• Dumbo

    dnesny den sa nedalo jazdit… vyuzil som ho na výrobu vodítok :-) som ja ale domaci majster co ? :-)heh… aspon som nieco usetril… A čo vi ? uz ste nieco na svoj bike vyrobili vlastnorucne ? :-) pochválte sa… zauima ma to

    0 0
    • CZiko  

      jo… na moji ukrajinu jsem potřeboval u sedátka kratší šroubek, tak jsem ho asi o 1cm ořezal

      0 0
    • mosquito  

      na me esce je podomacku vyrobena tak 1/5 vsech dilu .. poac se to uz treba neda sehnat a chozeni po vrakovistich by zabralo vic casu a mene vysledku

      0 0
    • TinkTink  

      jo…podomacku odvrtavam.

      0 0
      • hanz  

        spíš pogarážmo ne, nebo možná zahradmo. :-)))

        0 0
      • McBlacky  

        jo takovej SID s odbroušeným adaptérem, ufrézovanou podkovou, odvrtanou korunkou a krkem, opískovaná barva :-)

        0 0
    • mm  

      prosimte nemohl bys aspon ve strucnosti uvest nejakej navod jak na to??? predem dik

      0 0
      • Dumbo  

        takze pouzil som 3mm hruby plech Ocel najlepsia by bola nerez ale nemal som… nejake skrutky a matice…ako kolecka som pouzil stare gumene kolecka zo SK8boardu (ako bývali skej?ák ich niekolko doma mám)… :-) vyhodou je to ze maju presny otvor na zasadenie priemyselnych ložisk ja som konkretne pouzil zapuzdrene ABEC3… potom uz jednoducho pomocou uhlovej brusky s reznym kotucom vyrezes bumerang (v mojom pripade to nebol bumerang nepasoval by na moj ram )… vyvrtas tam pozadovany otvor priemeru misky stred. zlozenia… plusnejake dieri na ktore upevnis tie vodiace kolecka… hlavne to chce hodne fantazie :) pridam foto do sekcie FOTO

        0 0
        • Dumbo  

          uz to je v sekcii FOTO/Kola a Komponenty

          0 0
          • Dumbo  

            teraz ma napadlo ze tam do tych koliesok treba vysustružit nejake kolajnicky… a zosustruzit na pozadovanu sirku

            0 0
          • CZiko  

            pjekne

            0 0
          • Seppy  

            covece mas to fakt moc pekny…

            0 0
          • TinkTink  

            A to ti ten retez vubec nepada? Bych si myslel ze urcite…

            0 0
            • Dumbo  

              este som ich neskusal v praxi,,, mamn puknutu vidlu a cakam na novu

              0 0
              • TinkTink  

                Si myslim ze to padat bude…

                Duvod: na to, aby jsi tam mel takovy kladky bez poradnych drazek tam nemas vubec zadny rock ring…

                0 0
                • Dumbo  

                  ktým drazkam… nieje problem prehlbyt uvidim ako to bude chodit v reale… mam odlozeny nerezovi plech hrubky 3mm… chystam sa aj na vyrobu rockringou takze tak… :-) len este rozmyslam nad dyzajnom… chcem aby to bolo oryginalne … nielen plechovy kotuc

                  0 0
                  • TinkTink  

                    No tak to chci videt…necham se prekvapit :o)))…PS: zubaty jsou uz normal…ty musis mit minimalne ostnaty…

                    0 0
          • visby  

            hod sem link plz, nejak to neviem najst

            0 0
            • Bleda tvar  

              kazdopadne v galerii v sekcii komponenty nefunguje druha stranka takze az sa mi ozves na icq mozem ti tu fotku poslat mam ju ulozenu v kompe :)

              0 0
            • Dumbo  

              ak chces vidiet foto tych mojich voditok, tak na stranke dolekop.com je moj clanok a niekolko fotiek....... tak hladaj :)

              0 0
        • Bleda tvar  

          uaaa nechapem ako to upevnit na stredovu osku :(

          0 0
    • fousek  

      Ja sem si vyrobil predstavec, je vyfocenej u myho kola

      0 0
    • Richie  

      Ja jsem zdvihnul vidli ze 100 na 130… Taky jsem si udelal napinak- z merkuru.

