keli  

            no vypada to, ze pristi rok bude jezdit, pardon plavat za Kometu Brno, ale nevim ktery plavecky styl preferuje, tipuju to to na prsa

            0 0
            • Manas  

              A jeste prozrad ci to budou prsa ;-P

              0 0
              • Keli  

                To jsou ale otazky, prece kureci prsa a mozna i s malou broskví (odborne se tomu rika broskvička)

                0 0
                • Manas  

                  Ve spojeni s Josem tenhle odborny vyraz ziskava mnoho dalsich vyznamu :-))))))

                  0 0
    • Pá-dlista1  

      Sirenna v dobre spolecnosti. http://new.mtbs.cz/obrazek.html?…

      0 0
      • ddd - andy  

        Nekecej!! Stejne si to sem dal jen quli reklame na Norka… :-))

        0 0
      • rich  

        Sirenna vedla nejakeho lokalneho rapera, a co? :-)

        0 0
      • blue  

        tahle taky stoji za to :-)

        http://new.mtbs.cz/obrazek.html?…

        jinak jak na ty fotky koukam, tak jeste ze sem tam nejel :-)

        0 0
        • ddd - andy  

          To se mi daleko vic libi ta fotka Petana s nejakou zenou… Ze jim to ale slusi :-)

          0 0
          • blue  

            no ta uz tematicky patri asi na jinej server, ne? :-)))

            0 0
        • Manas  

          Ale o moc si prisel :-) Ja tam byl a prisel jenom o jatra … zaplatpanbuh na zadny fotce nefiguruju takze se vesele muzu smat :-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ani tady u baru v cervene cepicce? :) http://new.mtbs.cz/obrazek.html?…

            0 0
            • Manas  

              Ale to je jen hlava a neni mi videt do oci, ze kterych mi kouka chlast :-) A ani na FR.CZ nejsem … prezil jsem to bez ztraty kyticky :-)

              0 0
              • Radek Broz  

                …a to jedine proto, ze jsme tam nebyli. Asi i umis predstavit ty bulvarni fotky, ktery bychom udelali my;-)

                0 0
                • Manas  

                  Neumim :-)

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Myslim, ze letos to vsechny servery pojali dost decentne a v podstate ukazuji obliceje navstevniku a nijak nerozpitvavaji detaily. My bychom byli bulvarnejsi nez Blesk a na tebe bychom se samozrejme zamerili;-)

                    0 0
                    • Sirenna  

                      Kdyz tak koukam na ty fotky, tak jsou skoro vsechny ze zacatku kalby, protoze kdyby to fotili deel, tak by byli vsichni rozmazany :-D

                      0 0
                    • Twisp  

                      Tak sem zkouknul i fotky na FR.cz a dosel sem k nazoru ze dneska uz se do fotek nesmeje ale misto toho tvrdi hosi ukazujou fuckace a ruzny jiny krece v rukou

                      btw. www.freeride.cz/…01903599.jpg je taky biker? Jestli jo tak to potes koste, v jeho osobnim zajmu doufam ze moc nejezdi po silnici

                      0 0
                      • MartinXC  

                        A chudák … jak se mu to stalo ? :-)

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Upadl oblicejem do priborniku. Ne ze bych se mu smal, ale trosku jsem se ho bal :)

                          0 0
                          • MartinXC  

                            Já myslel, že spadl do bedny se šponama …

                            0 0
                      • Radek Broz  

                        Jestli cekas, ze se bikeri budou tlemit do objektiv jak Pavel Nedved, tak jsi na omylu;-) Kdyz si vzpomenu, tak si specialne pro tebe zitra vymenim fotku v profilu;-)

                        0 0
                      • wroum  

                        jeeee tenhle exot se snazil na Marosane sbalit moji pritelkyni :-)

                        0 0
                      • náčelník  

                        Nesmíš k němu moc blízko s magnetem :)

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          To by sis ho pak musel nechat :)

                          0 0
                        • ddd - andy  

                          Tomu nerozumim. Proc k nemu nesmis moc blizko s magnetem???

                          0 0
                          • mars  

                            ten piercing nevyzera byt z karbonu, alebo?

                            0 0
                            • fousac  

                              pokud je to kvalitni material, tak to je nejspis nerezova chirurgicka ocel a ta megneticka neni..

                              0 0
                              • ddd - andy  

                                Presne tak! Mel sem taky neco a magneticky to rozhodne nebylo.. :-))

                                0 0
                    • Manas  

                      Hochu to neni zatim vsechno, na Freeride.cz slibujou druhou varku fotek a na www.901bikes.com/bikemag/ taky par veci :-)

                      0 0
    • Manas  

      Chceta poznat TomCata :-) Je to uprostred co spolknul destnik http://www.901bikes.com/…na/3/14.html

      0 0
      • Manas  

        Nebo spis, vypada zamyslene :-) PS: ma kratke vlasy.

        0 0
        • Tomcat  

          Ummm.. to ho neznam… Sem byl takovej už death. 2s předtím mi někdo natáhnul loktem :-| mám podezření, že tem na fotce předemnou vedle Šámika.

          0 0
          • Tomcat  

            Á jak tak prohlížím fotek tam mám víc no kdo hledá bohužel najde.

            0 0
            • Thidney  

              proč máte všichni livestrong náramky???

              0 0
              • Tomcat  

                Cože máme? Tak na mol sem za nebyl. Byly to takový pásky z umělý tkaniny s patentem. Pod UV zářili a bylo to aby vyhazovači veděli koho zbít hned a koho až potom co se dostane dovnitř. Ne bylo to jen by bylo poznat kdo má zaplacenej vstup.

                0 0
          • Pá-dlista1  

            To je Martin Joza (Shaman racing). Jen abys vedel komu to vratit :) Me zas tohle individuum dvakrat skropilo pivem: http://www.901bikes.com/…na/3/24.html

            0 0
            • wroum  

              tak to je omyl. predevcirem sem s nim na toto ved vasnivou debatu. On to sice zacal, ale mineralkou (v kelimku) a vratilo se na nej nekolik kelimku piva. no a pak uz to slo rychle.

              0 0
      • aku  

        Koukam ze trenky a slipy ala Kermit Kline jsou porad in :))))

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce