• vojtechposmourny

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, jesti někdo má nějaké zkušenosti s fullem Mrazek. Předem dík za info.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Kteryho myslis?

      0 0
      • Vilém  

        Asi toho z Vrbna, podle diakritiky.

        0 0
      • vojtechposmourny  

        No, kdysi se jmenoval black sand, potom v usa boh fs a teď v čechách boh mxx.

        0 0
      • vojtechposmourny  

        Jo, je to ten z Vrbna.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Trochu jsem se na tom vozil. Co potrebujes vedet? Ale jinak si myslim, ze to je historie.

          0 0
          • vojtechposmourny  

            No, jak se to chová, jestli to má nějaký mouch atp. Jinak, proč historie? Je to jednočep a na tom už se asi moc nedá vymyslet. Vždy? takovej Mountain Cycle San Andreas se vyrábí už dobrejch deset let a pořád je v nabídce.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Presne na toho jsem si vzpomel, kdyz jsem to psal :) Nevim co bych asi tak mel napsat. Me to mezi dnesnima kolama nijak neoslovuje. Me se to zdalo lehky. Zadni stavba mozna malinko mekci, ale to zalezi na co jsi zvyklej… jinak o nejakych konstrukcnich vadach nevim. Takovy zvlastni na svezeni. Mozna moc kolma hlava, ale to je taky otazka zvyku, urceni a celeho kompletu. Stejne je nejlepsi si to zkusit :)

              0 0
              • vojtechposmourny  

                No a co bys v podobný cenový relaci doporučil (cca 25000 i s tlu­mičem)? Chci na to dát bombera Z3 QR 20 model 2001 zatím s 10cm zdvihem, kterej se prej dá nakitovat až na 13cm. Jinak by to měl bejt dokonalej univerzál, na kterym se dá jít vyblbnout na bikrosku a zároveň na něm ujet i třeba 60–70 kiláků. Já vím, chtělo by to povícero kol, ale když nejsou prachy…

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Na to by to mohlo byt dobry kolo, ale ja bych za to ty prachy nedal. Obzvlast co jsem videl leaderfoxe za 3700 :)

                  0 0
                  • vojtechposmourny  

                    No dobře, ale pokud myslíš dragstara, tak u toho mi trochu chybí ten tlumič. Pevnej rám mám teď, chtěl bych fulla.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Taky myslim fulla. Dragstar je za 2500 :) Poslal jsem ti mail ohledne tipu na ram.

                      0 0
                  • vojtechposmourny  

                    Jo, ještě jsem přemejšlel o RB Monster FR, ale dost pochybuju, že by se na tom dalo jezdit i do kopce…

                    0 0
                    • wroum  

                      RB Monster Fr je enduro bike. at se to tvari jakkoli a jakkoliv je matouci ten napis FR, je to kolo na normalni jezdeni. zadny velky skoky a zadny velky chrteni. rozhodne to neni kolo na FR, tak jak si ho predstavuju ja.

                      0 0
                      • vojtechposmourny  

                        No a dalo by se na tom postavit to, co chci – univerzál? (viz výše)

                        0 0
                        • wroum  

                          univerzal = kolo na kterym nejde ani jezdit a ani skakat

                          zalezi na co presne to chces. na tomhle ramu postavis kolo na jezdeni, ale s tim skakanim to bude horsi (ono je taky rozdil mezi skakat a skakat – nekdo rekne drop i trem schodum).

                          0 0
                          • vojtechposmourny  

                            Nechci to na extrémy, spíš aby se na tom dalo opravdu celej den jezdit a zároveň to vydrželo i nějakej ten menší polet. Takový enduro.

                            0 0
                            • wroum  

                              tak to by mohlo byt pouzitelny. Akorat si musis sam rict jestli to ten ram vydrzi.

                              0 0
                              • vojtechposmourny  

                                No to je právě ono. když se podívám na některý fully, tak mi přijde, že i tři schody jsou pro ně drop.

                                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.