      0 0
    • Manas  

      Ja si udelal grindovaci redukce na pinovy author pedaly, brzdu na jednokolku (jen packu ale pekne :-) ), naky klice a nesmysly co potrebuju na kolo a zadni pevnou osu do Authoracky disc naby (zatim jen rozkreslenou, pristi mesic po statnicich do snad udelam) :-)

      0 0
    • Radek Broz  

      Ja jsem mel na riditkach vysoustruzeny mosazny krouzky, ketry z vnitrni strany jistily gripy proti posouvani (zvenku byly Exu zatky). Bracha to me i jemu predelal po te, co dostal starsi ODI gripy s lock-on krouzkama – vysoustruzil do Exu zatek stejny zahloubeni jako na ODI krouzcich a mame tak oba vevnitr original ODI a zvenku upravene Exu zatky, takze je to ODI lock-on compatible na 2 kolech za cenu jednech krouzku;-) Jinak mam handmade svetlo 20W halogen, bracha ma jeste hanmade voditka a handmade zadni osu na matky (je to vetsi kutil;-) ).

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ty brďo a jeste ty zatky urcite vydrzi vic nez plastove zaslepky od ODI.

        0 0
        • Manas  

          Hele a proc to neudelat jak ja, aby nesel bordel do riditek tak kladivkem sem tam natlouk konce co jsou u omotavek na silnicni riditka a gripy mam o kousek posunuty dovnitr :-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Se asi da, ale neni to ono. Ja pouzivam original zaslepky ODI a nejsou spatny, ale pri velky rane se odlamuji :( Vsak ona i ta Radkova metoda ma svy masařky, ale nechci mu to tady hanit :)

            0 0
            • Radek Broz  

              :o) Me to prijde docela ok:

              • drzi to stejne (pokud se ti do shaman zatky podari udelat stejny vyhloubeni, jaky je v tech ODI krouzcich)
              • Shaman zatka je lepsi
              • kdyz chci Shaman zatku spolecne s ODI, nemusim tam mit zatku a jeste krouzek (mensi hmotnost:o), pohodlnejsi uchop)

              Original zaslepky ODI mame na DMRu, na kterym se skace do vody;-)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Jen tak jak si to predstavuju, tam mas drazku kolem dokola coz moc nezajisti protaceni gripu. Stejne tak se Shaman zatky neupevnuji na principu objimky a to ti taky nezajisti upevneni gripu :) Jen teorie, kdyz ti to funguje… konec koncu jsou tu i lidi co jednou slyseli, ze nekde nekdo povidal, ze se mu v gripu (napr.) udelala vule a proto by si je v zadnem pripade nekoupili a radsi se budou drzet za holy klandry.

                0 0
                • Radek Broz  

                  Ne, tam neni drazka kolem dokola – je stejna, jako v original objimce (takze se to nemuze protacet.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Hmm. A jak jste ji tam dlabali? No a konecne jak v ni drzsi ten grip, kdyz to neni objimka?

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Ja ti to budu muset vyfotit..:o) Bracha to tam dlabal nejakou frezou na vrtacce – jelikoz to delal behem pracovni doby, neni skoda ani prace ani znicenych nastroju;-) No a drzi to tim, ze to tam sedi celkem presne (+ z vnitrni strany je original objimka, ktera to sama o sobe udrzi – 2 nejsou potreba. Petr ma ODI gripama nastaveny riditka – vnejsi krouzek tam sice ma, ale drzi jen na grpu, ktery precuhuje pres riditka)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Ja to mam taky trosku pres. Kvuli zachovani uchopu na ktery jsem zvyklej. Drzel jsem gripy na koncich, jenze ODI tam maji celkem nepohodlne objimky :)

                        0 0
    • JJ  

      Ja uz mam snad ve vyrobe kotouc, sem zvedav jak to dopadne a dale se chystaj naby a hlavovy slozeni na prumyslech:)

      0 0
      • Vilém  

        Kotouc jsem si taky nechal udelat,viz http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?… Bohuzel jsem prisel o sveho dvorniho soustruznika a ted mi nema kdo realizovat napady:(Snad nekoho najdu.

