• zonn

    Jaký vozíte volný kra?asy, vaše praktické zkušenosti s nima? A kde je na netu koupit?

    0 0
    • blue  

      a uz je to tu zase :-)))

      0 0
    • fousac  

      jeeee… to uz tu dlouho nebylo.. ;)

      ale abych teda aspon normalne odpovedel: ne, volny kratasy nevozim, nestih sem je letos koupit… :( z historie: lidi hodne chvalili zn. Nema …

      0 0
    • gaston  

      Koupil jsem si kratasi od senzoru mam je nejakou chvili a zde jsou poznatky:

      1. nove kratasy budu kupovat jedine s odepinatelnym vnitrkem a nejlip i s poklopcem
      2. Zakonceni nohavic lemovane silikovym prouzkem nebo gumickama (vnitrni nohavice mi klouzou po navlecich}.

      ted koukam po novych a dobre vyhlizeji shimano a perl izumy (nebo izumi :)). Nevim jak ty ale jsem nekonfekcni postavy a nakup pres net bych neryskoval

      0 0
      • zonn  

        Díky, aspoň něco. Zrovna konfekční postavu nemám :)), ale velikostí XXL bych snad nic nezkazil.

        0 0
      • K2  

        Nezachytávají se ti za sedlo když při prudkém sjezdu potřebuješ jít za sedlo?

        0 0
    • vojtechposmourny  

      Nema a nemůžu si stěžovat. No a na slovensku jsem viděl shimana, který vypadaly fakt super.

      0 0
    • dave lister  

      mám Nike a jsem s nima spokojenej. kde se daji koupit na netu nevim.

      0 0
    • Martin  

      Nema. Pohoda. Doporučuju určitě vyzkoušet a lépe je mít odepínací vložku.

      0 0
    • rasto  

      mam nemy. asi 4 roky. totalni spokojenost. 4 kapsy (2 na zip, 2 na suchac). s vlozkou (neodepinatelnou). v lete moc horko. v zime idealni ;-) netrhaj se. perfektne drzi, nesjizdej ani nohy ani pas. neni problem se sedlem.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Co pamatuju tak na nemy si tu stěžovali pro horko v létě. Zkusil bych se podivat i jinde. Axon nabízí hned několik značek, přítulkyně si koupila gonso a sou moc pěkný, dobrá vložka i střih. Já mam několik let starý primal wear, takže moje zkušenost je ti naprt. :o)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ale za prvé: nekupuj je na netu, nutno zkusit! A za druhé: teď je neseženeš. Když nad tim přemejšlim, neni tendle thread zas nějaká blbost?

      0 0
      • Dumbo  

        mne sa tiez zdalo kratke nohavice na zimu ? no mozno chce stinut nejake vypredajove za dobru cenu…

        0 0
    • BH  

      letos jsem zkousel od Axonu kopie Gonza, tedy parkarat jsem mel na sobe a uz jsem je odvrhl, predtim jsem zkusil Adidas. poznatky:

      1. je v tom v lete vedro
      2. ty vnitrni kratasy se shrnou a drou stehna
      3. vlozka tim padem poradne nesedi

      3.nohavice s nepruzneho matarialu brani v pohybu nohou, neustale jsem si je musel vyhrnovat. Chytal jsem z toho nerva 4.neda se k tomu vozit dres s gumickou dole, pouze volny – ve sjezdu vsak vlaje a tahne me na !cemr" Uz jsem tak koupil dvoje kratasy, ktere me lezi ve skrini. Mam obavy ze i Nema budou podobne pokorne jsem se vratil k elestakum s lacklem a to je je fakt pojezdeni , byt nejsem na bajku dostatecne coll…

      0 0
    • zonn  

      Díky za názory, vyhlédl jsem Néma Stone za 990 Kč. Vozíte je někdo a jakou velikost na jaký obvod pasu? Sice nemaj odepínací vložku, ale maji jí přišitou i dole, tak by neměla vylézat. A že je sháním v zimě? Bude přece Ježíšek, tak co je na tom divnýho? Dres jsem si koupil taky teď, když byl se slevou 50%.

      0 0
      • kolobrnda  

        FOX enduro – super!!!!!!!!!­!!!!!!!!

        0 0
      • PePu  

        Mam Nema Stone, vel. L (obvod pasu asi 85–90). Take jsem mel obavy ve vedrech, ale neni tomu tak. Kratasy jsou usite tak, ze za jizdy celkem prijemne vetraji. Z pocatku jsem mel potize s vlozkou, ale po par jizdach se vytvarovala – nekolikahodinove vyjizdky v Dolomitech nebyly problem. Pravda je, ze trosku lezou ven zada (nemam volny dres), ale timto trpi vsechny volne kratasy.

        0 0
        • Pebe  

          Souhlasim, mám taky Nema Stone a s vložkou jsem se chvilku sžíval :-) A taky se mi trochu hrne vložka dopředu, takovej měkkej suspenzor :-) Ale jinak spokojenost, v létě rozhodně větraj.

          0 0
      • rasto  

        pochybovacne reci o Tvych umyslech neber osobne ;-) holt jsme vlivem jarinovcu krapet paranoidni :-) nevim, zda mam zrovna stone. nicmene mam ty se 4 kapsama (viz muj prisp. vyse). pred koupi vyzkousej! (ja merim 180, mam M. vetsi (L) na me plandalo) at Ti slouzi!! ;-)

        0 0
      • slayer  

        Já teda mám jedny Némy s vložkou zvláš? (Variable) a jedny starší vcelku (Crown Jewel) a řek bych že ty s vložkou zvláš? jsou lepší. Ty vcelku slejzaj dolu, zvláš? když mám něco v kapsách, takže je musím každou chvíli povytahovat a taky je v nich větší vedro.

        0 0
    • JohnLee  

      volny kratase Briko,zkusenosti dobry,akorat ten elastickej klin mi uz jednou pritulka zasivala…na netu jsem je nevidel,pouze v kamenaku…trosku drazsi ale moc lidi je nema…:)

      0 0
    • Tominec  

      Anebo Louis Garneau http://www.louisgarneau.com/…log_prod.asp?…

      0 0
    • hkek  

      Taky vozim Nema.. Nemuzu si je vynachvalit… Od porizovaci ceny prez strih po bezpecnost(refl. pruhy) jsou SUPER

      0 0
    • rtw  

      bych cekala ze pochvalis LG canyon:-)))rtw

      0 0
      • blue  

        a muzu je pochvalit ja?

        0 0
        • rtw  

          sorry ja to myslela na tebe akorat jsem to nejak neumistila spravne. rtw

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.