        0 0
        • Bleda tvar  

          HUSTE ! cimto bolo robene? vodnym lucom? ak ano nechcel by som byt tym, co robil technicky nakres :)

          0 0
          • Jogador  

            V AutoCADu by ten výkres byl v poho:) Ale řezat bych to nechtěl:)

            0 0
          • Vilém  

            Kresleny to bylo v AutoCadu a nasledne vypaleny na laseru.Inu proc nevyuzit vyrobnich kapacit naseho podniku:)Byl to jen prvni pokus,dalsi budou nasledovat casem.

            0 0
        • JJ  

          Zajimavej vzor:) Ja mam teda vlnkovanou klasiku a zkusim jeste udelat zubatej…

          0 0
          • JJ  

            Tak muj kotouc uz je na svete a na fotce v FOTO/Kola a Komponenty

            0 0
            • Luky  

              to byse mi taky libilo…mas to ulozene v pocitaci? slo by to prosím poslat mailem? dik

              0 0
              • JJ  

                To ja zase nemuzu takhle rozdavat:)) Zatim jeste neni namontovanej, mam dva kousky, tak az se otestujou, tak uvidim… Spis se planuje hromadna vyroba a prodej

                0 0
                • Luky  

                  tak to jo…aspon vidis ze je o to zajem…az se to bude dat koupit tak dej nejak vedet…mam zajem o dva kusy…

                  0 0
                  • JJ  

                    Jinak budou ruzny prumery a asi i ruzny tvary, naky obrazky dam nekdy na svy stranky

                    0 0
                    • Luky  

                      a pujde to nejak koupit? koukal sem na tvych strankach na ty zubaty…šikly by se mi dva ve 160mm

                      0 0
                      • JJ  

                        Musis pockat:) Musime nejdriv osmakat trh:)

                        0 0
                        • Luky  

                          dobrá tedy, pockam, jen treba kdyby byla k mani nejaka overovaci serie, tak se mnou pocitej…

                          0 0
                          • Pá-dlista1  

                            Hele jako je to pekny. Ale rotory s designem na prani vyrabi Hope uz odjakziva (nebo aspon co pamatuju :), takze kazdy kdo chtel mit rotor s vlastnim designem ho uz davno mohl mit.

                            0 0
                            • enjoy  

                              za jak dlouho a za kolik ho dostanu az sem na myho bika??

                              0 0
                              • MaPa  

                                Shodou okolností si to objednávala kolegyně u nás v práci. Dodací doba – objednávali koncem října, mělo to být v lednu, ale uhádali to na před vánocema. Cena cca 2000,– včetně poštovnýho.

                                0 0
                                • JJ  

                                  No, tak to ja je vyrobim asi podstatne levnejc:)

                                  0 0
                                  • TinkTink  

                                    Jakou pouzivas technologickou upravu po vyrezani? :)

                                    0 0
                                    • JJ  

                                      Piskovani, pripadne brouseni… Tepelny zpracovani zadny

                                      0 0
                                  • Jenda  

                                    hele ja bych zatim o tom tak moc nekecal kdyz to jeste nebylo namontovany na kole:-) ale uz se na nej tesim:-)

                                    0 0
    • Radek Broz  

      http://etbikez.com/index.php?… Handmade svetlo.

      0 0
      • Jogador  

        Jo, a ten akumulátor ti vozí za tebou v autě?:) Jinak opravdu asi zatim diodky nedokázali to co žárovky, ale ještě maj čas,vše přijde:)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.